• Jsem jediný, komu se nezobrazuje v přehledu galaxie aktivita? Tzn. vidím jen aktivitu 15-60 min., ale nevidím aktivitu pod 15 min, tu vidím jen ve špionážních zprávách.


    Edit. Nezobrazuje se pouze v mobilním zobrazení.

  • Hodně změn s dnešním updatem v přehledu galaxie, věřím, že do pár dnů to bude opraveno

    Mějte prosím na paměti, že fórum je místem pro komunikaci, hledání pomoci, poskytování zpětné vazby a socializace. I když můžete být naštvaní, otrávení a zoufalí, můžou tady být i jiní hráči, kteří chtějí zde strávit odpoledne a uvolnit se mimo hru.
    Ogame.cz SMod

  • takže v preklade o rok to opravia :D :D Ako kopec iných trápnych vecí...nechápem ako toto môžu vôbec vypustiť na public server...hamba !!!! odpad !!

    Chcelo by to najprv každý update vyskúšať na teste kde je aktuálna verzia ...že čo to spraví ... to akože za 20 rokov nevedia urobiť nič dobre...je to hrozné akým smerom to ide.

  • Jako tohle už není normální. 2. den nejsu chopný si prohlídnout galaxii. Ať klikám doprava, nebo doleva furt su zamrzlý na stejném systému. aktivita se nezobrazuje. poslal sem surky z moonu na planetu rozmístěním a letka ani surky nedorazily, ani se nevrátily. Dokončila se mi stavba budovy a už ř min. mi to v přehledu ukazuje hotovo. Tohle je už moc i na mě.

  • Jako tohle už není normální. 2. den nejsu chopný si prohlídnout galaxii. Ať klikám doprava, nebo doleva furt su zamrzlý na stejném systému. aktivita se nezobrazuje. poslal sem surky z moonu na planetu rozmístěním a letka ani surky nedorazily, ani se nevrátily. Dokončila se mi stavba budovy a už ř min. mi to v přehledu ukazuje hotovo. Tohle je už moc i na mě.

    Jestli používáš ogame infinity, tak si ho vypni, mi to vyřešilo problém s nemožností scrollovat skrz galaxii

  • Mě zase nefunguje antigame :D neukazuje mi to planety lidí zkoušel jsem to už 10x odinstalovat a nainstalovat i na jiný prohlížeč a stále nic :blink:Takže člověk v klidu nemůže ani útočit :rolleyes2: