Farewell - rozlouckova bitva z un - Thanatoforos

• Bavilo me to s Vama.

Baker - diky za skvelou alianci.

Thanatoforos

On 06-04-2022 --:--:--, the following fleets met in battle:

Attacker Baker [VOX]

Deathstar 57

Light Fighter 764.735

Heavy Fighter 36.347

Cruiser 48.837

Battleship 40.291

Battlecruiser 68.277

Bomber 4.117

Destroyer 3.108

Reaper 2.763

Pathfinder 2.123

Defender Thanatoforos - RIP [VOX]

Small Cargo 18.119

Large Cargo 17.249

Light Fighter 160.937

Heavy Fighter 5.991

Cruiser 60.181

Battleship 23.075

Recycler 66.176

Espionage Probe 25.169

Bomber 2.634

Destroyer 2.511

Deathstar 4

Battlecruiser 25.832

Reaper 1.503

Pathfinder 7.535

After the battle ...

Attacker Baker [VOX]

Deathstar 57 ( -0 )

Light Fighter 303.082 ( -461.653 )

Heavy Fighter 20.374 ( -15.973 )

Cruiser 42.030 ( -6.807 )

Battleship 39.489 ( -802 )

Battlecruiser 67.651 ( -626 )

Bomber 4.085 ( -32 )

Destroyer 3.098 ( -10 )

Reaper 2.752 ( -11 )

Pathfinder 1.797 ( -326 )

Defender Thanatoforos - RIP [VOX]

Destroyed!

The attacker has won the battle!

The attacker captured:

220.928.306 Metal, 14.187.116 Crystal and 37.714.885 Deuterium

The attacker lost a total of 2.321.071.000 units.

The defender lost a total of 8.589.928.000 units.

At these space coordinates now float 4.525.167.925 metal and 2.481.779.676 crystal.

The attacker captured a total of 272.830.307 units.

The chance for a moon to be created from the debris was 20%.

Summary of profit/losses:

Summary attackers(s)

Metal: -1.456.621.694

Crystal: -602.871.884

Deuterium: 11.252.885

The attacker(s) lost a total of 2.048.240.693 units.

Summary defender(s)

Metal: -5.048.527.306

Crystal: -2.964.807.116

Deuterium: -849.423.885

The defender(s) lost a total of 8.862.758.307 units.

Powered by OGotcha CR Converter 4.3.2

• Žádnému účtu není povoleno získávat neférový profit surovin od hráče, který je v žebříčku umístěn níže. Za strkání se považuje, avšak se na ně neomezuje, následující: Posílání surovin z níže umístěného účtu vyššímu bez jakékoliv hmotné náhrady.

Organizování bitvy za účelem toho, aby hráč z účtu umístěného výše profitoval z níže položeného účtu nebo manipulace s obchodními poměry za účelem získání výhody výše položeného účtu na úkor níže položeného účtu, je považováno za neférové obohacování.

To tu asi neplatí. Pravidla tu jsou asi jen pro někoho.

• Ten

Žádnému účtu není povoleno získávat neférový profit surovin od hráče, který je v žebříčku umístěn níže. Za strkání se považuje, avšak se na ně neomezuje, následující: Posílání surovin z níže umístěného účtu vyššímu bez jakékoliv hmotné náhrady.

Organizování bitvy za účelem toho, aby hráč z účtu umístěného výše profitoval z níže položeného účtu nebo manipulace s obchodními poměry za účelem získání výhody výše položeného účtu na úkor níže položeného účtu, je považováno za neférové obohacování.

To tu asi neplatí. Pravidla tu jsou asi jen pro někoho.

Ten druhý odstavec je v tomhle případě správně. Udělali to úmyslně a byli resp. jsou spolu v jedné alianci. A jelikož Thanatoforos končí, organizovali bitvu, že které profitoval výše umístěný účet z níže položeného. Viz. Pravidla.

Bohužel podpora tu poslední dobou funguje jakože nefunguje...

• Uprimne... Co on udelal z debrisem uz je mimo mne. Ja jen chtel at me sunda at mma zaverecnou velkou bitku. Ozvi se mu a treba ti to venuje - co mi do toho.

Končíš? Máš zamrazit nebo smazat účet. Co asi udělá? Prostě je to postrkování. Tečka.

• Co sa to deje na tych uni, paneboze :). Ak rozlucka beriem ale chyba tam odstavec surky dostanu hraci ali ktory boli pod nim, qk nie, ticket, ban l, surky idu na planetu go a ak nie perma ban

• Co sa to deje na tych uni, paneboze :). Ak rozlucka beriem ale chyba tam odstavec surky dostanu hraci ali ktory boli pod nim, qk nie, ticket, ban l, surky idu na planetu go a ak nie perma ban

Vtipný bylo, že v té ali byli jenom oni dva :)

• thano bola to super hra a najlepsia ally co som hral

zvysok, neviem na kolko uni ste hrali ale vzdy ked som koncil alebo koncil niekoz ally darovala sa letka do aliancie a nie ako... nechcem ukazovat prstom ehm ehm Piky za 100€...

ak to chcete riesit banom lebo to je jediny sposob ako vyhrat kludne nech dostanem ban je to len hra je mi to jedno ale ruku na srdce kazdy kto spravil podobnu vec nech sa zabanuje vymaze alebo zamrazi... vsetci vedia o kom hovorim

lovu zdar

• Co je na tom vtipneho?

Mi prijde zamrazovani uctu naopak skaza te hry. Mel jsem tady fajn hru. Znicil jsem hromadu letek. Vyzdimal kus uni. Proc mam to ted zmrazit? At si doly jedou, letka zbude a at se mensi zivi na dobre farme. Alneo nebud tak jizlivy, jen se ponizujes. Neni to moje chyba ze nikdo jiny na tom uni nemel na mne ani letku ani rec. Vsichni pomrazili... Anj nemel bys se s kym spojit at me sesrotujes....

Osobne si myslim ze to bylo nejmensi zlo. V nicim jsem nenarusil rovnovahu ci rozlozeni sil na tom uni. Baker byl ve vyvoji uctu tak tyden pred osttanima vcetne mne. Jestli ma naskok 12 nebo 17 mega bodu je uz pro vsechny jedno. Uz ho nedozenete. A letku mel uz drive dost velkou aby kazdeho jineho dal sam s orehledem. Co meni ze ma i moji letku? Aspon jsem nekomu nedal zdarma te oredbehnout :)

• hovoris ze oni chcu vyhrat banom ale ty chces vyhrat podvodom. Surky posli slabsiemu niekomu a aspon nepospinis tu bitku. Ja toto uni nehram ale ked.uz podvadzate aspon sa s tym nechvalte na fore. A tych 100€ som tiez cital, to je tazky grc

• Hele vy dva, to co říkáte jsou všechno jenom výmluvy. Na tento i ten incident se 100€ byli podaný tickety. Že s tím podpora nic nedělá, je věc druhá, ale v normálním případě by se to řešilo buď odevzdáním surek některému z adminů nebo perma banem. :rulez:

• Hele vy dva, to co říkáte jsou všechno jenom výmluvy. Na tento i ten incident se 100€ byli podaný tickety. Že s tím podpora nic nedělá, je věc druhá, ale v normálním případě by se to řešilo buď odevzdáním surek některému z adminů nebo perma banem. :rulez:

Ale podpora to vyriesi, aj ked to trva...

• Robino precti si muj predchozi vpis. Ja v tom opravdu zaden podvod nevidim. Naopak myslim ze to bylo nejmensi zlo a to myslim uprimne. Baker to uni vyhral dlouho pred touto bitvou.

Z amne vse. Klidne se utopte v jedu.

Much love,

Thanatoforos

• Ja niesom nervozny ani nezavidim, len fakta, mne to je jedno kto surky dostane alebo ake su pomery uni, ja sa vyjadrujem len ako hrac xxxx prisiel k surkam od hraca yyyy, to je proti pravidlam, inak nic

• Closed, dal jsem echo druhé části týmu ale pokud možno napište i ticket

Mějte prosím na paměti, že fórum je místem pro komunikaci, hledání pomoci, poskytování zpětné vazby a socializace. I když můžete být naštvaní, otrávení a zoufalí, můžou tady být i jiní hráči, kteří chtějí zde strávit odpoledne a uvolnit se mimo hru.
    Ogame.cz SMod