[CELKEM: 10.013.054.000] SRA [CHAOS] vs. benvoluto001 [D-E-F] (Ú: 0, O: 10.013.054.000)

• No, jak bych to shrnul.
    Hraji na tomto vesmíru něco málo přes půl roku, šlo to ke dnu. Vidím to na ostatních serverech, všude je to podobné. Tak to asi má být, že se někdo dostane do čela a je samozvaným vládcem vesmíru.
    Několikrát sejmutá letka od SRA a KotPaliho. to je v pořádku, o tom ta hra je. Jen si říkám jak by na tom hoši byli, kdyby neporušovali pravidla. A jak by na tom hoši byli, kdyby podpora fungovala, jak by měla.
    Ale na to bych se nechtěl vymlouvat.
    Bylo tu spoustu příležitostí zrovna tyto dva hochy poslat ke dnu a nezbylo by jim skoro nic. Bohužel před sloučením Jsme tam hráli prakticky jen My [D.E.F.] a [CHAOS]. My byli neotrkaní a CHAOS už měli velký náskok, jak ve zkušenostech, tak v bodech.
    Jenže přišlo sloučení a možnost je sundat byla. I když jsem kontaktoval hráče s největšími letkami, tak se ozval jediný a to bylo bohužel málo i na KotPaliho.
    Myslím, že pokud je ve vesmíru jeden hlavní nepřítel, zbytek vesmíru by se měl spojit a dát mu co proto. Tak by to na tom vesmíru bylo o dost zábavnější.
    Takhle se stalo jen to, že SRA si jel svůj úkol, sundat každého. Taky se mu to povedlo. Prakticky tam hraje 7 hráčů, včetně CHAOSu. :D A momentálně jediný, kdo má letku, jsou CHAOS. :D

Pokud SRA šlo o to dostat mě pryč z vesmíru, tak gratuluji, dobrá hra to byla a těšilo mě. Tvůj cíl byl splněn.
    Pokud mu šlo o to "vyhrát" nad všemi, tak bych neřekl, že jsi toho dostál. Možností je stále dost. I když každým sestřelem méně a méně.

Já tu končím jen proto že obnovovat obranu a stavět furt a furt další nemá smysl. Poslední dva týdny jsem nedělal nic jiného. přistavěl jsem 5mld obrany, aby si SRA udělal dalších 2000 DS a poslal na mě celkově 7k :D i tak neuspěl. samozřejmě mohl poslat cokoliv k tomu, ale to si netroufám říct, jak by to dopadlo.

Samotný KotPali by si na mou obranu už netroufl - tady jsem vyhrál já svůj osobní cíl na tomto vesmíru. :thumbsup:

Děkuji, a snad se někdy potkáme jinde, v lepších podmínkách.

Celková hodnota obrany činila - 23.067.380.000 a čelila proti 7000 DS v hodnotě 70.000.000.000 s mnohem vyššími bojovými výzkumy. Obrana obstála s minimální ztrátou.
    Skutečná ztráta v dnešním souboji je "jen" 962.161.000.

Adios

Dne 19-01-2022 --:--:--, se následující letky utkaly v bitvě:

útočník SRA [CHAOS]

Hvězda smrti 6.999

Obránce benvoluto001 [D-E-F]

Solární satelit 3.684

Raketomet 3.147.393

Lehký laser 1.095.435

Těžký laser 306.860

Gaussův kanón 39.529

Iontový kanón 123.366

Plasmová věž 55.739

Malý planetární štít 1

Velký planetární štít 1

Po bitvě ...

útočník SRA [CHAOS]

Hvězda smrti 6.999 ( -0 )

Obránce benvoluto001 [D-E-F]

Solární satelit 1.880 ( -1.804 )

Raketomet 1.618.943 ( -1.528.450 )

Lehký laser 564.266 ( -531.169 )

Těžký laser 158.243 ( -148.617 )

Gaussův kanón 20.375 ( -19.154 )

Iontový kanón 63.387 ( -59.979 )

Plasmová věž 28.725 ( -27.014 )

Malý planetární štít 0 ( -1 )

Velký planetární štít 1 ( -0 )

Bitva končí nerozhodně.

Útočník získal:

0 Kov, 0 Krystaly a 0 Deuterium

Útočník ztratil celkem 0 surovin.

Obránce ztratil celkem 10.013.054.000 surovin.

Na těchto souřadnicích se vznáší 0 kovu a 2.164.800 krystalů.

Šance na vytvoření měsíce z trosek byla 20%.

Útočník/Útočníci získal(i) trosky.

Shrnutí zisku / ztrát:

Útočník(ci) celkem

Kov: 0

Krystaly: 2.164.800

Deuterium: 0

Útočník(ci) získal(i) 2.164.800 surovin.

Obránce(i) celkem

Kov: -6.779.040.500

Krystaly: -2.384.383.500

Deuterium: -849.630.000

Obránce(i) ztratil(i) celkem 10.013.054.000 surovin.

Běží na OGotcha BZ Convertor 4.3.2

Zde bych jen doplnil obnovu zničené obrany:

Raketomet 1.618.943 ( 1.390.890 )

Lehký laser 564.266 (456.805)

Těžký laser 158.243 ( 141.186 )

Gaussův kanón 20.375 ( 15.323 )

Iontový kanón 63.387 (47.383 )

Plasmová věž 28.725 (22.692 )

Malý planetární štít 0 (1 )

Celková ztráta byla přibližně 962.161.000

• Takze ty seš vlastně vybrečel že hrát proti velkým letkám nemá smysl, ale jediný co si na tom vesmíru dělal je, že si stavěl obranu :hi: na tom vašem vesmíru se sešla skvělá parta a fakt mě to baví číst :hi:

"...Undetected, unexpected, wings of glory, tell the story. Aviation, deviation, undetected, stealth perfected..." :oops:

"Ours, is a cycle of hatred... Alliance is forged and broken... we have paid the price, for sharing this world... and we have forgotten, what makes us strong..."

• Takze ty seš vlastně vybrečel že hrát proti velkým letkám nemá smysl, ale jediný co si na tom vesmíru dělal je, že si stavěl obranu :hi: na tom vašem vesmíru se sešla skvělá parta a fakt mě to baví číst :hi:

Je vidět, že jsi na to vesmíru nehrál :D A já tu nebrečím o ničem podobném. Možná si to kus přečíst znovu a třeba porozumíš textu. :)

Já jsem třeba od půlky října - cca dva měsíce neměl čas na OG, ale do mrazáku jsem nechtěl. Takže jsem žačal stavět obranu, to že mi někdo na bellatrix sundal letku, to jsem brečel poprvé a podruhé. A nemám problém to přiznat, byl jsem nováček a nemyslel jsem si, že je to v pořádku. :D

že hrát proti velkým letkám nemá smysl

Tady je vidět, že jsi opravdu neporozumněl textu.

A myslím, že nikde není psáno o tom, že jediné co bych na tom vesmíru dělal, že bych stavěl obranu :D Ty jsi taky šašek koukám. :hi: A ano, nemá to smysl, když na tom vesmíru není JEDINÝ člověk, kterému bych mohl cokolik udělat, když tři lidi nademnou jsou lidi z jiného vesmíru, kteří přišli ze spojení - mají body za tři roky hraní. Další tri lidi jsou z mé aliance a dva lidi jsou SRA a KotPali a to je vše, kdo tam hraje. :D Takže ano. nemá to tam smysl. Létast expedice, řídit si budíka na přílet expedičních letek, aby CHOS, kteří sledují vše co se tam hýbne, dělat FS a nic víc. Myslím, že OG se dá hrát i zábavněji, než krmit jediného člověka na serveru, třeba se proti takovým lidem spojit a nedělat želvu - trošku vystrčit růžky. Ale to se bohužel lidi na serveru báli a já sám tomu rozhodně nesetačil.

Nejde o brečení, já tu nebřečí, to si asi trošku pleteš. Jen vysvětluji ve zkratce, kdybi lidi nebyli posraní, mohli oba být dole a kdyby podpora dělala, co měla, tak ti dva už by tu dávno nehráli :D :hi:

• No pokud myslíš noxe,Galla a mě tak xantus neběžel tři roky ale rok a dva měsíce, nerekl bych že se z nás někdo bál, noxe to už nebavilo, já nemám už asi tři měsíce čas na hraní a s Gallem jsme měli prioritnejsi servery než bellatrix:wink3:

• No pokud myslíš noxe,Galla a mě tak xantus neběžel tři roky ale rok a dva měsíce, nerekl bych že se z nás někdo bál, noxe to už nebavilo, já nemám už asi tři měsíce čas na hraní a s Gallem jsme měli prioritnejsi servery než bellatrix:wink3:

Však vlastně ty jsi byl jediný, kdo se ozval :D Ale jako já nemůžu říct, že cokoliv na tom serveru je vaše chyba. Jen, že to byla možnost, které kdybychom se zhostili, bylo by to zajímavější. každý máme nějaký osobní život. :) A to je víc, než v pořádku.

Noxe to už nebavilo na starým vesmíru ale teď drandí na novém serveru s BORGOVE :buckteeth::buckteeth:

Noxe to už nebavilo na starým vesmíru ale teď drandí na novém serveru s BORGOVE :buckteeth::buckteeth:

Nox taky hraje vsude dokud neni sestrelen , jako mnoho hracu :thumbsup: