[TOT: 451.576.000] EEENZO_DONG [X-WING] vs. Dr0b3k [Axiom] (A: 0, D: 451.576.000)

The following communities will have extended maintenance on Tuesday 16th of August:
AR 🇦🇷 | BR 🇧🇷 | CZ 🇨🇿 | DE 🇩🇪 | DK 🇩🇰 | ES 🇪🇸

All servers in these communities currently running version 8 will be unavailable for several hours starting from 10:00 CEST and will have an attack block in place until 18:00 CEST.
Click here for more info

• Nemal som par dni cas daco postovat, venoval som sa žabomyšim bojom s par clenmi Axiomu, ktory ma chceli presvedcit aky su mudrejsi, sikovnejsi a nad vecou. STE!

1ST OF ALL : AXIOM milujem, bez vas by tu bola nuda a nemal by som surovin tolko :thumbsup:

Snazili sa ma presvedcit ze ma poznaju lepsie ako ja sam, ze vedia aky som a co robim :D
    Vypocul som si tieto blbosti a potom dalsie a dalsie. Od normalnej konverzacie to malo daleko, ale uvedomil som si, ze aj ja uz mam konecne svojich haterov :D
    Podaktori jedinci, ja ich osobne volam BLBCI, mi tvrdili, ze som no-lifer, ze sa citim nedoceneny ked hned vsetko vesam na forum, ze to ajtak nikto necita atd atd.
    Ale ti isty blbci, ma sleduju 24h denne, skenuju 500x za den a aj ked vedia, ze som offline, tak jedine co od nich leti su raketky a silne slova :D :D

V Axiome su samozrejme aj rozumny a dospely ludia, co sa sami smeju svojim kolegovcom, ked citaju co ich hlavy vyplodia a ako sa kazdy stazuje len :D

Skoda, ze sa za vas musia hanbit vlastny clenovia aliancie.

Kedysi davno mi L3nny pisal, ked strelili mojho ali kolegu co to hra raz do tyzdna, ako ja im strielam drobky, ako to pre nich nic neni atd.
    Pre niekoho je niekolko 10tok miliard drobky, pre teba L3nny to ale nebude :D

No tak sa natlacte salatom cez sviatky, najebte sa a ukazte mi uz coho sa mam tak bat ako mi stale pisete a vyhrazate sa mi.
    Je Vas 20 tak ak potrebujete daco vymysliet, napiste a ja vam poradim, ale mam pocit ze bez Rensa ste nikto.

K bitke : Drobka mam rad, je to tiez jemny tlčhuba ale dajak ho mam rad proste.

Davnejsie prisiel o vsetky lode a teraz obnovuje a troska na to aj kasle, tak som len dostal echo o lodiach a letel tam.

Trosky venujem oznamovatelovi, on uz vie co s nimi :D

Dne 22-12-2021 --:--:--, se následující letky utkaly v bitvě:

útočník EEENZO_DONG [X-WING]

Křižník 20.000

Obránce Dr0b3k [Axiom]

Lehký stíhač 112.894

Po bitvě ...

útočník EEENZO_DONG [X-WING]

Křižník 20.000 ( -0 )

Obránce Dr0b3k [Axiom]

Zničen!

Útočník vyhrál bitvu!

Útočník získal:

0 Kov, 0 Krystaly a 1.622.587 Deuterium

Útočník ztratil celkem 0 surovin.

Obránce ztratil celkem 451.576.000 surovin.

Na těchto souřadnicích se vznáší 237.077.399 kovu a 79.025.800 krystalů.

Útočník získal celkem 1.622.587 surovin.

Šance na vytvoření měsíce z trosek byla 20%.

Útočník/Útočníci získal(i) trosky.

Shrnutí zisku / ztrát:

Útočník(ci) celkem

Kov: 237.077.399

Krystaly: 79.025.800

Deuterium: 1.622.587

Útočník(ci) získal(i) 317.725.786 surovin.

Obránce(i) celkem

Kov: -338.682.000

Krystaly: -112.894.000

Deuterium: -1.622.587

Obránce(i) ztratil(i) celkem 453.198.587 surovin.

Běží na OGotcha BZ Convertor 4.3.2