[CELKEM: 10.811.724.000] KotPali [CHAOS] vs. The Undertaker (Ú: 2.189.142.000, O: 8.622.582.000)

• Prvý hit po zlúčení :evilgrin2:

Dne 01-12-2021 --:--:--, se následující letky utkaly v bitvě:

útočník KotPali [CHAOS]

Bitevní křižník 209.642

Pathfinder 5.000

Obránce The Undertaker

Malý transportér 75.859

Velký transportér 45.528

Lehký stíhač 162.699

Těžký stíhač 6.224

Křižník 23.953

Bitevní loď 10.739

Recyklátor 66.482

Špionážní sonda 18.510

Bombardér 4.082

Ničitel 2.613

Hvězda smrti 240

Bitevní křižník 5.771

Reaper 887

Pathfinder 25.101

Raketomet 500

Malý planetární štít 1

Po bitvě ...

útočník KotPali [CHAOS]

Bitevní křižník 184.499 ( -25.143 )

Pathfinder 3.323 ( -1.677 )

Obránce The Undertaker

Zničen!

Útočník vyhrál bitvu!

Útočník získal:

179.386.959 Kov, 78.255.574 Krystaly a 34.084.692 Deuterium

89.006.935 Kov, 19.563.894 Krystaly a 8.521.173 Deuterium

22.251.734 Kov, 4.890.973 Krystaly a 2.130.294 Deuterium

Útočník ztratil celkem 2.189.142.000 surovin.

Obránce ztratil celkem 8.622.582.000 surovin.

Celkové poškození obránce, včetně dalších obran je: 8.624.014.000.

Na těchto souřadnicích se vznáší 3.213.228.600 kovu a 2.543.012.400 krystalů.

Útočník získal celkem 438.092.228 surovin.

Šance na vytvoření měsíce z trosek byla 20%.

Trosky vytěžené útočníkem(ky):

1.932.424.000 Kov a 1.932.424.000 Krystaly

823.689.600 Kov a 153.629.400 Krystaly

Útočník(ci) vytěžil(i) celkem:

2.756.113.600 Kov a 2.086.053.400 Krystaly

Shrnutí zisku / ztrát:

Útočník(ci) celkem

Kov: 2.279.053.228

Krystaly: 1.157.888.841

Deuterium: -345.824.841

Útočník(ci) získal(i) 3.091.117.228 surovin.

Obránce(i) celkem

Kov: -4.880.762.628

Krystaly: -3.310.199.441

Deuterium: -871.144.159

Obránce(i) ztratil(i) celkem 9.062.106.228 surovin.

Běží na OGotcha BZ Convertor 4.3.2

• Sundat někoho kdo měl aktivní FS a po přesunu namísto mrazáku nebo nadále aktivního FS měl letku na moonu aniž by měl možnost dojít... ubohost na druhou

• Sundat někoho kdo měl aktivní FS a po přesunu namísto mrazáku nebo nadále aktivního FS měl letku na moonu aniž by měl možnost dojít... ubohost na druhou

Vymluvy na druhou :thumbsup: utocnikovy gratulace , obranci za chabe vymluvy NIC :fatgreengrin:

Vymluvy na druhou :thumbsup: utocnikovy gratulace , obranci za chabe vymluvy NIC :fatgreengrin:

výmluva by to byla pokud bych svoje trvzení neměl jak doložit...

A Jak by jsi toto chtěl doložit? A v případě že tuto věc dolozis neměla by s tím podpora mít problém uznat tiket a kotpali by dostal ban

A Jak by jsi toto chtěl doložit? A v případě že tuto věc dolozis neměla by s tím podpora mít problém uznat tiket a kotpali by dostal ban

On by měl dostat perma ban už jen za ty mulťáky...

KotPali, gratulace k bitvě :) Under, až předvedeš cokoliv víc, než jen vybírání nesmyslnejch drobků z kolonií, tak potom teprve začni hledat chybu na druhý straně, ale i tak hodně štěstí do obnovy, stejně tu uvidíme zase stejnej výsledek, v lepším případě jen s jiným nickem útočníka :)

• Vymluvy na druhou :thumbsup: utocnikovy gratulace , obranci za chabe vymluvy NIC :fatgreengrin:

KotPali, gratulace k bitvě :) Under, až předvedeš cokoliv víc, než jen vybírání nesmyslnejch drobků z kolonií, tak potom teprve začni hledat chybu na druhý straně, ale i tak hodně štěstí do obnovy, stejně tu uvidíme zase stejnej výsledek, v lepším případě jen s jiným nickem útočníka :)

To dřív dostaneš rozum a ledacos pochopíš... i když tomu moc šancí nedávám...

• Underovi a Tommymu za skvělé komenty pochvala a Ctihodnýmu a Gallardovi opět za zaujaté a chabé komenty NIC!!!

Vůbec tě neznám, nevím z čeho usuzujes ze můj koment je zaujatý, to že řešíte chaos jestli jsou podvodníci mě taky nezajímá a absolutně jsem se zde o nikom že není nebo je podvodník nevyjadřoval,pouze jsem okomentoval vlastní zkušenost s underem který přesně to samé psal i mne a kvothemu vždy když ho někdo střelil tak se vymlouvá na zneužití bugu či to že druhý je podvodník, chápu že je to tvůj kolega z aliance ale nepřijde ti to divný? A to že vám olitavaji chaosaci kolonky není podvod mě olitavaji kolonky taky ale s podvodem to nemá nic společného....a i kdyby podváděli tak zkrátka napiš na podporu a neohanej se tím tady, a nebo ještě lépe ve hře něco předved a nevymlouvej se že ostatní jsou podvodníci:thumbsup::thumbsup::thumbsup::dead::crying:

• Těžko ti můžou Chaosáci olítávat kolonky,když jsi šmoula(u ledu).A asi by jsi mohl ve hře něco předvést ty sám,než to budeš radit všem okolo.Zatím jsme od tebe nic neviděli,jen to,že jedeš na půl plynu :D

• Underovi a Tommymu za skvělé komenty pochvala a Ctihodnýmu a Gallardovi opět za zaujaté a chabé komenty NIC!!!

Vůbec tě neznám, nevím z čeho usuzujes ze můj koment je zaujatý, to že řešíte chaos jestli jsou podvodníci mě taky nezajímá a absolutně jsem se zde o nikom že není nebo je podvodník nevyjadřoval,pouze jsem okomentoval vlastní zkušenost s underem který přesně to samé psal i mne a kvothemu vždy když ho někdo střelil tak se vymlouvá na zneužití bugu či to že druhý je podvodník, chápu že je to tvůj kolega z aliance ale nepřijde ti to divný? A to že vám olitavaji chaosaci kolonky není podvod mě olitavaji kolonky taky ale s podvodem to nemá nic společného....a i kdyby podváděli tak zkrátka napiš na podporu a neohanej se tím tady, a nebo ještě lépe ve hře něco předved a nevymlouvej se že ostatní jsou podvodníci:thumbsup::thumbsup::thumbsup::dead::crying:

Pravdy pravdy, ale je to zábava jak celý REB plače a vyhovára sa na bugy/podvádzanie :lol::lol:

• Těžko ti můžou Chaosáci olítávat kolonky,když jsi šmoula(u ledu).A asi by jsi mohl ve hře něco předvést ty sám,než to budeš radit všem okolo.Zatím jsme od tebe nic neviděli,jen to,že jedeš na půl plynu :D

Chápu že se alespoň zde chceš předvést ale už jsem ti psal do hry nebudu tu pokračovat v nějakých slovních bojích s někým o kom ani na serveru nemám páru,neradim to všem ale zejmena těm co si mají potřebu stěžovat:blink:smoula u ledu? Šmoula co je u ledu dva dny pokud jsi si nevšimla, a i tak to stačí, že bez eka mám o kolik? O 30m bodů více? Prosimtě nepouštěj se do lidí co to berou s nadsázkou, já osobně to beru jako výzvu teď koukám že SRA nárůst 35m bodů za den? No bože dal to do letky aspoň z něj pak bude větší pole ne? Jestli to mastí z vlastní peněženky přes th je to jeho volba jak se svými penězi naloží ta hra je na tom založena,ale podvod to není:angry:

Fňukání, fňukání a fňukání, nic víc od vás tří umělců nevidím, víc vás radši komentovat nebudu...

A Undere, pokud chceš narážet na něčí rozum, tak si nejdřív udělej pořádek u sebe... :D

Pokud máš důkazy, že někdo z nich jakkoliv podvádí, napiš tiket na podporu a počkej si co ti na to řeknou...

• Koukám tady ty dva maj ale internetovej sval... honit si ego na pitomém foru o hře :D

a mimo veškeré sestřely řeším přes podporu aby zjistili proč sem neviděl letět letku... a jestli za to může bug nebo podvodné mody hráčů je vcelku jedno podstatné je zda to hráč dělá vědomě nebo ne...

• Koukám tady ty dva maj ale internetovej sval... honit si ego na pitomém foru o hře :D

a mimo veškeré sestřely řeším přes podporu aby zjistili proč sem neviděl letět letku... a jestli za to může bug nebo podvodné mody hráčů je vcelku jedno podstatné je zda to hráč dělá vědomě nebo ne...

Bože:biggrin: to není o internetovém svalu,ale o tom že je zvláštní, že ty útoky nikdy při tom sestrelu nevidíš :blink: a co si pamatuju co jsem tě střelil (upozornuji nevytezil) jsi mne začal vulgarne urážet v pm .... takže asi tak :wink3:

• Dokaž to

Koukám tady ty dva maj ale internetovej sval... honit si ego na pitomém foru o hře :D

Bože:biggrin: to není o internetovém svalu,ale o tom že je zvláštní, že ty útoky nikdy při tom sestrelu nevidíš :blink: a co si pamatuju co jsem tě střelil (upozornuji nevytezil) jsi mne začal vulgarne urážet v pm .... takže asi tak :wink3:

Dokaž to... já důkaz o tom že utoky na mobilu prostě nevidím mám... a zajímavé je že to vidím vždy hned po dopadu útoku... včetně špionáže... a můžu aktualizovat hru jak chci... a prohlížeč to nedělá protože mám totožný na PC... ale to je práce pro adminy hry... i když adminy ex hráče kteří většinou vyřeší prd...

• Ok když najdu pošlu ve hře tady bohuzel nemohu screeny jsem měl :wink3: jak jsi jim to dokázal daným adminum?poslal jsi screeny? Kde nejde vidět útok? Poslal jsi tedy k tomu i screeny o pár sekund později i se zprávami z bitev?