[CELKEM: 19.736.104.000] Nightwalker [CURSE] & Oblivion [WOTU] vs. L_IMMORTALE [R N G] (Ú: 1.059.341.000, O: 18.676.763.000)

• Nightko, naucil som sa jednu vec, ze hadku s hlupakom nikdy nemozem vyhrat a preto sa do nich ani nejdem pustat, lebo obaja vnimame svet inak :)

A nemam problem priznat, ze moj ucet je 80% podvod, iked by som skorej povedal, ze 50% ale nepamatam si tie cisla uz. Kolko priznas ty? :)

A ano rovnako, je to celkom spravne slovo, nic viac a nic menej som asi nepodvadzal v tejto hre ako ty. Ze mne to viac hodilo je snad uz moja vec. A vlastne nielen mne ;)
    Hlavne neviem naco sa s tebou zas bavim o tom istom, dookola tie iste sracky riesit furt :D

Uzi si nocnu a ideal bude to tu uz nekomentovat nikdy v zivote.

Ja neviem preco mal Oblblivion potrebu sa vyplakat ked som si k nemu v noci zaletel po 3mld skoro. Klamat, ze mu lietam na satelity je take typicke pre nizkobunkovce ;)

Majte pekny vecer, idem si dat brcko a budem hore, dole, sediet pri ogame aj nesediet, ako sa mu to hodi potom nech si vyberie sam.

Vidis Trix, keby si doletel prvy, bol by to dohodnuty zostrel podla logiky RMZ :biggrin:

Sam by si si to myslel keby nevies ako veci su, zbytocne sa robis vtipny. V nejednej situacii si reagoval rovnako ako ja.
    A opakujem sa, mne je jedno, ze sa Obcan rozhodol cokolvek spravit so svojim uctom, ci sa dohodol s vami, ci len s Gallardom mi je uplne ukradnute.
    Nezavidim ani jemu, ani tebe ani Oblbovi. Kludne si surky spravte, kupte, ukradnite, ... mne ste ukradnuty do jedneho.

Edited once, last by RMZ ().

• Ja sa nechcem bavit vobec, kolkokrat to treba napisat? :D

A ja ta povazujem za inteligentneho, takze som nic ine ani necakal :) Za co mas ty mna, ma nezaujima :D

Dobru noc

• Ale no tak, hadate sa o nicom, tu hru hra par hracov, betel hra tolko hracov co spocitas na na prste jednej ruky, ja som hrat betel nechcel, ten server mi zozral tolko casu v minulosti ako nikto a terqz som mal hrat proti hracom co som si s nimi pisal rok na discorde a posielal pusinky, je to na hlavu a hlavne zas ten strateny cas, nikto by nevysiel ako vitaz. A nevztekejta sa na ramzyho, on nema moc moznosti ako hrat proti takej prevahe, keby som tam bol sam robim to iste pravdepodobne.

• Netreba sa ma zastavat Robino, ja som nic zle neurobil. A ak zrovna tyto dvaja maju problem s tym, tak je to super.
    Tiez mi je proti srsti lietat na ex kamosov a kamosku, ale tak co sa da robit.
    Ked niekomu vadi, ze mam dake suroviny a chcel by ich pre seba, tak sa stane toto :D
    O nicom inom to neni, len o surovinach a ich pocite dakom naplnenom.

Ved nech sa nervuju, nech odpaluju mesiace kde nic neni pre zabavu, mne je to jedno.

Ja si tych par mld nahram z nich naspat, teda asi iba s Oblbliviona, lebo Nightworker je asi jedina zelva na betli, ale tak aj tam sa kuknem ked dostavam tazke lode trosku viac.
    Ja sa nikam neponahlam.

A ze hram 1v3 a maju pomaly 5x lodi co ja, to mi nijak nevadi.

keby boli takyto hrdinovia ked sa nahanal Tomaso a robilo sa jemu zle, ale to vsetci pozname ten pribeh.

Majte pekny vikend a dik Robo ale neni nutne ma obhajovat ;)

• To to vážně skončí takhle? Přece nehodite ten flame za hlavu po tom co se tu tak dobře četlo :biggrin:

"...Undetected, unexpected, wings of glory, tell the story. Aviation, deviation, undetected, stealth perfected..." :oops:

"Ours, is a cycle of hatred... Alliance is forged and broken... we have paid the price, for sharing this world... and we have forgotten, what makes us strong..."

• RMZ ale fakt nechem flame .. ozaj.

Ale ked niekto trepe kktiny jak keby mu puberta hlavu prefackala tak neviem co s takym chobotom robit.

Ked sme boli taky hrdinovia a nahanal sa Tomaso, ty jediny z nas ( 8 hracov myslim ) si odmietal robit cokolvek pre dobro ali ( CURSE ), napriklad, stavat recy a pripravovat sa na stret ktory by prisiel keby Tomaso nesklopí chvost a uši.

Ty jediny z nas si mal problem zo vsetkym.

Klamem? Ty jediny z nas si mal problem ked sa mali ferovo rozdelovat suroviny ktore sme mali tak nejak navyse.

Klamem?

Pozri kde sme, kde je WOTU, kde je betel, kde som ja, kde si ty.

Kde je Robinova letka?

Myslim ze dobre vieš, kto rozhodol že ti nedáme ani cent z choseho kedže si na neho neletel. Vytahuješ to na nesprávnych hráčov, ale myslím, že ste už vyrovnaný ...

Za všetko si môžeš sám.

• Ahoj, nechce sa mi na to uz opat reagovat po 1000x tie iste otazky a tie iste klamstva.
    Ja neviem naco sa ma to pytas dookola ani, ked uz som ti 100x povedal k tomu nieco a ty dookola svoje melies.

Ano, su to klamstva.

Ale tak este raz...

Pisal som keby ste boli VY vtedy taky hrdinovia, neobracaj to na mna, NEBOLI ste vtedy taky hrdinovia ako ste dnes.

Jediny problem som ja mal s vami, kedze nebudem pomahat ludom, co bud kazdu noc len spia a nic nerobia a ja mam robit vsetko za nich ked sa spinka.
    Rovnako som na zaciatku staval recy, sledoval, blablabla a ano prestal som to robit v momente kedy som si uvedomil, ze naco 10 ludi ide za jednym cielom ked jeden primitiv ti nevie povedat pravdu a len ta taha za nos, ze niekedy daku TH nakupi len vzdy inokedy ako sme sa dohodli :D
    Preto som vyhlasil, ze nebudem nic pomahat, stavat ani robit. Nie lebo ja som hrdina ale preto, ze si to niekto nevazi a ma v pici. Naco sa mam ja snazit, zato, ze niekto chce aby som nieco robil za neho? :D

K rozdeleniu surovin opat 100x tebe odpoviem to iste, nemal som problem, kazda jedna presla cez moje ruky (zatial co ty si iba chcel rozdelovat za druhych).
    Problem som ale ajtak nemal, jediny problem som mal aby som sa zase s vami musel dohadovat o tom, kedze dnes sa dohodnete a zajtra to niekto porusi, tak prepac, ze som ti napisal, ze sa dohodnite vy a dajte mi pokoj s tym, ze ma to nezaujima. Tebe explodovalo potom ego a na druhy den si sa spraval ako si sa spraval, tak co chces?

Za vsetko si mozem sam, suhlasim, za svoje ciny si mozem sam, ale za tie vase podrazy a ojeby si uz sam nemozem, uznaj, ze asi za to mozte vy.

Ty ale povedz mne, co ta tak posadlo a preco mas dvojity meter na veci.
    Preco mne mas za zle, ze sme si skusili znova dake suroviny spravit a ked to skusal Obli a Lady tak si im nezacal jebat mesiace a pisat o nich hovna?
    Alebo co ti tak vadilo ked som si doniesol Johnyho? Odvtedy ta posadlo a chcel si sam pre seba vsetko mat? Ci tak ta trapi, ze ta niekto preskoci v dakych cisielkach na ogame? Zas ego dostalo ? :D
    Co je tvoja motivacia v tomto pripade?

Hlavne neviem co tu na mna skusas vobec, bolo nas 10 na tom chate alebo kolko a kazdy si pamata ako sa veci mali od zaciatku.
    Vzdy ste odomna dostali prve aj posledne, ja som to hral len kvoli vam, kym mi Robo neotvoril oci, ze sa na vas mam vyjebat a hrat to pre seba.

Rob sa aj dalej peknym, ale za vsetko si mozes ty sam. Ci uz veci co si chcel predtym aby boli a tlacil si na pilu, ci potom tie hovna co si mi pisal, aj to ako to nakoniec dopadlo a aj to, ze si si mohol dat svoj vysnivany CURSE dokopy ale vybral si si inu stranu. Ked si pozres CURSE, si tam sam. Na discorde ty sam places, ze ti niekto napise iba ked ta oznacia, dovtedy mrtvo.
    Vsetko co si zelal mne predtym ako sme sa rozisli sa stalo tebe.

Zas si vyhral a ja som ti venoval kopec casu co si nezasluzis aby som ti 101 krat povedal to iste co uz som ti predtym hovoril, bude to mat rovnaky efekt ako 100x predtym, proste si budes mliet zas svoje.
    Skus aspon odpovedat na to co som sa pytal a netocit o tom istom dookola potom.

Toho Choseho riesit ani nejdem, dobre ze sme nejebli Tomasa, lebo tam tiez by si surky nechali len ti co leteli a nie ostatni co pomahali asi.

• Napisem este nieco a verim, ze tym sa uzavru vsetky tieto debaty a bude konecne pokoj.

- Odisiel som/vyhodil si ma/rozisli sme sa preto, ze ja som kazdy den vam v chate iba picoval a robil si srandu za to, ze vzdy sa nedodrzalo nieco co sa dohodlo, dookola ti isti ludia to rusili.
    A mali ste ma plne zuby. Nerozisli sme sa za dake rozdelovanie suriek.
    - polroka od toho sa nic nedialo, ja som mal s Oblim daku "dohodu" ze sa nezacne jebat do mna pokial ja sa nezacnem do neho. Respektoval som to, on nie.
    Ty si sa stale drzal mimo a nic sme medzi sebou neriesili ani.

- dosiel Johny a zacali nonstop skeny, hladacky, kukacky, blbe kecy atd atd.

- Z johnyho som postavil lodicky aby som mal ako taku konkurencie schopnost voci vam, kedze uz v tej dobe si Lady ku mne posielala kolonku a provokovala iba. Ci to bol tvoj napad, ci Obliho, ci jej neriesim.
    Postavil som lode a ty si zacitil zeby si mohol mat dake surky ty tak ste si vymyslel plan ktory ste potom aj zrealizovali a jedno doobedie ste poodpalovali mesiace.

Sam si mi pisal, ze kym som staval eko tak ti to bolo jedno ale lode uz vies recnut tak ta to asi zaujalo. Opat si sa branil, ze keby Robo odpali moon Oblimu a chyti letku, ze urcite by som letel :D :D
    Neletel by nikto alebo nikto by to realne nenechal dopadnut, lebo narozdiel od vas vieme pocitat a pouzivat simulator.
    Obranoval si sa, ze si nevedel o dakej dohode medzi mnou a Oblim a ze mam potrebu s vami drzat krok v dakej vymyslenej tabulke. A pritom si zabudol spomenut, ze vsetko to bol tvoj napad aj plan :D
    Ale hral si to na akoze zas kamosa tak si nemohol. Sluboval si rozdelenie sil kedze 3v1 sa ti zdalo nefer :D :D :D Tak si spravil 3v3 kde vy ste mali 2x tolko lodi co my :D :D :D
    Rozdel a panuj presne na tvoj styl :D :D Ty by si len rozdeloval mam taky pocit :D :D Potom si mi napisal neskor, ze tvoja letka bude lietat tam kde zarobis a budes zoldnier ci co.
    Co je zas blbost lebo letel by si iba na nas ajtak. Keby chytime Obliho a spolahneme sa na tvoje zoldnierstvo tak ajtak by si neletel. Teda asi by si mu letel na obranu.

- Myslim si, ze Robinovi si celkom znechutil hranie touto situaciou a sam sa rozhodol zosrotovat namiesto toho aby sme teraz nonstop pri tom sedeli a zas nezmyselne bojovali a investovali cas do toho ze sa ajtak nic nestane. (moj nazor, mozno je to kvoli mne, neviem)

- ako had si sa snazil zaroven byt znova moj kamarat a sucasne mi jebnut lode :D :D

Urob si obraz sam o sebe, ja uz som ti davno povedal za co ta mam :)

Kedysi by som ti napisal, ze ma mrzi ako veci su a ako to cele dopadlo ale dnes ti dookola budem opakovat iba to, ze to dopadlo vynikajuco a som rad za to.

A ak dovolis :D :D :D dalej sa nebudem asi moc zapajat do tejto debaty o nicom a nikom, jedine, ze zas napises nieco "mudre" a "pravdive".

• Ja sa len vyjadrim k tomu o mne, mne pisal night ci mi nevadi ze budeme hrat proti sebe a napisal som ze nie nevadi mi to ale po par dnoch som si to nechal rozlezat v hlave a povedal som tejto hre NIE, cas uz nedam do toho. Mozno by ma sundali a mozno nie ale viem aky som ze by s do toho cumel furt lebo moje ego by to nedalo ze ma strelili to myslim vazne a viem ake to bolo peklo ked som do toho cumel predtym, pre mna hra NIE a zbytok ano, rodina atd. Majte sa pekne a serte na to, je to stupid hra