[CELKEM: 50.661.611.000] Tomaso [RCoB] vs. Tasomas (Ú: 2.302.990.000, O: 48.358.621.000)

• :hi: Zdarec vespolek , tato bitva nemá prakticky žádný pořádný příběh , včera později večer jsem začal odesílat tankovačky na FS , když jsem si všimnul , že je Robino rozmrznutej , no tak sem provedl sken na moon ,kde mývá letku a ta tam seděla , a pár minut po odeslání poslední tankovačky mu naskakovaly odpočty , no tak sem to prostě zkusil , co kdyby měl malé okno , no a ono to vyšlo , obránci přeji rychlou obnovu :thumbsup:

Dne 07-02-2022 --:--:--, se následující letky utkaly v bitvě:

útočník Tomaso [RCoB]

Bitevní křižník 3.500.000

Obránce Tasomas

Malý transportér 377.519

Velký transportér 412.560

Lehký stíhač 2.227.082

Těžký stíhač 101.296

Křižník 246.623

Bitevní loď 55.703

Kolonizační loď 6

Recyklátor 142.561

Špionážní sonda 47.233

Bombardér 12.116

Ničitel 32.016

Hvězda smrti 372

Bitevní křižník 75.046

Reaper 7.352

Pathfinder 80.679

Po bitvě ...

útočník Tomaso [RCoB]

Bitevní křižník 3.472.906 ( -27.094 )

Obránce Tasomas

Zničen!

Útočník vyhrál bitvu!

Útočník získal:

1.736.453.000 Kov, 1.736.453.000 Krystaly a 1.736.453.000 Deuterium

2.603.842.799 Kov, 6.420.340.085 Krystaly a 736.279.635 Deuterium

1.301.921.399 Kov, 3.210.170.043 Krystaly a 368.139.818 Deuterium

650.960.700 Kov, 1.605.085.021 Krystaly a 184.069.909 Deuterium

325.480.350 Kov, 802.542.511 Krystaly a 92.034.954 Deuterium

162.740.175 Kov, 401.271.255 Krystaly a 46.017.477 Deuterium

Útočník ztratil celkem 2.302.990.000 surovin.

Obránce ztratil celkem 48.358.621.000 surovin.

Na těchto souřadnicích se vznáší 19.673.847.900 kovu a 12.893.393.800 krystalů.

Útočník získal celkem 24.120.255.131 surovin.

Šance na vytvoření měsíce z trosek byla 20%.

Trosky vytěžené útočníkem(ky):

19.673.847.900 Kov a 12.893.393.800 Krystaly

Shrnutí zisku / ztrát:

Útočník(ci) celkem

Kov: 25.642.426.323

Krystaly: 25.985.495.715

Deuterium: 2.756.584.793

Útočník(ci) získal(i) 54.384.506.831 surovin.

Obránce(i) celkem

Kov: -34.074.075.423

Krystaly: -31.511.235.915

Deuterium: -6.893.564.793

Obránce(i) ztratil(i) celkem 72.478.876.131 surovin.

Běží na OGotcha BZ Convertor 4.3.2

• Aj by som pogratuloval ale ucet mi same rozmrazilo niekedy v noci a poslal som dnes rano ticket. Ak mi vsetko nevratia a tebe nezoberu skoncil som s touto hrou...

• Aj by som pogratuloval ale ucet mi same rozmrazilo niekedy v noci a poslal som dnes rano ticket. Ak mi vsetko nevratia a tebe nezoberu skoncil som s touto hrou...

Hmm, asi tam řádili ti dva Japonci, Japato a Samosato:))) ale spíš bych tipl, že si někdo chtěl někdo večer zkusit pofarmit něčí tankovačky atd a sám se stal kořistí:))

Hmm, asi tam řádili ti dva Japonci, Japato a Samosato:))) ale spíš bych tipl, že si někdo chtěl někdo večer zkusit pofarmit něčí tankovačky atd a sám se stal kořistí:))

Ano, rozmrazil som, neposlal nikde ani sondu, ani fs a logol rano aby ma tomaso strelil, mas pravdu, samo sa to. Ale to je jedno myslim, vy to uz viete ako to bolo.

• nezná někdo tvoje přihlašovací údaje?

Tie nepoznam ani ja :). Nevadi, uvidim co napisi go, mozno mam vyhodu ze som naposledy logol 20.16 a rozmrazit som mohol az 21.35. tak snad dokazu pozriet aspon prihlasenie. A ked bie, bohuzial ale aj tak som uz dost znechuteny...

• Gratulace k včasnému zpozorování letky jako vždy.....i když tato situace je poměrně nešťastná

No škoda toho, mám pocit, že už jsem takovou situaci viděl někde řešit na fóru, ale to už je hohóó spousta let. Doufám tedy, že se situace řádně prošetří a vysvětlí, proč se toto stalo.

Dnes jsem rozmrazil já a poslal vše na FS, když mi FS přistálo tak se ogame odhlasil a login do GF byl neplatný - neznal email ani heslo takový skvělý infarktový stav, když víte jaké máte sousedy... :D ... po resetu hesla to najelo, ale jako by tam byl nějaký zásah zhůry.

Robo - pevné nervy, zřejmě bych skončil taky pokud by se to nevyřešilo v můj prospěch.

• Očividne GF tu hru, len hráčom znechucuje. tak som zvedaví ako to dopadne.

Where other men blindly follow the truth,

REMEMBER, NOTHING IS TRUE

Where other men are limited by morality or law,

REMEMBER, EVERYTHING IS PERMITTED.

• Taky se přidám ke gratulaci, útočník udělal vše, tak jak se to dělat má :)

Přesně tohle se stalo Smichu na Virgu... Taky jí to samo rozmrazilo, navíc ještě ani ne po celym dnu, ale nikoho to nezajímalo...

Jak píše Deathaim, poslední dobou to stojí za h...o, ale hlavně, že dobře fungujou akce na 100% TH, aby to sypalo do kapes :D :D :D

• Tak gratulujem k boju. Nechapem preco toto niekto urobil, co tym dosiahol...svoje prohlasovacie udaje som nikdy nikomu nedal....tal prajem vsetkym peknu hru

• No jasně, TH ruluje to je marne, kdo by se staral no v uvozovkách staral o hru, kdyby z ní něco nesypalo, že :)

Jinak to moje fopá s resetem hesla beru zpět.....na fóru jsem se dočetl o plánované odstávce mezi 10:00 - 10:25 a mě se to stalo přesně 10:23 :D takže v tomto případě byla chyba u mě a mé nevědomosti.

Tak gratulujem k boju. Nechapem preco toto niekto urobil, co tym dosiahol...svoje prohlasovacie udaje som nikdy nikomu nedal....tal prajem vsetkym peknu hru

Lidi jsou prostě hovada, co si budeme namlovat (tím nemířím na žádnou osobu - to je prostě všeobecný fakt). Když tě někdo chce okrást, tak tě prostě okrade, bohužel. A už ti přišlo nějaké vyjádření z podpory ?

• Vyjadrenie bolo ze sa mi niekto nabural do uctu zo slovenska (ja som v cr) a deaktivoval manualne dovolenou. Ze si mam zmenit heslo ale surky a fleet mi nevratia ze to nejde. Dal sim sem screen tej odpovede ale to nechce zobrat

Edited once, last by robino ().

• masakr, holt si někomu trnem v oku, pokud teda :/.... pokud teda nemáš schovívavou manželku :D nebo nějakou ex .... ta moje by to udělala téměř určitě :D

• Chlapci z Betlu sa v tom naucili chodit :)
    To len tu sa rozmrazi ucet cudzim clovekom a do polhodiny je akoze nahodou dole :D :D (skoda ze Robo hral ten mensi ucet vtedy, co? To je pech :D )
    A o zbytku skoda casu hovorit, tuto to migruje uz dlhe roky vsetko jednym smerom z viacerych uctov :D

Ako Chose napisal, krasna prace :D :D :D

Edited once, last by RMZ ().

• LOL :D

• Cudne, ze sa to nestane im, co tu tych mrazakov, co si sami zosrotovali predtym ako sme sem dosli a postupne, maju 2x tolko kolko sem prislo hracov :D :D
    Bitky tiez na fore chybaju pre "migrujuce" suroviny :D :D

No nic, vraj game over pre Roba :D :D

Edited once, last by RMZ ().

• Chlapci z Betlu sa v tom naucili chodit :)
    To len tu sa rozmrazi ucet cudzim clovekom a do polhodiny je akoze nahodou dole :D :D (skoda ze Robo hral ten mensi ucet vtedy, co? To je pech :D )
    A o zbytku skoda casu hovorit, tuto to migruje uz dlhe roky vsetko jednym smerom z viacerych uctov :D

Ako Chose napisal, krasna prace :D :D :D

Mě si vubec neber do huby.Slušně jsem pogratuloval k bitvě a zisku a to je vše.Vaše mindraky mě nezajimaji

• Cudne, ze sa to nestane im, co tu tych mrazakov, co si sami zosrotovali predtym ako sme sem dosli a postupne, maju 2x tolko kolko sem prislo hracov :D :D
    Bitky tiez na fore chybaju pre "migrujuce" suroviny :D :D

No nic, vraj game over pre Roba :D :D

já se nikdy moc nevyjadřuji, ale takové kecy si nech pro maminku a pro tatínka, dostali jste na prdel a tím to hasne. Bože ta hra jde úplně do prdele a nikdo s tím nic nedělá. Ještě že už nehraji a mam teď klid a nemusím řešit tyto blbosti jak tu brečí nějaké malé dítě.