[CELKEM: 1.195.875.000] Oblivion [WOTU] vs. VyJsteMiAleTragedi (Ú: 1.000.000.000, O: 195.875.000)

• Dne 11-01-2023 --:--:--, se následující letky utkaly v bitvě:

Ahojte po dlllllhe době :D :hi: to jen tak že mám chvilku času něco sem dám aby tu nebylo tak prázdno :D moje hra je taková že odmrazím a zamrazím, samozřejmě srabacký styl, ano vím to, ale abych si každý den stavěl brány se mi nechce a hlavně nemám čas na to abych uhlídal letku před třema supama :D nicméně vždy jak rozmrazím, tak vždy něco u někoho najdu (Obli, Lady,Night) někdy víc někdy míň :D ale asi jim ležím hodně v žaludku :D no k bitvě, odmrazil sem, a night samozřejmě hnedka zpozorněl a chtěl nějakou odplatu, asi za tu zničenou obranu nebo nevím :rolleyes2: poslal na mě nějakých 150hs na MD, nicméně v tu chvíli jsem bohůžel neměl čas něco provádět, byl jsem v práci a jen hlídal, a taky nevím zda by to klaplo možná by myslel na vše, a plán mi překazil no nic, moon padl, 150hs taky, moon byl hned nový takže žádný problém....ne že by mi to nějak vadilo, ba naopak aspon byla po pár letech nějaká akce :D nějakou chvilku potom, se probudil i Oblivan (víme že to není jeden z nejchytřejších hráčů, já samozřejmě taky ne, ale možná mi to pálí o procento víc než jemu) poslal taky 150hs, ale vzpomeňte co jsem napsal pár řádků zpět, dodrbal útok za HS kde to mělo být na sekundu stejně a tuším, bylo to někde 2 minutky po :lol: takže odvolal a poslal další ale už jen 100hs což je škoda :D kupodivu i útok poslal na sekundu přesně za MD (dobrá práce, mírné zlepšení) tak jsem, ihned začal jednat, počítat co se mi vyplatí nejvíce, když sem věděl že mi prostě ty lodě střelí po tom co já mu střelím HS, nejlépe vyšli destry, tak jsem je ihned posílal, recky samozřejmě taky...a všechno klaplo jak mělo :D 100hs mu padlo, moje destry taky, ale suroviny jsem vytěžil jááá, krom pár mil co brali jeho rippery :D samozřejmě tohle je bitva sama o sobě o ničem :D jen chci poukázat na to že neznamená že čím více peněz do toho dáš (do balíčků) tím lepší budeš hráč :D tak přeji pěkný den a šup do mě, jsem připraven na vše :spiteful::ninja:

útočník Oblivion [WOTU]

Hvězda smrti 100

Obránce VyJsteMiAleTragedi

Kolonizační loď 1

Ničitel 8.000

Po bitvě ...

útočník Oblivion [WOTU]

Zničen!

Obránce VyJsteMiAleTragedi

Kolonizační loď 1 ( -0 )

Ničitel 6.433 ( -1.567 )

Obránce vyhrál bitvu!

Útočník ztratil celkem 1.000.000.000 surovin.

Obránce ztratil celkem 195.875.000 surovin.

Na těchto souřadnicích se vznáší 415.814.000 kovu a 334.845.000 krystalů.

Šance na vytvoření měsíce z trosek byla 20%.

Trosky vytěžené obráncem(ci):

415.814.000 Kov a 334.912.900 Krystaly

216.456.450 Kov a 173.547.150 Krystaly

Obránce(ci) vytěžil(i) celkem:

632.270.450 Kov a 508.460.050 Krystaly

Shrnutí zisku / ztrát:

Útočník(ci) celkem

Kov: -500.000.000

Krystaly: -400.000.000

Deuterium: -100.000.000

Útočník(ci) ztratil(i) celkem 1.000.000.000 surovin.

Obránce(i) celkem

Kov: 538.250.450

Krystaly: 430.110.050

Deuterium: -23.505.000

Obránce(i) získal(i) 944.855.500 surovin.

Běží na OGotcha BZ Convertor 4.3.2

• Gratulka k bitke, utocnikov sice nepoznam ale vyzeraju byt pekne nemehla, tak preco tam neostat a nezobrat si daco od nich este, hlavne ked to takto posielaju do sveta.
    Stretol som sa s podobnym hracom, tiez vsetko posielal zle a na niekolkokrat, celkom haluz ze sa aj nahodou podobne volaju :D

Utocnikovi prajem viac stastia nabuduce a Trixicek teba uz cakame na wezne :D

• No si predstav že aj ja chodím do práce a prvý útok za DS bol pokazení práve kvôli tomu. Ale to je fuk, druhú vlnu MD som si už časovanie postrážil.

V celku mi je úplne jedno či som prišiel o DS alebo prepálil deutérium dlhodobo nehrám aktívne. A mám to fajne u prdele :wink3:

Tvoje provokácie ma nijako neberú len si smelo napíš čo potrebuješ nech sa cítiš lepšie.

Oblivion

• Ale ved, neber to tak vazne :D provokacie k tej hre patri :D jen mi prijde divne ze kdyz pises ze ti to je jedno cela hra ale jen jak odmrazim tak hned posilas MD jako night :D