[CELKEM: 1.105.562.638.000] Tomaso [RCoB] vs. Nightwalker [CURSE] & EEENZO_DONG [CURSE] & Robino [FOG] (Ú: 275.964.268.000, O: 829.598.370.000)

• RCoB je smutne, ze to nezlucili so Siriusom, ale nezamrazia a nejdu za nimi alebo sa nedohodnu a nestretnu sa.

aby se RCob a LV1 dostali na jeden vesmir, to fakt nikdo nechce, Ver mi ze vazne nikdo :-D

LV1 nezamrazi a nejde ani len za Fenrirom co pred nimi uteka na iny vesmir. Ale ist cez hrbitov sa vam uz nechce

uprimne? chce, aktualne jako ali resime kam prejdeme hrbitovem.

• Moe,

Preco by to nikto nechcel? Ja by som si rad pozrel skutocne boje vyrovnanych alebo aspon podobnych letiek, kde kazdy zucastneny ide pri kazdom pokuse allin a o zivot a musi prechytracit toho druheho.
    To je podla mna skutocne hranie. Zit na hrane.
    Preto sme isli na Betel, aby sme si znova zahrali a zili na hrane spolocne. Preto sme hned po par dnoch skusali na Tomasa pascu, preto sme aj neodvolali nikto lode, nehladajte stale logiku ale tu vasen a adrenalin.
    Tomasovi stacilo nespravit chybu a poslat vsetko proti par letkam co tej jeho ani nesiahaju po kotniky.

Uprimne dufam, ze dojdete na Betel a zahrate si poriadne!

• RMZ no jde o to že RCoB a LV1 by proti sobe nešli. Vznikla by obrovsky silná jednotná aliance a nikdo krome nás by z toho radost nemel.

Aha, to som netusil, je to skoda ale chapem uplne ked ste kamosi.

No v kazdom pripade by to bola pekna podivana vas sledovat pri hre.
    Budem teda pozerat co narobite s tym Fenrirom ak pojdete tam alebo kam :D

• A RMZ doporučujem ti čítať aj iné vlákna. Lebo keď si ich prečítaš tak zistíš že to Fenrir utiekol pred nami :D. A jedine decko si tu ty, keď potrebuješ druhým nadávať za to, že vám pochválil alianciu.

Where other men blindly follow the truth,

REMEMBER, NOTHING IS TRUE

Where other men are limited by morality or law,

REMEMBER, EVERYTHING IS PERMITTED.

• A RMZ doporučujem ti čítať aj iné vlákna. Lebo keď si ich prečítaš tak zistíš že to Fenrir utiekol pred nami :D. A jedine decko si tu ty, keď potrebuješ druhým nadávať za to, že vám pochválil alianciu.

sorry moja chyba. Nečítal som tvoju správu celú, a tak som si nevšimol že si tam napísal že nejdeme my za fenrirom, ktorý pred nami utiekol. Tak vieš čo mám návrh. Zamrazte na dva mesiace vy a prídte k nám. Ale to predpokladám že sa vám nechce. Tak ani nám sa nechce ísť na 2 mesiace do mrazu, a u nás je pár debilkov, ktorý potrebuju dostať na prdel 🤣🤣🤣

• Moc pěkná bitva, hezká klika, omylem vyzrát na past 😄.

Lv1 se beztak nemůže přesunout nikam na cz, ani není co vybírat na cz uni

ty jo niekoho to napadlo :thumbsup:

• LV1 měla na výběr dva vesmíry...zvolila Ganimed jako my...jejich a naše volba...co je komu do toho, kdo co zvolil???

Stejně si stojím za tím, že Sirius měl být cílový vesmír!!! Pěkně všechny rychlosti 1 a 2 na Sirius a rychlosti 3 a 4 buď na Betel nebo Jupík!!!

Kdo tohle spojení vymýšlel, musí mít minimálně 2 VŠ z Marxismu-Leninismu a k tomu stranickou knížku komunistické strany tehdejší NDR!!!

Edited once, last by Kang ().

• Kangu nikoho to nezajímá v tomto vlákně.

Mějte prosím na paměti, že fórum je místem pro komunikaci, hledání pomoci, poskytování zpětné vazby a socializace. I když můžete být naštvaní, otrávení a zoufalí, můžou tady být i jiní hráči, kteří chtějí zde strávit odpoledne a uvolnit se mimo hru.
    Ogame.cz SMod

sorry moja chyba. Nečítal som tvoju správu celú, a tak som si nevšimol že si tam napísal že nejdeme my za fenrirom, ktorý pred nami utiekol. Tak vieš čo mám návrh. Zamrazte na dva mesiace vy a prídte k nám. Ale to predpokladám že sa vám nechce. Tak ani nám sa nechce ísť na 2 mesiace do mrazu, a u nás je pár debilkov, ktorý potrebuju dostať na prdel 🤣🤣🤣

I used plain English, but if understanding it is beyond you, that's not my problem.

• Sem stým a hneď :) myslíš že že sa zľakneme pár starých účtov :lol::lol::lol:

PS : prišlo mi že trošku benzínu do ohňa treba dať :thumbsup:

• Sa mi paci ako vam do toho nemoze nikto kecat, alebo nemal by, ale mate plnu hubu kecov co robia alebo by mali robit druhy :D

Ved je to jedno kde ste, co robite, kam idete a co si druhy o tom myslia :D

Deathaim Neviem, je tazke sa bavit s tebou ked ani nevies spravne citat veci. Alebo si ich vysvetlujes po svojom ako sa tebe hodia.
    Ked sa ti hodi, tak si mysli, ze som tu spravu napisal preto, lebo si nam pochvalil alianciu a nie preto, ze sa chovas ako blbec :D nevadi, to je dobre.
    A co ja viem, naco pojdeme za tebou na vesmir, ved na betli je dobre.

A co sa zlucenia tyka, mali vybrat 3-4 vesmiry z roznym nastavenim alebo ich zmenit a nech si ide kazdy kam chce.
    Zlucili to asi najhorsie ako sa dalo :D

• Nechtěl jsem se zapojovat dokud to tu žilo a byl tu ten menší flame. To jsem měl jen popcorn a čekal na další komenty. :biggrin:

Nicméně pogratulovat k takové parádě se prostě sluší a patří. Včetně té Tomasovi skromnosti s tím, že prostě jen tak poslal skoro celou fleet. :thumbsup:

Přečetl jsi to fakt skvěle. Kluci ty měli taky hodně slušnej plán, ale co z toho vzešlo je teda katastrofa, které taky moc nerozumím. Neposlat fake těžbu proti cíli s tak obrovskou fleetou je mega risk, ale co, chtěli si to prostě okořenit a mít trochu toho adrenalinu no. Ale nestáhnout se, když víte, že plán šel do kopru? Nezlobte se, ale to nemá se ctí nic společného. :rant:Já sice jen občas sháním někoho na návnadu, ale když je součástí plánu to, že spoluhráč může přijít o letku, tak mu to prostě řeknu s tím, že pokud se to stane, tak budu makat dokud mu to nepomohu obnovit a né, že s ním spáchám sebevraždu (upřímně do toho by teda moji spoluhráči asi nešli a napsali by mně jestli jsem se nepos*al, ale hold nejsem stará škola no). V tomhle se tedy CryWolfovi nedivím, že ho to rozohnilo. Je jasné, že jste do toho účtu oba narvali obrovské úsilí a umění, tak se nedivím, že ho ten důvod odpálil.

Ale teda i když z toho Tomaso vyšel s obrovským ziskem, tak když si vezmu kolik má planet a o kolik přišel LSek, tak vybudovat ten fodder zpátky, i kdybys je zapojil všechny, teda zabere sakra času. Nesmíš ty včeličky nikam moc posílat nebo je nebudeš stíhat stavět zpátky :lol:

"I have stolen princesses back from sleeping barrow kings. I burned down the town of Trebon. I have spent the night with Felurian and left with both my sanity and my life. I was expelled from the University at a younger age than most people are allowed in. I tread paths by moonlight that others fear to speak of during day. I have talked to Gods, loved women, and written songs that make the minstrels weep.

You may have heard of me."

• Nesmíš ty včeličky nikam moc posílat nebo je nebudeš stíhat stavět zpátky

Když uchopím svůj blýskající se meč a vezmu spravedlnost do rukou svých, msta na nepřátelích mých vykonána bude, msta na těch, kdož mne napadli. Ó Pane, veď ruku mou a počítej mne mezi své svaté.