Často kladené otázky o cintoríne (server s300 en)

 • Kedy sa účty prenesú na cintorín?
  Účet musí byť neaktívny 60 dní pred premiestnením na cintorín.
  Kam môžem previesť svoj účet na cintoríne?
  Keď ste na cintoríne, ponuka migrácie vám umožňuje vybrať ľubovoľný server z ľubovoľnej jazykovej komunity, pokiaľ nepatríte medzi 20 najlepších.
  Ako server vypočíta, kam môžem prejsť?
  V ponuke migrácie si vyberiete komunitu (napríklad: EN). Skript potom skontroluje, či ste v top 20 EN (nie vo svete) a dá vám možnosť vybrať si servery, na ktorých je váš účet pod týmito 20.
  Počíta skript iba celkové skóre?
  Nie, celkové body, ekonomické body, vojenské body a výskumné body sa počítajú oddelene. Potom server tiež vezme počet zdrojov na účte, prevedie ho na body (pomer 2,5-1,5-1) a zráta ho do celkového počtu bodov, aby poskytol cieľové parametre.
  Ak mám účet, ktorý je v top 20 na každom serveri RU, zobrazí systém všetky servery RU, aj keď mám možnosť prejsť na server EN, kde nebudem v top 20?
  Bohužiaľ áno. Skript nevypočítava VŠETKY servery po celom svete predtým, ako vám ponúkne túto možnosť, ale iba zoznam serverov vybraných v rámci konkrétnej jazykovej komunity. To znamená, že ak ste vo všeobecnosti v top 300 pre všetky servery v Rusku, ale vo všeobecnosti ste v top 20 pre všetky servery v EN, systém zobrazí všetky EN servery, ak túto komunitu vyberiete ako cieľovú krajinu.
  Dá sa to zmeniť?
  Momentálne to nie je možné. To núti skript kontrolovať každé hodnotenie na celom svete, čo zabraňuje načítaniu nástroja na migráciu pre hráčov (dôvod, prečo sme museli robiť manuálne preklady pre všetky účty pred verziou 8.3.0.
  Čo mám robiť, ak je môj účet v top 20 v mojej komunite?
  Vytvorte podporný lístok. Ak spojenie nie je povolené, pomôžeme hráčovi nájsť vhodnejší server. Vždy je možné vrátiť sa na pôvodný server, kde bol účet pred presunom na cintorín.
  Znamená to, že hráči porušujú pravidlá tým, že sa presúvajú do top 20?
  Scenár: NIE. Podľa pravidiel migrácie: ÁNO. Pamätajte, že skript netestuje každý vesmír na celom svete, testuje LEN možné ciele vo vybraných komunitách. Existujú obmedzenia, ktoré sa snažia čo najviac chrániť rovnováhu vesmírov, takže ak existuje lepší cieľ pre účet, pomôžeme hráčovi nájsť lepšie riešenie.
  Práve som sa presťahoval na cintorín a nemôžem dostať svoj účet späť na pôvodný server. Čo mám robiť?
  Vytvorte si podporný lístok a my sa na problém pozrieme. Najpravdepodobnejším dôvodom tohto problému je, že váš účet stále musí prejsť procesom odstránenia na pôvodnom serveri, ktorý trvá 7 dní. V prípade potreby môžeme vždy zapojiť Gameforge do riešenia problémov.
  Môj účet na cintoríne je v 20 najlepších serveroch v mojej pôvodnej komunite, ale nie v 20 najlepších na svete. Môžem si vybrať akýkoľvek vesmír v mojej komunite ako cieľ zlúčenia?
  Áno, spočiatku to pri vytváraní migračného nástroja muselo byť tak, aby sa človek mohol pohybovať kdekoľvek v rámci svojej pôvodnej komunity, aj keď je v top 20 každého vesmíru vo svojej komunite.
  Môj účet bol pridaný na cintorín z vesmíru starého menej ako rok. Môžem zlúčiť svoj účet s pôvodným vesmírom?
  Áno. VŽDY môžete preniesť svoj účet späť do pôvodného vesmíru.
  Môžem zlúčiť svoj účet s vesmírom chaosu?
  Môžete sa presunúť do vesmíru chaosu (kde pravidlá neplatia alebo čiastočne platia), ale akonáhle je účet vo vesmíre chaosu, môže sa presunúť iba do pôvodného vesmíru chaosu alebo do vesmíru chaosu inej komunity. Účet, ktorý bol vo vesmíre chaosu, nemôže splynúť s obyčajnými vesmírmi.