Stane se Wezn serverem s největším počtem aktivních hráčů na ogame.cz?

• Jojo, on je totiž rozdíl čekat hodinu na expe na speedu X3 a X1 :biggrin:

Tady bych si dovolil tě hodně opravit , základ máš správný, 1h čekání na exp je 1h ať speed 1 nebo 50 , ale let na exp je hodně velký rozdíl, na speed 1 tam letis třeba z 15 pozice kolik 35-40 minut jen tam , a pak 35-40 minut zpět? ( záleží na typu lodi a pohonech samozřejmě) ale na speed 3 už tam letím třeba jen 13 minut , a 13 minut zpět, to už není tak těžký spočítat že na speed 1 ztratis mraky času jen čekáním než tam doleti a vrátí se ..... , když na speed 3 mě exp s odesláním, čekáním, a návratem zabere 1h a 26 minut , a na speed 1 třeba cca 2h a 10 minut ( casi na speed 1 odhaduji ) takže na 2 kolech exp co ty uděláš na speed 1 , já udělám už 3 na speed 3 , a to je pak větší rozdil:thumbsup:

• Ja lítám expe na X1 speedu 22 minut, takže ztrácím 9 minut. Když to sečteme tak za celej den otočíš o kolečko navíc, možná 2 kolečka když budeš vstávat i v noci a posílat nonstop. To už mi takovej rozdíl nepřijde :)

"...Undetected, unexpected, wings of glory, tell the story. Aviation, deviation, undetected, stealth perfected..." :oops:

"Ours, is a cycle of hatred... Alliance is forged and broken... we have paid the price, for sharing this world... and we have forgotten, what makes us strong..."

• Ja lítám expe na X1 speedu 22 minut, takže ztrácím 9 minut. Když to sečteme tak za celej den otočíš o kolečko navíc, možná 2 kolečka když budeš vstávat i v noci a posílat nonstop. To už mi takovej rozdíl nepřijde :)

:D Toto je taky bullshit :D

Az nemam slov :D

• Ja lítám expe na X1 speedu 22 minut, takže ztrácím 9 minut. Když to sečteme tak za celej den otočíš o 2 kolečka navíc, možná 3 kolečka když budeš vstávat i v noci a posílat nonstop. To už mi takovej rozdíl nepřijde :) ale jako máš pravdu že tam samozřejmě rozdíl je...

"...Undetected, unexpected, wings of glory, tell the story. Aviation, deviation, undetected, stealth perfected..." :oops:

"Ours, is a cycle of hatred... Alliance is forged and broken... we have paid the price, for sharing this world... and we have forgotten, what makes us strong..."

• Jojo z 15 pozice 22 minut, sám jsem ho učil až jsem byl já poučen od jiných

Mějte prosím na paměti, že fórum je místem pro komunikaci, hledání pomoci, poskytování zpětné vazby a socializace. I když můžete být naštvaní, otrávení a zoufalí, můžou tady být i jiní hráči, kteří chtějí zde strávit odpoledne a uvolnit se mimo hru.
    Ogame.cz SMod

• Moje chyba, přepočítal jsem se odpoledne... Ok, když bereme kombat s VT tak je to jiná, to uznávám.

• já občas posílám no , a docela v pohode :thumbsup:

jen tak dál:thumbsup:

Tak proč ne , když jsem neměl díru tak od nového roku :flowers: a to vykompenzuje i tu ztrátu ls a vt které sundal nightwalker

4 mesiace nemat dieru skocim z okna radsej :)

Jako také jsem překvapen, nejsem si jistej jestli 4 měsíce, ale 3 to už asi budou určitě, ale je fakt že rozhodně neposílám tolik exp jako dřív, fakt jen občas a třeba 3-4 kola max , víc určitě ne ,