[CELKEM: 19.736.104.000] Nightwalker [CURSE] & Oblivion [WOTU] vs. L_IMMORTALE [R N G] (Ú: 1.059.341.000, O: 18.676.763.000)

• Odpal mesiaca, s podporou fleet kedže obranca bol online, dopadol dobre na cca 130%.

Trosky máme všetky a mesiac je preč.

Začíname, vonku je síce nepríjemné počasie, na druhej strane, dnes to vidím na krásnu noc:squint:

Dne 27-09-2022 --:--:--, se následující letky utkaly v bitvě:

útočník Nightwalker [CURSE]

Reaper 349.493

Lehký stíhač 26.873.438

Těžký stíhač 33.921

Křižník 3.217.872

Bitevní loď 500.019

Bitevní křižník 630.110

Bombardér 51.380

Ničitel 500.079

Pathfinder 236.482

Špionážní sonda 1

útočník Oblivion [WOTU]

Bitevní křižník 3.084.873

Obránce L_IMMORTALE [R N G]

Malý transportér 11

Lehký stíhač 56.504

Křižník 4

Bitevní loď 13.308

Recyklátor 21.384

Špionážní sonda 83

Bombardér 13.842

Ničitel 74

Hvězda smrti 1

Reaper 100.010

Pathfinder 14

Raketomet 24

Po bitvě ...

útočník Nightwalker [CURSE]

Reaper 349.491 ( -2 )

Lehký stíhač 26.775.186 ( -98.252 )

Těžký stíhač 33.788 ( -133 )

Křižník 3.207.733 ( -10.139 )

Bitevní loď 499.396 ( -623 )

Bitevní křižník 629.487 ( -623 )

Bombardér 51.337 ( -43 )

Ničitel 500.077 ( -2 )

Pathfinder 235.705 ( -777 )

Špionážní sonda 1 ( -0 )

útočník Oblivion [WOTU]

Bitevní křižník 3.081.907 ( -2.966 )

Obránce L_IMMORTALE [R N G]

Zničen!

Útočník vyhrál bitvu!

Útočník získal:

0 Kov, 0 Krystaly a 0 Deuterium

Útočník ztratil celkem 1.059.341.000 surovin.

Obránce ztratil celkem 18.676.763.000 surovin.

Na těchto souřadnicích se vznáší 5.684.447.326 kovu a 3.451.703.326 krystalů.

Útočník získal celkem 0 surovin.

Šance na vytvoření měsíce z trosek byla 20%.

Útočník/Útočníci získal(i) trosky.

Shrnutí zisku / ztrát:

Útočník(ci) celkem

Kov: 5.041.752.326

Krystaly: 3.116.101.326

Deuterium: -81.044.000

Útočník(ci) získal(i) 8.076.809.652 surovin.

Obránce(i) celkem

Kov: -10.184.864.000

Krystaly: -6.239.071.000

Deuterium: -2.252.828.000

Obránce(i) ztratil(i) celkem 18.676.763.000 surovin.

Běží na OGotcha BZ Convertor 4.3.2

• Gratulujem, 1s rozdiel v navrate, vsetko som cakal aj, ze odvolate prvu vlnu ale tesnu brzdu nie :D

Uzivajte si to tu teda, bye bye ;)

Edited once, last by RMZ ().

• legenda vraví že tejto chvíle už len ako poriadna "BITCH" z mrazu vyskakuje táto legenda OG a lieta mi na satelity:thumbsup::thumbsup::thumbsup:

S krysami treba hrat ako krysa.
    Aj by som nemrazil, ale vy posielate 3 dnove utoky 1 hviezdou, vraj tvoja specialita.

A tvoje satelity su vyzivne, postav si nove.   

Ale dockaj casu ako hus klasu.

PS: Cenim, ze jednu vetu dokazes napisat a upravit 2x a ajtak je to len skomoleninka :D

Edited once, last by RMZ ().

• Už mám obnovené pod si preto....nejako mi to je jedno že ich nejaká rozmrazujúca-BITCH-zamrazujúca v noci strelí :fatgreengrin: aha prepáč to sú tie tvoje legendárne bitky toto (iné sme moc nevideli) :fatgreengrin: keď myslíš že ma toto nejako rozhodí alebo znechutí hranie smelo do toho .Baví ma keď niekto musí pre moje trápne satelity a pár suriek vstávať v noci ku OG:fatgreengrin:.

To sa oplatí :thumbsup:.

• To je daky slaby pokus o flame alebo co je toto?
    Ved dojdem si po to, co sa bojis, este 5-6x a mam spat tych par miliard co Nightworker strelil naposledy. Zamerne nepisem, ze si to strelil ty, lebo obaja vieme, ze si tam len do poctu :D

Ja nemam potrebu ti nic znechucovat ani ta rozhadzovat, to si ocividne asi uz spravil sam. Mne si ukradnuty, len pokracujem v com ste vy dvaja zacali, nechapem naco mrncis :D

Dobre vies, ze ja k ogame nevstavam ale som hore este, je to slabe Oblblivionik tento tvoj vychodnarsky flame :D
    A neviem ake legendarne bitky myslis, nazyvas ich tak ty, ale chapem, ze pre teba je to daco extra lebo ty ziadne nemas :D Teda ak neratame dohodnute rozlucky, ale aj tam je poradie nasledovne : Najprv Gallardo, potom Nightworker a potom az ty :D :D
    Ved v pohode, troska dostavam lode z Robina a budem zas fit na tie vase 3 dnove spamy s dskami.

Priprav teda planety o par dni sa na teba pozrem zas, Nightworker moze tiez dake dfko pripravit co nezvladne vytazit, esteze na to upozornil sam. By ma ani nenapadlo hladat ci niekam neleti :D

• No veď už nepíš sračky a pod do hry na dlhšie ako od -do (2:00-4:00 hod) pretože zatiaľ si nič neukázal :fatgreengrin: len tieto tvoje litánie :crazy: V len kludne odmraz a dostavaj z tvojho spoluhráča lode...recni aj ten zvyšok tej vašej akože ALI a ukáž tie tvoje kvality :hi:

• Zas si nadobudol pocit, ze si Pan Boh a vyzyvas ma tu k veciam.
    Vies, kde to ja mam dufam :D
    Odmrazim, ale ty budes zase spinkat asi este, ale citim, ze Nightworker uz ma plan ako ma zaspamovat. (sranda, ze z neho si nerobis srandu, ze stava k ogame a je tam celu noc :D Ale to je vas dvojaky meter, preto ste kamosi ;) )

Rovnako ako ked tu bol Robino este, si bol v mrazaku nonstop a len vyliezol a zas zaliezol :D Ludia maju tak kratku pamat.

Any akoze ALI better then WOTU, to vie snad kazdy :D (Aj Nightworker to vie a nechce sa k tebe pridat do ALI :D )

Ale ked ti ta akoze ALI dobrovolne da suroviny, tak nepovies nie, ty potkanko, ze? :D

Prestan ma vyzyvat aby som ti nieco ukazal a ukaz ty nieco sam mne, bez poskokov co robia vsetko za teba ty chytrak :D
    Kludne rozmrazim aj naveky, ale uz dnes viem, ze ma ojebes dajak ako naposledy.

• Vidíš Robo bol aspoň hráč ale nie pisálek na forume ako TY :thumbsup:

Neviem očom hovoríš keď na mňa niekto útočí tak sa predsa budem brániť :love:

menej fetuj a možno tu nebudeš sedieť celé noci :thumbsup::fatgreengrin:

Odmraz :thumbsup: :fatgreengrin:

• Tak ja uz neviem fakt :D

Akoze chapem, ze sa ma snazis na daco uvarit ale je to az ubohe, kedze sa obaja pozname.

Mne nevadi, ze ma mas za pisalka, pritom ked si pozrem tvoje posty na fore, tak pisalek si viac ty/ Predsalen mas tam par bitiek s obranou ktorymi si sa pochvalil, inak len komentare k cudzim bitkam.
    Chjo a aby som nezabudol pri kazdej vacsej bitke kde si si len pripojil lode ak sa dobre pamatam, kedze som pri nich bol :D

Sa mi paci ako sa robis peknym :D :D :D Len skoda, ze to nikoho nezaujima a ja ti to nemam ako zozrat.

NightWalker pocul si? Mas menej fetovat aby si k tomu nevstaval o 3-4 v noci ako ja.

Boze moj, tolko tupoty od vychodnara co povedal, ze na mna nebude reagovat, blokol si ma ako defka v hre predtym ako ma podrazil a pokusal sa mi jebnut mesiace.
    Skoda, ze sa sem neda dat vsetko, by si videl za co ta vsetci maju aspon :D

A preto sa ta pytam Oblblivion, Pane Boze, mozem odmrazit niekedy v noci? Budes hrat sam proti mne alebo potrebujes poskokov aby sa daco stalo z tvojej strany? :D
    Alebo budes len mrncat na fore dalej aky som pisalek a mam legendarne bitky a bla bla bla :D :D

Boze moj, na Farmu by ta hned zobrali, aj to len ako nahradnika. (interny joke)

• Farma je top, kto nevidel farmu ako keby nezil, nabuduce tam hodime komunitu ogame ( snad 10hracov dame dokopy) ale bohuzial lady bude nahradnik, chcu hracov iq nad 60 ( prepac lady ja som si to nevymyslel). Pekny vikend prajem

• A ja som sa v tom flame ako ocitol zase?

RMZ : Najprv pises Nightworker a potom vraj k tomu vstavam v noci, to je nejaka hadanka?

Menej kecov a viac hry by prospelo viacerym myslim, ved nech sa migrujú účty, robia rozlúčky, neviem prečo majú hráči potrebu vyhrážat sa aké účty prídu na tento server a skrývat to za porekadlá gýčové jak traky.

Ved nech príde kto chce.

Zatial to vidím tak, kedže Tomaso raz za dva týždne vyskočí z mrazu a podobnú taktiku si osvojili Trixter a RMZ, kedže Robino rozbil svoje lode o RMZ, asi pre nejaky hlbsi zmysel -

Pekne.

Diky za klúče od Betelquese.

• Menej kecov a viac hry by prospelo viacerym myslim, ved nech sa migrujú účty, robia rozlúčky, neviem prečo majú hráči potrebu vyhrážat sa aké účty prídu na tento server a skrývat to za porekadlá gýčové jak traky.

Kedysi by si kamarata nezrecykloval, ale vsetkym sa nam posunuli hranice odkedy sme dosli na Betel. Hold "s kym si, taky si" plati pre nas vsetkych :D

A ocitol si sa tu lebo som chcel ta sem dat, kedze ma Oblb osocuje vecami co robis aj ty alebo taka Ladynka :)

Ja zas nerozumiem preco maju ludia potrebu sa spravat ako krysy, uspokojim sa ale, ze odpoved nedostanem, to je v pohode.

Ja som v mrazaku len za to, ze ma nebavi vasa hra. Neviem co vam na tom tak vadi, ze hned tu zacne Oblb fnukat o tom. Ved mal by aj on pokoj keby nebol potkan iba.

A hlavne ked on mal rovnaku moznost mi jebnut tieto lode co su v tejto bitke ako ty :D Neviem co mu branilo. Teda viem ale uz som ho dost pourazal asi dnes, tak si to necham na nabuduce.

A ved vklude nech sa Tomaso ozve, ja spravim dlhe fs tazbou kludne aj Oblbovi pod nosom :D

A neboj, nepride nikto, nic, ziadne ucty, kazdy jebe na to s vami hrat radsej. Hlbsie zmysly ako spominas ;)
    (len pozor ci to predychas zas, ked postavim daco za to :D )

• Akého kamaráta som zrecykloval?

Svedomie nemám práve čisté, ale nikdy som nespravil dohodnutý zostrel.

Kolko top hráčov betelu vie úprimne povedat to isté?

O hraniciach sa snád ani nejdeme bavit :biggrin:

• Tak iba vy viete kolko toho kvaplo naposledy trebars z Obcana tebe :D

Ale tak Robove ucty koncia v poslednej dobe rovnako :D :D

A ja by som sa najradsej s vami ani nebavil, pokusim sa do buducna na tom zapracovat viac ked ma do toho zas vtiahnete :D

• Nepatral som, nezaujimalo ma to vobec, je to vasa vec.
    Iba som videl statistiky a svoje lode si od Obcana nedrzal prec moc dlho.

Zrovna ja ta mozem kludne obvinovat z coho chcem, kedze som podvadzal v tejto hre tak ako ty :)

Ale ako som spominal, radsej sa nebavme, mne to k zivotu netreba :)

Ked zas niekedy rozmrazim, tak ajtak o tom budete vediet, tak staci nespinkat asi alebo nemat fs cely zivot, lebo nabuduce mozno vykuknem na obed aby som bol kludnejsi :)

• Vy ste srandisti tady :D :thumbsup: ja som si to odmrazovani neosvojil, ja sem s tym zacal ako prvy 10 roku zpatky :evilgrin2::thumbsup::ninja: (len mi tu postni nejaku bitvu, kde sem odmrazil a letel na satelity, taku bohuzal nenajdes, ale asi s tym zacnem, lebo mam nocnu :D nastesti fetovat nemusim, ako rmz aby som staval kazdy den, lebo musim byt hore :D )

• Rovnako?

Neviem z akého ezopovho diela si vytiahol to slovo, ale sám vieš ako moc je nesprávne.

Ved celý tvoj účet je 80% podvod, 20% RMZ.

Môžme na seba hádzat špinu celú noc, idem do postele až ráno a nevadí mi že do nej lahnem psychicky zadrbaný jak keby som celú noc kombajny opravoval.

Schválne kto má v rukáve viac kúskov hnedého Esa.

Ale zas som sa len nechal vtiahnut do flamu ktorý nemá žiadny zmysel. Pre nikoho.

• Ale no tak :D na obcana som letel aj ja :D ale bol som predbehnuty, ani teda nevim jestli to Obcan porad ma nebo predal :D a k tem podvodum, vseci podvadeji, a kdo rika ze ne, tak podvadi dvakrat tolik :D