Účet na rosalind

  • Vlákno promáznuto, prodej účtů je zakázan.

    Mějte prosím na paměti, že fórum je místem pro komunikaci, hledání pomoci, poskytování zpětné vazby a socializace. I když můžete být naštvaní, otrávení a zoufalí, můžou tady být i jiní hráči, kteří chtějí zde strávit odpoledne a uvolnit se mimo hru.
    Ogame.cz SMod

  • Pisal mi borgove/kvemola/rafan samozrejme 3 v jednej osobe na rosalinde, ze mam ist plakat na forum tak som tu. Ja si ucet zoberem a budem pri tom aj plakat. Kto este chodi na forum a hra tuto hru mrknite na mmorg na uni Rosalind, hrac Borgove poslednych 30dni narast bodov a vsetci mu piste ako to dokazal :).

  • welcome to clown town... vezmu zadarmiko :thumbsup:

    "...Undetected, unexpected, wings of glory, tell the story. Aviation, deviation, undetected, stealth perfected..." :oops:


    "Ours, is a cycle of hatred... Alliance is forged and broken... we have paid the price, for sharing this world... and we have forgotten, what makes us strong..."

  • Clovek sa tesi na forum, ze si tu pocita zas dake sprostosti a ten paznecht Dominik to tu pomaze a vyselektuje ako jemu sa paci zas.
    Chod uz otravovat inych ludi prosim ta svojou existenciou, vsetko v tejto hre riadia a maju nastarosti iba tragedi co ju tahaju dole a dole.

    BORGOVE, ved ak vies robit surky, tak napis mi vies kde :) Podla mna tyzden by ti na to mohol stacit aby si sa spravne rozhodol. Potom sa spusti ticketmania :D :D
    robino, vyplac sa konecne uz poriadne :D Tieto slabe nareky su len predzvest jedneho velkeho, tak si uz ulav a povedz to kazdemu na plnu hubu :D :D

    Ale ako treba uznat, ze dat 2M bodov za mesiac a pol je celkom dost vela surovin :D :D Ale tak nato, ze to hrajes 15 rokov tak bohvie aky ucet by si mal keby si makal kazdy mesiac tak :D


    PS.: Borgove, napis tu spravu!:flowers:

    PS2.: Snad dnes ten Vemola padne :blackeye:

    PS3.: Pekny vecer :thumbsup:

  • Uz som vyplakany. Vemola nepadne

  • Vemola padne :missilelauncher:

    A ty zas by si odrbaval so surkami, nestacila ti posledna skusenot, rozhadane rodiny, zaloby na krku, ticket z kazdej strany, urazky, este teraz sa liecis, ja uz len placem :(. Ja uz surky nechcem

  • A co ine si zasluzi tato hra ako aby ju hraci ojebavali tak ako ona a jej kompetentni chlapci a dievcata za to ako ju dojebali.


    Posledna skusenost bola praveze velmi uspesna vec, odseparovalo to plevel :D

    Mna ale zaujima kto mi zaruci, ze TOP1 v mojom vesmire si na mna v noci neklikne cez daky program a na navrat mojich lodiciek posle tie svoje len za to, ze je GO v tejto hre.
    Hlavne ked sa tu z CZ piesocku stal Polsky kurnik ktory tu tomu sefuje a robi si co chce. Medzinarodne zlucenie chcem :D :D :D

  • No co k tomu napsat tady robino si udelal prvne na rosalinde ucet Xxx a napsal me anglicky ze mam velky bodovej rust....ono se to asi nepozna ze to je on....hodne trapne ale takovej uplakanek jako ty asi normal...no pak jak sem mu odpovedel ze to je on uz psal slovensky...ze ucet rafan je muj...NE neni kdyz ucet byl naporcovan a znicen JA sem JESTE byl na GALATEA a nemam stim nic spolecneho,...promin robino zase spatne....chapu ze ma mindrak ze jdu nahoru ale to ze sem ivestoval do hry a koupil balicky neni nic proti nicemu...


    Musis bejt hodne smutnej clovek kdyz predvadis tohle



    • Xxx20.05.2023 13:38:22 2 k point one month :))))))))))))))
    • BORGOVE20.05.2023 18:38:36 Robino nebrec tady a plakejnna forku:))
    • Xxx20.05.2023 19:10:01 Preco brecet :), ved ucet rafan sa predal za 500€ co je za mna dokonale
    • BORGOVE20.05.2023 19:14:23 no slysel co ty za cobola ale koukam ze vsichni meli pravdu----podvratak ubrecenej....500Euro?koukam varis s vody a nic nevis jen domenky...radeji budes tvrdit blbosti ale u tebe normal---nikdy sem neprodal ucet rafan a ani nejsem jeho vlastnikem....spatne info mas....pokazde pises jine informace moc se vtom ztracis....

      hele osobni informace kterej clovek si da na profilovku fotku ditete jeste na forum...to ja nikdy nepochopil takove lidi :))
    • BORGOVE20.05.2023 19:16:06 doporucuji podat ticket na rafan a me ze sem multak :)))))a nezavid muj bodovej narust a nepis hned vsem ses jak dite :¨¨
    • Xxx20.05.2023 19:21:59 Ticket je, na multak nie ale na body jo :). To, ze ti niecomu nerozumies to hned neznamena, ze to je nespravne ale to ti nebudem vysvetlovat zas tolko casu nemam. Jj podvratak, ubrecenej, aspon si mi vykuzlil usmev cukricek.
    • BORGOVE20.05.2023 19:40:54 Beru zpet toho podvrataka ses nejakej chudak co ma mindrak :))jeste ze kupovani balicku neni podvod ...mas jiste smutnej zivot a prej 500 euro to zeru to je nejvic...
    • BORGOVE20.05.2023 19:42:39 P.s.jeste nezapomen napsat ticket na sebe a svoje podvudky :))
    • Xxx20.05.2023 19:44:46 Si nejaky podrazdeny :). Ja nemam mindrak ja som uplne v poho. Jj 500, 300 za surky tvojmu ali kolegovy plus 200 rafan alebo ty to je jedno :). Na mna bol ticket a nic, smutne
    • Xxx20.05.2023 19:46:07 Ak si si kupil balicky tak to je v poho to mozes a napisu ze je vsetko ok, tak nerozumiem tvojej podrazdenosti :)
    • BORGOVE20.05.2023 19:46:16 Ty jo bavis
    • Xxx20.05.2023 19:46:34 Ja som rad ze sa bavis, o to ide
    • BORGOVE20.05.2023 19:48:08 To musim zkopirovat a poslat do ali tY eura za ucet rafan to nedavam uplne si netrefil chlapa
    • BORGOVE20.05.2023 19:49:13 Hele co te k tomu vsechno vede...necitis se trapne?to vsechno
    • BORGOVE20.05.2023 19:49:35 Ty vole ja nejsem el diablo
    • BORGOVE20.05.2023 19:49:39 :))))
    • BORGOVE20.05.2023 19:49:58 Hej zdecham pojd jeste
    • BORGOVE20.05.2023 19:51:18 Takze 500+300+200 a to sem jeste ani na rosalinde nebyl kdyz byl ucet naporcovan 😁 trosku chyba ne?
    • Xxx20.05.2023 19:51:36 Nie len 500 za el diablov
    • Xxx20.05.2023 19:52:16 Len sa separe predali surky za 300 jednemu hracovy z toho uctu a za 200 sa dal ucet rafan tj 500
    • BORGOVE20.05.2023 19:52:47 :>D ale ja byl jeste na galatea a nic spolecneho sem stim nemel a zniceny ucet dostal kolega z galatei jako dobre eko ...jaj chlape t mas dost
    • Xxx20.05.2023 19:53:00 Pohoda
    • BORGOVE20.05.2023 19:53:17 Ne ne neni pohoda chlape t mas dost

    Edited once, last by BORGOVE ().

  • No co k tomu napsat tady robino si udelal prvne na rosalinde ucet Xxx a napsal me anglicky ze mam velky bodovej rust....ono se to asi nepozna ze to je on....hodne trapne ale takovej uplakanek jako ty asi normal...no pak jak sem mu odpovedel ze to je on uz psal slovensky...ze ucet rafan je muj...NE neni kdyz ucet byl naporcovan a znicen JA sem JESTE byl na GALATEA a nemam stim nic spolecneho,...promin robino zase spatne....chapu ze ma mindrak ze jdu nahoru ale to ze sem ivestoval do hry a koupil balicky neni nic proti nicemu...


    Musis bejt hodne smutnej clovek kdyz predvadis tohle



    • Xxx20.05.2023 13:38:22 2 k point one month :))))))))))))))
    • BORGOVE20.05.2023 18:38:36 Robino nebrec tady a plakejnna forku:))
    • Xxx20.05.2023 19:10:01 Preco brecet :), ved ucet rafan sa predal za 500€ co je za mna dokonale
    • BORGOVE20.05.2023 19:14:23 no slysel co ty za cobola ale koukam ze vsichni meli pravdu----podvratak ubrecenej....500Euro?koukam varis s vody a nic nevis jen domenky...radeji budes tvrdit blbosti ale u tebe normal---nikdy sem neprodal ucet rafan a ani nejsem jeho vlastnikem....spatne info mas....pokazde pises jine informace moc se vtom ztracis....

      hele osobni informace kterej clovek si da na profilovku fotku ditete jeste na forum...to ja nikdy nepochopil takove lidi :))
    • BORGOVE20.05.2023 19:16:06 doporucuji podat ticket na rafan a me ze sem multak :)))))a nezavid muj bodovej narust a nepis hned vsem ses jak dite :¨¨
    • Xxx20.05.2023 19:21:59 Ticket je, na multak nie ale na body jo :). To, ze ti niecomu nerozumies to hned neznamena, ze to je nespravne ale to ti nebudem vysvetlovat zas tolko casu nemam. Jj podvratak, ubrecenej, aspon si mi vykuzlil usmev cukricek.
    • BORGOVE20.05.2023 19:40:54 Beru zpet toho podvrataka ses nejakej chudak co ma mindrak :))jeste ze kupovani balicku neni podvod ...mas jiste smutnej zivot a prej 500 euro to zeru to je nejvic...
    • BORGOVE20.05.2023 19:42:39 P.s.jeste nezapomen napsat ticket na sebe a svoje podvudky :))
    • Xxx20.05.2023 19:44:46 Si nejaky podrazdeny :). Ja nemam mindrak ja som uplne v poho. Jj 500, 300 za surky tvojmu ali kolegovy plus 200 rafan alebo ty to je jedno :). Na mna bol ticket a nic, smutne
    • Xxx20.05.2023 19:46:07 Ak si si kupil balicky tak to je v poho to mozes a napisu ze je vsetko ok, tak nerozumiem tvojej podrazdenosti :)
    • BORGOVE20.05.2023 19:46:16 Ty jo bavis
    • Xxx20.05.2023 19:46:34 Ja som rad ze sa bavis, o to ide
    • BORGOVE20.05.2023 19:48:08 To musim zkopirovat a poslat do ali tY eura za ucet rafan to nedavam uplne si netrefil chlapa
    • BORGOVE20.05.2023 19:49:13 Hele co te k tomu vsechno vede...necitis se trapne?to vsechno
    • BORGOVE20.05.2023 19:49:35 Ty vole ja nejsem el diablo
    • BORGOVE20.05.2023 19:49:39 :))))
    • BORGOVE20.05.2023 19:49:58 Hej zdecham pojd jeste
    • BORGOVE20.05.2023 19:51:18 Takze 500+300+200 a to sem jeste ani na rosalinde nebyl kdyz byl ucet naporcovan 😁 trosku chyba ne?
    • Xxx20.05.2023 19:51:36 Nie len 500 za el diablov
    • Xxx20.05.2023 19:52:16 Len sa separe predali surky za 300 jednemu hracovy z toho uctu a za 200 sa dal ucet rafan tj 500
    • BORGOVE20.05.2023 19:52:47 :>D ale ja byl jeste na galatea a nic spolecneho sem stim nemel a zniceny ucet dostal kolega z galatei jako dobre eko ...jaj chlape t mas dost
    • Xxx20.05.2023 19:53:00 Pohoda
    • BORGOVE20.05.2023 19:53:17 Ne ne neni pohoda chlape t mas dost

    Musis davat pozor na screen aby si nestrapnil seba, ja som nikde nenapisal ze podvadzas a akbsi lupil balicky tqk si kupil to je fajn :)

  • No jeste dodam ze ucet rafan dostal hned ali kolega z galatei uplne zniceny a bez niceho ale s dobrou eko...a byl zato rad ale on uz X tydnu nehraje ....asi tak


    jo a jeste posledni zprava uz se nevesla do predchoziho textu


    BORGOVE20.05.2023 19:56:14
    A dej si prosim spravny nick je to ostuda co predvadis..preji pekny den cago belo

  • No jeste dodam ze ucet rafan dostal hned ali kolega z galatei uplne zniceny a bez niceho ale s dobrou eko...a byl zato rad ale on uz X tydnu nehraje ....asi tak

    :). Ja ti drzim palce, nemusis sa rozculovat, ak kupujes balicky si v poho a ak nie GO rozhodne. Za mna pohoda, nebud podrazdeny, usmej sa :)

    • Musis davat pozor na screen aby si nestrapnil seba, ja som nikde nenapisal ze podvadzas a akbsi lupil balicky tqk si kupil to je fajn

    jak ne rikas ze ucet rafan je muj atd atd tak co to potom je kdyz ne obvinovani z podvodu?Ale ja nejsem podrazdeny porad to opakujes uz asi po 4te.... leda ze ses ty....?

    Ja sem jen rekl ze si takovej zavistivy podvratak,smutnej ubrecenej nic vic

    • Musis davat pozor na screen aby si nestrapnil seba, ja som nikde nenapisal ze podvadzas a akbsi lupil balicky tqk si kupil to je fajn

    jak ne rikas ze ucet rafan je muj atd atd tak co to potom je kdyz ne obvinovani z podvodu?

    Som si ani nevsimol, za to sa ospravedlnujem kazdopadne ticket je na body nie na multi

  • Budou budou jasne ze budou kdo hleda najde je treba jen....no robino ti rekne :thumbsup:


    Takze robino alias Xxx se omlouva a poslal ticket na muj bodovy rust na jinem vesmiru nez je on sam...ty jo co te tak moc zere??


    Hele RMZ ty muzes hodt nejake suroviny pisal si ze muzes sem dostat ucet z ......dal to necham radeji uzavrene uz sem preposlal konverzaci robina jeste tak tebe a rafana to uz pak muzou Ogame zavrit

    Edited once, last by BORGOVE ().

  • Neviem co na mna chces vytiahnut ale posluz si :)
    Kazdu jednu co sme mali sem daj :D
    Ja nemam co skryvat kamosko, jasne mam ucet na hrbitove ci co myslis? No daj to sem, lebo neviem o com je rec.

    Diky


    PS.: Viem, ze si "mudry" a vies v tychto ojeboch chodit, ved predsalen ty si bol priekopnik toho kto mi ukazal, ze ucty sa daju predavat.
    Preto si zapadol presne tam kam si zapadol, do CURSE :)
    A ako som spominal, keby si celu karieru hral ako posledny mesiac tak ti Fenrir zavidi. Pamatam si ta aj s uni3, ale to je skoda reci ;)
    PS2.: Cenim, ze si chces dat namahu so screenshotmi kde si mi pisal pod cudzim menom :D Ja ani neviem kto je rafan, nesledujem to tolko ako Robino.
    Bohvie kolko presudonymov mas a VPNiek :D
    Sam za seba sa hanbis, chapem :)

    Edited 2 times, last by RMZ ().