Zmazanie účtu s nákupom temnej hmoty?

  • Nebol som prihláseny viac ako 60 dni na serveri Betelgeuse. Po prihlaseni do Gameforce som nenašiel moj učet, bola tam iba moznost zacat hrat na novom vesmire. Tak som si vytvoril novy učet na Betelgeuse a skontroloval suradnice na ktorych som mal planety. Nebolo tam nic. Pisal som na podporu a odpoved bola ze ak som nemal kupenu TM ucet bol vymazany, ak ano tak sa pravdepodobne presunul na cintorin. TM som mal kupenu, ale ten cintorin neviem nikde najst. Nemal by byt ten server cintorin medzi dostupnymi vesmirmi, alebo kde ho najdem? Este dodam ze s uctom som pred tym presiel zlucenim z ineho vesmiru a teraz nie som si isty ci som TM kupoval pred zlucenim na inom vesmire alebo aj po zluceni. Kazdopadne TM na tom ucte bola kupena viac krat.

    Edited once, last by pavolmc ().

  • Ono je důležité, aby ta koupená TH byla přítomna na daném účtě, když je spotřebovaná, tak se účet smaže.

    Mějte prosím na paměti, že fórum je místem pro komunikaci, hledání pomoci, poskytování zpětné vazby a socializace. I když můžete být naštvaní, otrávení a zoufalí, můžou tady být i jiní hráči, kteří chtějí zde strávit odpoledne a uvolnit se mimo hru.
    Ogame.cz SMod

  • Nechcem sa do toho miesat ale zalezi ci si ten ucet hraval a to ze si tam mal.th moze byt ze bola najdena na expe a lebo ako vieme ak minas th najprv minas zakupenu a potom najdenu ale to je len moja dedukcia, ze tam ostala len th najdene a preto ucet papa

  • TH som kupil 2x. Je pravda ze som vela minul, neviem ci zostatok TH bol uz iba z exp. Skoda toho uctu lebo bol slusne rozbehnuty.