[CELKEM: 15.501.009.500] Tomaso [RCoB] vs. Waydewey (Ú: 1.396.550.000, O: 14.104.459.500)

• :hi: Tak bych rád přivítal dalšího nového hráče který rozmrazil :evilgrin2: no před hodinou sem si ho naskenoval , a po další hodine letěl , 12 minut let stačil :fatgreengrin: NO FS NO FLEET , FS za OBRANOU - NO FLEET

Přeji obránci rychlou obnovu

Dne 03-12-2021 --:--:--, se následující letky utkaly v bitvě:

útočník Tomaso [RCoB]

Bitevní křižník 3.007.321

Obránce Waydewey

Malý transportér 106.376

Velký transportér 30.130

Lehký stíhač 695.745

Těžký stíhač 265

Křižník 462

Bitevní loď 132

Kolonizační loď 9

Recyklátor 44.123

Špionážní sonda 37.478

Solární satelit 1.925

Hvězda smrti 344

Bitevní křižník 144

Crawler 1.005

Pathfinder 20.338

Raketomet 630.000

Lehký laser 367.220

Těžký laser 100.000

Gaussův kanón 13.300

Iontový kanón 87.360

Plasmová věž 12.310

Malý planetární štít 1

Velký planetární štít 1

Po bitvě ...

útočník Tomaso [RCoB]

Bitevní křižník 2.990.891 ( -16.430 )

Obránce Waydewey

Zničen!

Útočník vyhrál bitvu!

Útočník získal:

260.243.859 Kov, 28.703.474 Krystaly a 49.114.224 Deuterium

Útočník ztratil celkem 1.396.550.000 surovin.

Obránce ztratil celkem 14.104.459.500 surovin.

Na těchto souřadnicích se vznáší 3.922.952.100 kovu a 2.715.449.100 krystalů.

Útočník získal celkem 338.061.557 surovin.

Šance na vytvoření měsíce z trosek byla 20%.

Útočník/Útočníci získal(i) trosky.

Shrnutí zisku / ztrát:

Útočník(ci) celkem

Kov: 3.690.295.959

Krystaly: 2.086.952.574

Deuterium: -197.335.776

Útočník(ci) získal(i) 5.579.912.757 surovin.

Obránce(i) celkem

Kov: -8.817.324.859

Krystaly: -4.580.090.474

Deuterium: -1.045.105.724

Obránce(i) ztratil(i) celkem 14.442.521.057 surovin.

Běží na OGotcha BZ Convertor 4.3.2

• tak kvôli tomuto hráčovi som zriadil účet na Rhea aby tam neotravoval kolegu, no keď už som mal fleetu aby mohol ísť dole, tak sa vkuse mrazil...a vidím, že nakoniec nešiel ani na Kallisto, ale som rád, že skončil v dobrých rukách...:) takže asi čas moje OGAME.CZ ukončiť...ešte raz gratulujem:thumbsup:

• Další zářez pro Toma, to mě trochu netěší. Vypadá to tak, že v těch reckách skončíme asi všichni nebo budeme muset najít stejný zápal do hry, který jsme už možná ztratili :). A co mě nejvíc štve, že musím udělat FS i když tady píšu, protože něž něco napíšu mám po letce :D.

tak kvôli tomuto hráčovi som zriadil účet na Rhea aby tam neotravoval kolegu, no keď už som mal fleetu aby mohol ísť dole, tak sa vkuse mrazil...a vidím, že nakoniec nešiel ani na Kallisto, ale som rád, že skončil v dobrých rukách...:) takže asi čas moje OGAME.CZ ukončiť...ešte raz gratulujem:thumbsup:

Hah ...... neměl jsem v plánu rozpoutat nějaký flame, ale "vkuse v mrazu" mě úplně dostalo ...... neříkám, že way je nějaký super extra hráč, nicméně musel mrazit kvůli služebkám.

Když už si tedy letku měl, tak mistr mrazáků jsi byl ty. Nejvíc cool, zamrazit na pár dní ve 3:30 ráno rozmrazit, všechny vyfarmit a v 9 ráno zamrazit a takhle to opakovat co 4-5 dní. Opravdu skill styl hry. Neříkám, že to není strategické, ale když už mluvíme o tom mrazáku, tak by bylo dobré zahrunout i tvůj styl hraní. Do nás si začal strkat nos až si žačal hrát Vmode styl - protože co kdyby.....

Dávám ti za pravdu, že jde jen o surky a lodě, ale některým jde i o něco více než o "prudění" nemyslím to doslova, ale nemůžu najít ten správný výraz :D. Tím jak se holky a way připojili k nám přestal/y dělat FS, protože proč..... Jediné pozitivum bylo, že díky tobě to FS dělat začali a donutil si i nás svážet surky a myslel jsem, že když tedy přejdem na bettel, tak nějak v tom budou pokračovat, jenže si asi neuvědomili, že to musejí hlídat i přes den. Každá lekce je dobrá, pokud to nezabalíš, tak se poučíš (teda většina).

Na kalisto jsme nešli, protože spousta super hráčů, kolegů a pohododářů je právě na bettelu, respektive přecházelo na bettel a jestli nás má někdo sundat na kalistu nebo bettelu je úplně jedno. Ale po pravdě raději ať mě sundá nějaký starý známý Tom nebo Social :)

• Ty budeš asi ten BlackHeaven z Rea, však? Majster bojových akcií s počtom nula. Kritizovať za štýl hry je, ehm, pod úrovňou komentovania. V hlavičke tejto BZ sekcie to máš výstižné napísané (NO FS NO FLEET , FS za OBRANOU - NO FLEET). Ja som si robil V(acation)FS, takže som vôbec nepochopil, čo ťa mohlo na tom dostať. To kto ako hrá je jeho vec, na to sú pravidlá tejto hry. To, že ste (vaša celá aliancia) sa nevedeli vysporiadať z hráčom, čo hrá sám, svedčí tiež o určitom skile. Tak ako teba, aj mňa to trochu neteší, ale to, že som sa s ním (way) nemohol vysporiadať ja, resp. Krilumat, ktorého nezmyselne raketoval za TH na Rhea. Keby si on nemyslel, že rakety sú na OG tá najlepšia zbraň, tak by som si tam ani pred pár mesiacmi nezaložil účet. Stáva sa to aj v rozvinutých vesmíroch, ale takíto "raketovníci" väčšinou potom končia v modrej farbe. A teba by malo tešiť, že to bolo len pred pár mesiacmi, lebo sa celkom mohlo stať, že ak by som tam hral skôr, tak by si na iný vesmír prenášal len prázdne planéty. Prajem ti tam ale veľa štastia a hlavne pridaj nejakú svoju akciu do BZ sekcie. Poteší ma, keď ťa uvidím na tej ľavej, resp víťaznej, strane.

• Ty budeš asi ten BlackHeaven z Rea, však? Majster bojových akcií s počtom nula. Kritizovať za štýl hry je, ehm, pod úrovňou komentovania. V hlavičke tejto BZ sekcie to máš výstižné napísané (NO FS NO FLEET , FS za OBRANOU - NO FLEET). Ja som si robil V(acation)FS, takže som vôbec nepochopil, čo ťa mohlo na tom dostať. To kto ako hrá je jeho vec, na to sú pravidlá tejto hry. To, že ste (vaša celá aliancia) sa nevedeli vysporiadať z hráčom, čo hrá sám, svedčí tiež o určitom skile. Tak ako teba, aj mňa to trochu neteší, ale to, že som sa s ním (way) nemohol vysporiadať ja, resp. Krilumat, ktorého nezmyselne raketoval za TH na Rhea. Keby si on nemyslel, že rakety sú na OG tá najlepšia zbraň, tak by som si tam ani pred pár mesiacmi nezaložil účet. Stáva sa to aj v rozvinutých vesmíroch, ale takíto "raketovníci" väčšinou potom končia v modrej farbe. A teba by malo tešiť, že to bolo len pred pár mesiacmi, lebo sa celkom mohlo stať, že ak by som tam hral skôr, tak by si na iný vesmír prenášal len prázdne planéty. Prajem ti tam ale veľa štastia a hlavne pridaj nejakú svoju akciu do BZ sekcie. Poteší ma, keď ťa uvidím na tej ľavej, resp víťaznej, strane.

Kwitkowski nechápu co tu jedes, za mě jsi hráč o nicem dokázal si sundat jednu malou letku hráče ktery nebyl pět dní ve hře.....jinak ten tvůj mrazák styl a noční vybírání kolonek doslova s pár milionovým ziskem mi nepřijde jako frajerina :thumbsup: žádnej SKILL , prostě nic

• úplne s tebou súhlasím, žiadne skills tam neboli treba...prajem aj tebe veľa štastia v novom vesmíre a hlavne viac písania do sekcie BZ ako ponosovania sa tu...

• tak kvôli tomuto hráčovi som zriadil účet na Rhea aby tam neotravoval kolegu, no keď už som mal fleetu aby mohol ísť dole, tak sa vkuse mrazil...a vidím, že nakoniec nešiel ani na Kallisto, ale som rád, že skončil v dobrých rukách...:) takže asi čas moje OGAME.CZ ukončiť...ešte raz gratulujem:thumbsup:

Hochu, ty to máš v hlavě asi hodně vymletý co? :) Remcáš tady, že Waydeway se před tebou schovával do mrazáku a máš hroznej problém s tím, že někdo komentuje tebe, ale přitom sám neumíš nic jinýho než jen občas vylejzat náhodně z mrazáku a vybrat pár kolonek s tak půldenní těžbou :) Normálně bych vážně nereagoval, ale v tomhle připadě jsem musel... Zainteresovaní vědí proč, ostatním to může být volný...

• úplne s tebou súhlasím, žiadne skills tam neboli treba...prajem aj tebe veľa štastia v novom vesmíre a hlavne viac písania do sekcie BZ ako ponosovania sa tu.

Na to až mi budeš vybírat ve dvě ráno kolonky není potřeba štěstí 🙂 a je pravda, že na vybírání kolonek není třeba žádný skills 🙂 pochopil jsi mne špatně já se určitě "neponosuji" a se sekcí bz jsem absolutně spokojen, ale mluvit tu o wayovi a jeho raketovani mi přijde poměrně irelevantní.....krilumata tvého kamarada jsem třikrát střelil a pokaždé jsem mu popral rychlou obnovu a ať si to lépe stráží..... odpověď byla vždy stejná "máš bootha" a pak noci plné raket a předtím vulgární urážky 🙂 takže chápu že se stavíš za kamaráda ale při vší slušnosti jeho chování bylo srovnatelné či horší než to wayovo 😉