Bitevní simulátor

• Ahoj. Po delší době jsem si zase zkusil cvrnknout Ogame.

Mám dotaz ohledně zabudovaného bitevního simulátoru.

Kde najdu, jak dlouho (při nastavené rychlosti v %) poletím k cíli?

Kde najdu, kolik mám poslat recyklátorů?

Kde najdu, kolik spotřebuju deuteria?

Jasně, dá se to spočítat a případně zase použít fíčury druhých stran (rozuměj zapálených hráčů).

Ale sakra! To se fakt nedá pořádně hrát bez dobrovolnické aktivity? To nemají Němčouři peníze na programátory? Proč vypouští do hry nějakou polofunkční betaverzi?

Děkuji za odpovědi.

Reno112

Dříve jako Reno112, po změně fóra a přechodu na přihlašování přes GameForge účet se na svůj původní účet nemohu nijak přihlásit!

• Odpověděl sis, po 20 letech přidali simulátor ale jenom napůl, protože jsou to lopaty... Stejně musíš použít speedsim protože jinak se nedozvíš nic

"...Undetected, unexpected, wings of glory, tell the story. Aviation, deviation, undetected, stealth perfected..." :oops:

"Ours, is a cycle of hatred... Alliance is forged and broken... we have paid the price, for sharing this world... and we have forgotten, what makes us strong..."

• Jo tak tenhle jsem myslel Jethro :D speedsim frčel před 10 lety :rolleyes2:

"...Undetected, unexpected, wings of glory, tell the story. Aviation, deviation, undetected, stealth perfected..." :oops:

"Ours, is a cycle of hatred... Alliance is forged and broken... we have paid the price, for sharing this world... and we have forgotten, what makes us strong..."