[CELKEM: 1.105.562.638.000] Tomaso [RCoB] vs. Nightwalker [CURSE] & EEENZO_DONG [CURSE] & Robino [FOG] (Ú: 275.964.268.000, O: 829.598.370.000)

  • :hi: Nazdárek všem přeji , RÁD BYCH VÁM TÍMTO PŘEDSTAVIL NOVÝ TOP1 BOJ NA CZ OGAME , no pro začátek se pořádně usadte ,aby ty čísla s vámi nesekla na zem jako se to málem stalo mě po asi 3 minutovém čekaní , kdy ogame zpracovávalo tento boj . No dnes ráno jsem vyletět na Nightwalkera přes aktivitu , samozřejmě u toho seděl , takže jsem odvolal , no po nějaké době sem tam zahlédl odpočty a letka nikde :hmm: že by to opravdu poslal do svého DF ???? No tak jsem nechal naskákat odpočty a nastřelil si tam DF a začal jsem sledovat , a df zmizelo cca v čas v který jsem předpokládal , no tak jsem si přeskočil s letkou , načasoval recy , pro jistotu všechny , když už sem letěl na procenta a stálo to prd tak proč ne a šel si udělat kávu :balloon: na Jeho letku by mě stačili jen BC , ale řekl jsem si , že když už má být na foru větší boj , proč neposlat rovnou All fleet krom HS a trandáku , at to má nějakou úroven :quote:, ALE Robino a Spol na mě vymysleli evidentně pěknou pastičku , celé to měli pěkně naplánované a měli tam dopředu načasovanou APP obranu , akorát asi nepočítali stím , že pošlu celou letku , no nakonec z toho vzešel tento OBROVSKÝ BOJ :rocketlauncher:, k výslednému zisku si připočtěte dalších 45mld:beer:, které se mě vrátili do vrakoviště díky třídě Generál , takže i když to byla hodně zajímavá pastička , nakonec jsem zní vyšel s cca 160mld ziskem:dance :lol: všem obráncům přeji rychlé obnovy lodiček , pokud se k nim rozhodnete , a děkuji za pěkný boj hned 1 den po ukončeném sloučení :hail:


    Dne 02-12-2021 --:--:--, se následující letky utkaly v bitvě:



    útočník Tomaso [RCoB]

    ________________________________________________


    Bombardér 44.469

    Ničitel 993.809

    Lehký stíhač 69.200.115

    Těžký stíhač 266.020

    Křižník 6.050.001

    Bitevní loď 3.539.641

    Bitevní křižník 3.396.023

    Reaper 948.502

    _________________________________________


    Obránce Nightwalker [CURSE]

    ________________________________________________


    Lehký stíhač 5.892.053

    Těžký stíhač 113.842

    Křižník 707.631

    Bitevní loď 102.514

    Recyklátor 50.000

    Bombardér 20.179

    Ničitel 100.482

    Hvězda smrti 1.106

    Bitevní křižník 207.785

    Reaper 58.109

    Pathfinder 100.939

    _________________________________________


    Obránce EEENZO_DONG [CURSE]

    ________________________________________________


    Hvězda smrti 929

    Lehký stíhač 3.906.525

    Těžký stíhač 69.329

    Křižník 233.261

    Bitevní loď 66.521

    Bitevní křižník 64.205

    Bombardér 11.441

    Ničitel 8.588

    Reaper 43.352

    _________________________________________


    Obránce Robino [FOG]

    ________________________________________________


    Lehký stíhač 15.279.048

    Těžký stíhač 241.215

    Křižník 3.009.946

    Bitevní loď 3.389.056

    Bitevní křižník 533.143

    Bombardér 9.600

    Hvězda smrti 27.050

    Reaper 572

    _________________________________________



    Po bitvě ...


    útočník Tomaso [RCoB]

    ________________________________________________


    Bombardér 38.448 ( -6.021 )

    Ničitel 860.506 ( -133.303 )

    Lehký stíhač 35.502.344 ( -33.697.771 )

    Těžký stíhač 171.984 ( -94.036 )

    Křižník 4.865.995 ( -1.184.006 )

    Bitevní loď 3.052.567 ( -487.074 )

    Bitevní křižník 2.936.758 ( -459.265 )

    Reaper 820.815 ( -127.687 )

    _________________________________________


    Obránce Nightwalker [CURSE]

    ________________________________________________


    Zničen!

    _________________________________________


    Obránce EEENZO_DONG [CURSE]

    ________________________________________________


    Zničen!

    _________________________________________


    Obránce Robino [FOG]

    ________________________________________________


    Zničen!

    _________________________________________



    Útočník vyhrál bitvu!


    Útočník získal:

    0 Kov, 525 Krystaly a 0 Deuterium


    Útočník ztratil celkem 275.964.268.000 surovin.

    Obránce ztratil celkem 829.598.370.000 surovin.

    Na těchto souřadnicích se vznáší 468.838.843.247 kovu a 240.921.957.353 krystalů.

    Útočník získal celkem 525 surovin.


    Šance na vytvoření měsíce z trosek byla 20%.

    ________________________________________________


    Trosky vytěžené útočníkem(ky):

    10.843.933.753 Kov a 5.572.366.246 Krystaly

    187.000.000.000 Kov a 187.000.000.000 Krystaly


    Útočník(ci) vytěžil(i) celkem:

    197.843.933.753 Kov a 192.572.366.246 Krystaly

    ________________________________________________


    Trosky vytěžené obráncem(ci):

    18.066.737.500 Kov a 18.066.737.500 Krystaly

    7.004.375.000 Kov a 7.004.375.000 Krystaly

    124.890.163.146 Kov a 28.850.844.854 Krystaly

    42.553.848.000 Kov a 0 Krystaly

    42.553.848.000 Kov a 0 Krystaly

    42.553.841.000 Kov a 7.000 Krystaly

    4.216.030.601 Kov a 0 Krystaly


    Obránce(ci) vytěžil(i) celkem:

    281.838.843.247 Kov a 53.921.964.354 Krystaly



    Shrnutí zisku / ztrát:


    Útočník(ci) celkem

    Kov: 17.657.379.753

    Krystaly: 110.695.239.771

    Deuterium: -13.900.587.000

    Útočník(ci) získal(i) 114.452.032.524 surovin.

    Útočník(ci) ztratil(i) celkem 53.279.094 čestných bodů.



    Obránce(i) celkem

    Kov: -223.235.712.753

    Krystaly: -216.335.657.171

    Deuterium: -54.266.193.000

    Obránce(i) ztratil(i) celkem 493.837.562.924 surovin.

    Obránce(i) získal(i) celkem 19.804.668 čestných bodů.




    Běží na OGotcha BZ Convertor 4.3.2

  • Chalani padli hrdo a spolu ...;( . Nie každému sa dostane takáto česť väčšina z nás len dlho prežíva na mŕtvych UNI a nič nerobí... snáď to ostane na fórume dlhé roky .



    a vznikla TOP bitka OgameCZ .

  • Nápad si myslim dobrej, ale kdybych o něm věděl tak bych fleet poslal taky a mohlo to aspoň trošku zmírnit dopad a nemrazil bych.... doufám že Robo opraví pokusíme se ti pomoct:wink3:

  • Nelitam už nějakej pátek, proč obránci nestáhli app? Přece je Nightwalker musel varovat s čím letíš a sim musel říct jasná prohra ne?

    "...Undetected, unexpected, wings of glory, tell the story. Aviation, deviation, undetected, stealth perfected..." :oops:


    "Ours, is a cycle of hatred... Alliance is forged and broken... we have paid the price, for sharing this world... and we have forgotten, what makes us strong..."

  • Nelitam už nějakej pátek, proč obránci nestáhli app? Přece je Nightwalker musel varovat s čím letíš a sim musel říct jasná prohra ne?

    V davnych dobach na uni9 jsem lital s hračem Vaclav 30.Pravidelně se ožral a usnul,ale nikdy se nestalo abych odvolal i když obrance logl.Něco jako čest jestli ti to něco řika.Pokud se obranci dohodli předem tak by byla prasarna odvolat a nechat v tom jenom jednoho

  • Tak pokud byli dohodnutý tak ok, stačí to říct,přesně na to jsem se ptal. Nebo jestli chtěli Tomasa pocuchat co nejvíc tak to taky beru, chci jenom vědět víc z backstory, asi tak jako všichni ostatní nezúčastněný

    "...Undetected, unexpected, wings of glory, tell the story. Aviation, deviation, undetected, stealth perfected..." :oops:


    "Ours, is a cycle of hatred... Alliance is forged and broken... we have paid the price, for sharing this world... and we have forgotten, what makes us strong..."

  • Tak pokud byli dohodnutý tak ok, stačí to říct,přesně na to jsem se ptal. Nebo jestli chtěli Tomasa pocuchat co nejvíc tak to taky beru, chci jenom vědět víc z backstory, asi tak jako všichni ostatní nezúčastněný

    U obrancu jsou HS.Nevim jestli jsou v jednom systemu,ale i tak doba letu je o dost delši takže asi připraveno

  • Well, stejnej případ jako JFA kdysi na Siriu, největší konkurence schopná letka se nechala dobrovolně sešrotovat, čest nečest, mohlo zařvat 100mld místo bilionu a šlo by se dál, teď to má Tomaso mnohem jednodušší :D

    "...Undetected, unexpected, wings of glory, tell the story. Aviation, deviation, undetected, stealth perfected..." :oops:


    "Ours, is a cycle of hatred... Alliance is forged and broken... we have paid the price, for sharing this world... and we have forgotten, what makes us strong..."

  • Gratulujem Tomaso, pekná bitka, zaslúžená, užívaj zisk :)

    K zákulisiu sa troška vyjadrím, ak sa tak poprosím rypalov a vševedov ako Darkseid, aby si kusli do jazyka, nejsme zvedavi.
    V prvom rade sa chcem poďakovať chalanom za super spomienky, kopec zábavy a spoločný čas.
    Rozlúčku som plánoval dávnejšie, lebo mi ogame vstúpilo do života spôsobom akým som nechcel a ťahal som to len pre chalanov.
    Chcel som sa rozlúčiť na víťaznej strane, ale s Nightom sme to cele zle spočítali vtedy:thumbsup: Prepáčte Pek a Robino, že sme vás budili, aby ste rozmrazili.


    Plán bol tentokrát jednoduchý ako ten, čo ho vymyslel
    :D :D
    Chceli sme odchytit časť Tomasovej letky a troška zmeniť rozpoloženie síl, ale Tomaso je šikovný chalan a vedel kolka bije. :flowers:
    V noci, keď spinkal sme poslali všetko potrebné a ráno dúfali, že sa chytí. A on sa chytil, teda chytil-chytil, kto koho lovil? :D
    Keď sme zistili, že poslal všetko tak len prišli dve správy, a to, že s Robinom letíme ďalej, nikdy sme sa nebavili o tom a bola to taká automatika ako miliónkrát predtým.

    Ešte raz vám ďakujem Robino, Nightwalker a Pek za skvele strávený čas s vami v delegácií lásky:love:

    A chcem sa poďakovať každému jednému, spoluhráčom aj protivníkom, čo mi skrížili cestu na ogame či 15 rokov dozadu, keď bolo ogame v plienkach, ale aj každému jednému za posledný rok a pol, ďakujem vám, bola to pre mňa česť. Odchádzam si oddychovo lietať na Merkur a keď príde správny čas, Tomaso čakaj nás :)


    Ďakujem

  • Dvě fleety navíc a mohlo to bejt jináč a myslím si že ačkoli je Tomaso top 1 zcela zaslouženě tak by se možná i chytil:evil2::thumbsup:

    Pokial ludia takto premyslaju nad Tomasom, tak rozumiem preco ma 1,7mld vo fleete :)

    Jsem ateista nevěřím v boha, tím tvým je zřejmě Tomaso :thumbsup: pokud jsem četl dobře byl prekvapeny tím co kluci vymysleli, ačkoliv je mi jasné že přemýšlí nad různými scénáři a zamrazeni většiny fogu mu defakto dalo zelenou :thumbsup: za mě palec hore aspoň budou travit vánoce v klidu a po novým roce se začne na novo, alespoň je tu top kill, a fleet se dá vždycky obnovit a dohánět Tomasa je na hovno od nuly stejně jako s 500megy :thumbsup: ale prda slušná a i nejlepšimu hráči cz u nás musí přát štěstí aby taková bitva byla, takže gratululka:thumbsup:

  • Dvě fleety navíc a mohlo to bejt jináč a myslím si že ačkoli je Tomaso top 1 zcela zaslouženě tak by se možná i chytil:evil2::thumbsup:

    Pokial ludia takto premyslaju nad Tomasom, tak rozumiem preco ma 1,7mld vo fleete :)

    Jsem ateista nevěřím v boha, tím tvým je zřejmě Tomaso :thumbsup: pokud jsem četl dobře byl prekvapeny tím co kluci vymysleli, ačkoliv je mi jasné že přemýšlí nad různými scénáři a zamrazeni většiny fogu mu defakto dalo zelenou :thumbsup: za mě palec hore aspoň budou travit vánoce v klidu a po novým roce se začne na novo, alespoň je tu top kill, a fleet se dá vždycky obnovit a dohánět Tomasa je na hovno od nuly stejně jako s 500megy :thumbsup: ale prda slušná a i nejlepšimu hráči cz u nás musí přát štěstí aby taková bitva byla, takže gratululka:thumbsup:

    Absolutne si ma nepochopil.Nebolo to namierene ofenzivne proti tebe :D Preto rozumiem tvojej zmatenej emocionalnej poznamke :)

    Napad to bol vynikajuci, problem je prevedenie.

  • Dvě fleety navíc a mohlo to bejt jináč a myslím si že ačkoli je Tomaso top 1 zcela zaslouženě tak by se možná i chytil:evil2::thumbsup:

    Pokial ludia takto premyslaju nad Tomasom, tak rozumiem preco ma 1,7mld vo fleete :)

    Jsem ateista nevěřím v boha, tím tvým je zřejmě Tomaso :thumbsup: pokud jsem četl dobře byl prekvapeny tím co kluci vymysleli, ačkoliv je mi jasné že přemýšlí nad různými scénáři a zamrazeni většiny fogu mu defakto dalo zelenou :thumbsup: za mě palec hore aspoň budou travit vánoce v klidu a po novým roce se začne na novo, alespoň je tu top kill, a fleet se dá vždycky obnovit a dohánět Tomasa je na hovno od nuly stejně jako s 500megy :thumbsup: ale prda slušná a i nejlepšimu hráči cz u nás musí přát štěstí aby taková bitva byla, takže gratululka:thumbsup:

    Absolutne si ma nepochopil.Nebolo to namierene ofenzivne proti tebe :D Preto rozumiem tvojej zmatenej emocionalnej poznamke :)

    Napad to bol vynikajuci, problem je prevedenie.

    Ktery z tvých komentu podotkl,že to byl vynikající nápad?:thumbsup: ten s tragickou komedii nebo ten se smýšlením hráču?:blink::evilgrin2: a taky to neber proti sobě, každopádně nikterak emocionálně zmateny nejsem:thumbsup: jen mi přijde že každej chtěl sloučení a když to přijde padne dobrá bitva za mě z obou stran tak to akorát slouží k posměškum o tom jak kdo co neumí atd:crying::biggrin:

  • Aby som vysvetlil prvotna myslienka bolo nalakat par tomasovych lodi na trosky aby dostal ninju. Viac fleet neletelo lebo boli zmrzle a nechceli sme vyvolavat dojem nejakej pasce aby tomaso nic nevycmuchal. Pocitali sme s najhorsou moznostou ze max posle bc, bl a kriz a to dame na remizu z jeho 90% stratou lodi a vyhrame na recyklaciu. Pri tomto plane sme urobili 2 velke chyby a to prva bola to ze night mal poslat fake tazbu v pripade ze by tomaso poslal celu fleet a nihgta by minul.a mi odvolali v pohode, to bola prva hracska chyba. Druha hracska chyba bolo ze sme nechali dopadnut letky na app ked sme vedeli ze dostaneme, male svetielko bolo ze poslal malo recov a nebude to taka katastrofa, bohuzial tomaso pre nas urobil to najhorsie ako mohol a to ze poslal celu fleet a vsetky recy, ci uz to bolo hracske umenie alebo stastie alebo pocit nejaky v pravej kulke neviem, kazdopadne vyhral za co gratulujeme. A dopadnut sme to nechali aj z ludsek stranky pretoze malokedy narazite na ludi co su ochotny lietat s vami a vymyslat pasce. Nevidel som ziadne pasce od nikoho a este na top hraca cz v bodoch tak nemusite sa posmievat a rad si nieco precitam aj od druhych