Posts by kruszynka

  Zdravím přátelé,


  ve středu 24.03.2023 proběhne základní údržba ogame serverů mezi 10:00 až 10:25.

  Doba údržby se bude pohybovat okolo několika minut.  Váš Ogame tým.

  Vážení hráči,


  Ve čtvrtek 9. března aktualizujeme mobilní aplikaci OGame na verzi 3.6.1 (Hotfix)


  Seznam změn:


  Bugfixes:

  • Tlačítko Zrušit smazání herního účtu nyní zobrazuje správné tlačítko
  • Opraveny chyby ve vyskakovacím oznámení o smazání herního účtu


  Poznámka: Nová verze bude k dispozici, jakmile bude schválena společností Google/Apple.


  Váš tým OGame

  Do changelogu byly přidány následující doplňky:


  - Senzorová falanga měsíce již nemůže být použita, když se počítá boj z útoku na měsíc.

  - Přepínání solárních systémů v pohledu Galaxie bude během výpočtu boje pro neověřené hráče zdarma.

  Ahoj!


  Ve čtvrtek 9. března aktualizujeme živé servery na verzi 9.2.1:

  - v 10:30 CET na OGame.org

  - ve 13:00 CET na všech ostatních komunitách


  Seznam změn:

  - Několik oprav a vylepšení v zadní části.

  Váš tým OGame

  Ahoj  Ve středu 8. března aktualizujeme mobilní aplikaci OGame na verzi 3.6.0


  Seznam změn:


  Nový:


  • Do zobrazení galaxie přidáno tlačítko pro provádění objevů LF v celém systému
  • Přidána karta komunikace aliance
  • Přidáno vyskakovací okno, které hráči informuje, zda je účet označen pro smazání
  • Do postranní nabídky lobby byla přidána karta „pravidla“.
  • Zahájeny přípravy na přímé konverzace v aplikaci (tlačítko chatu je tam, ale nelze na něj kliknout)
  • Ikony technologie LifeForms by nyní měly být vždy zobrazeny ve dvou řádcích


  Bugfixes:

  • Opraveny problémy se změnou velikosti loga aliance ve vyhledávacím seznamu aliance
  • Opraven překlep v technologii Mecha General Bonus Technology
  • Opraveno pořadí kapacity nákladu, zdrojů pole trosek a cílového umístění ve zprávách o recyklaci (dříve byly ve špatném pořadí)
  • Smazání herního účtu nyní zobrazuje správné datum smazání  Poznámka: Nová verze bude k dispozici, jakmile bude schválena společností Google/Apple.


  Váš tým OGame

  I wonder why you write about trust here? I only suggest a poll so that the ecox10 universe is determined by the players. Of course, there doesn't have to be a poll or a universe with ecox10 - it's just a suggestion.

  Merging universes is an integral part of the Ogame community and every player must be aware that one day their universe will merge with another. We also don't like that there can only be one of the ecox10. But that's what GF's guidelines are.

  We didn't have the ability to connect with another community. If you don't like the universe you've come to, you can always move to the graveyard and choose the universe that suits you (just remember that in order to move there you must have purchased dark matter on your account (otherwise your account will be deleted after 35 days of inactivity)

  I understand your disappointment.

  We will definitely try to make the universe with eco x10 appear on Ogame.cz. But it will not be a universe that already exists.

  You can think about what it would be like to make it attractive to you. What speed etc. If you want, I can make a poll so that the players decide what the universe with ecox10 should look like.

  We decided not to give a polling.


  In the community it is possible to only one server from the X10. If we gave a polling only on one server after migration it would be unfair to other servers and players.

  If you want to change another parameter, we can always think about it :)

  I think changing from x1 speed to x4 speed would be too drastic for players. For some reason, however, they chose a low-speed uni.

  But we don't say "no" for the change. We will definitely consider sending a survey for players to decide for themselves. We are currently collecting your suggestions. If there is a green light from GF that changes are possible, we will ask you in-game for your opinion.

  Ahoj!


  Dnes budeme mít použitou opravu hotfix k vyřešení některých posledních a přetrvávajících problémů, které ovlivňují pouze některé účty z některých herních kol, kde chybí artefakty.

  Bude potřeba krátké odhlášení ze hry a poté by se měly všechny chybějící artefakty zobrazit na účtech.

  Pokud po údržbě zaznamenáte nějaký problém, zkuste nejprve provést tvrdé načtení (Ctrl+Shift+R) a pokud problémy přetrvávají, kontaktujte nás prostřednictvím systému podpory.  Váš tým OGame  I don't see a ticket from you. If now the account is in our community, you have to write it to us (ogame.cz) and we will check what happened.  edit. Please check account. And remember you have to always write ticket to correct Support.  OGame – aktualizace artefaktů


  Do rozšíření forem života přichází nová funkce s artefakty. Artefakty dávají hráčům možnost zakoupit si technologie jiných forem života, které skutečně chtějí, namísto náhodného získání technologie. Tato aktualizace také mění způsob, jakým získáš zkušenosti za své formy života, a navíc zavádí denní limit při hledání forem života. Přečti si další informace o změnách v aktualizaci Artefakty.


  Co jsou artefakty?

  Artefakty jsou druhem měny, kterou získáváš za nákup technologií forem života jiných druhů, které lze jinak vybrat pouze náhodně. Pomocí artefaktů můžeš získat přesně ty technologie, které chceš.  Jak získat artefakty

  Artefakty lze nalézt na objevitelských misích, což je další možný výsledek hledání forem života. Artefakty lze nalézt v různém množství, od malých keší až po velké hromady.


  Jak používat artefakty

  Jakmile nalezneš dostatečné množství artefaktů, můžeš je použít k zaplnění prázdného slotu pro vývoj forem života. V nabídce pro výběr technologií najdeš novou funkci pro nákup technologií s artefakty.  Náklady artefaktů na technologie

  Nákup výzkumu na 1. úrovni stojí 200 artefaktů, na 2. úrovni 400 a na 3. úrovni 600.


  Resetování technologií forem života

  Pokud si obnovíš technologie forem života a budeš chtít znovu odemknout konkrétní kombinace, budeš muset utratit artefakty za každý slot stejně jako poprvé.


  Maximální úložiště artefaktů

  Je možné uložit maximálně 3 600 artefaktů. Jakmile dosáhneš tohoto limitu, najdeš v objevitelských misích vždy jen 0 artefaktů. Tento limit je však možné překročit, pokud najdeš dostatek artefaktů najednou.  Pokud například máš 3 565 artefaktů a během mise objevíš dalších 500, dostaneš plný počet, tedy 4 065/3 600 artefaktů. Jak však bylo vysvětleno, po dosažení (nebo překročení) tohoto limitu již žádné další artefakty nenajdeš. To má zajistit, že při objevu nikdy nebudeš tratit.
  Změny ve vyhledávání forem života

  Aktualizace artefaktů přináší několik změn v tom, kolik zkušeností je potřeba k získání úrovně forem života a kolik objevitelských misí je možné denně zahájit při hledání forem života (a artefaktů). Následující text se těmito změnami podrobně zabývá.


  Změny zkušeností s formami života a bonusů

  Zkušenosti, které v současné době potřebuješ, se exponenciálně zvyšují s každou úrovní, takže je velmi časově náročné dosáhnout úrovně po prvních třech nebo čtyřech úrovních. Abychom hráčům poskytli lepší zážitek a pocit růstu, upravili jsme tuto křivku tak, aby bylo snazší odemknout vyšší úrovně s formami života. Bonus za přidruženou formu života byl snížen z 1 % na 0,1 %. Počet zkušeností, které získáš za znovuobjevení známých forem života, zůstává stejný. Již získané zkušenosti v podobě forem života budou převedeny do nového systému a nebudou ztraceny.


  Zde je tabulka nových hodnot:


  Cílová úroveň

  Požadované XP

  % Bonus

  1

  900

  0,1 %

  2

  1 800

  0,2 %

  3

  2 700

  0,3 %

  4

  3 600

  0,4 %

  5

  4 500

  0,5 %

  6

  5 400

  0,6 %

  7

  6 300

  0,7 %

  8

  7 200

  0,8 %

  9

  8 100

  0,9 %

  10

  9 000

  1,0 %

  11

  9 900

  1,1 %

  12

  10 800

  1,2 %

  13

  11 700

  1,3 %  Maximální bonus k úrovni forem života

  Kromě optimalizace hodnot zkušeností a bonusů jsme také provedli další změnu, a to zavedení stropu úrovně forem života na 100 (a tedy maximálně 10 % bonusu). Stále budeš moci pokračovat v objevování forem života pro tabulku s nejvyšším skóre Objevování forem života, ale za tato dobrodružství už nezískáš žádné zkušenosti.  Artefakty pro předchozí mise

  Vzhledem k tomu, že aktualizace forem života je na řadě serverů dostupná již delší dobu a mnoho hráčů má za sebou velké množství objevitelských misí, budeme na těchto serverech rozdávat artefakty zpětně. Počet artefaktů, které hráči obdrží, bude záviset na počtu odlétaných misí. Každá mise bude mít hodnotu 8 artefaktů, přičemž maximální částka je 7 200 vynásobená počtem planet, které hráč vlastní. To by mělo zajistit, aby hráči mohli teoreticky kompletně přestavět každou ze svých planet pomocí artefaktů. Za případné další lety nad tento limit se neposkytuje žádná „kompenzace“.


  Limity objevitelských misí

  Další změnou, kterou zavádíme s aktualizací artefaktů, je, že každý den budeš mít 50 misí na hledání forem života a artefaktů. Každý den obdržíš 50 misí, ale jejich platnost nevyprší, takže nemusíš každý den létat 50 misí a můžeš si je uložit na později.


  Pravidla pro servery, kde je již aktivní rozšíření Formy života:


  Vzhledem k tomu, že někteří hráči již zahájili spoustu objevitelských misí při pátrání po formách života, platí na těchto serverech zvláštní pravidlo pro určení počtu misí, které budou k dispozici při spuštění aktualizace, a to na základě počtu misí odletěných hráčem s největším počtem misí. Hráčům, kteří již mise absolvovali, bude tento počet misí připsán. Pravidla jsou následující:

  • Hráč s největším počtem misí na serveru určuje maximum pro všechny ostatní hráče (např. 3 000 odlétaných misí).
  • Každému hráči, který již odletěl mise, se od tohoto maxima odečtou, například pokud hráč A před aktualizací odletěl 200 misí, může ještě odletět 2800 misí. Protože se počet misí zvyšuje o 50 denně a v tomto příkladu je počet misí 3 000, má nyní hráč A k dispozici 3 050 misí.

  Jako vždy se těšíme na vaše názory na aktualizaci na OGame fóru nebo na našem oficiálním Discordu.


  OGame tým  OGame – aktualizace artefaktů


  Do rozšíření forem života přichází nová funkce s artefakty. Artefakty dávají hráčům možnost zakoupit si technologie jiných forem života, které skutečně chtějí, namísto náhodného získání technologie. Tato aktualizace také mění způsob, jakým získáš zkušenosti za své formy života, a navíc zavádí denní limit při hledání forem života. Přečti si další informace o změnách v aktualizaci Artefakty.


  Co jsou artefakty?

  Artefakty jsou druhem měny, kterou získáváš za nákup technologií forem života jiných druhů, které lze jinak vybrat pouze náhodně. Pomocí artefaktů můžeš získat přesně ty technologie, které chceš.  Jak získat artefakty

  Artefakty lze nalézt na objevitelských misích, což je další možný výsledek hledání forem života. Artefakty lze nalézt v různém množství, od malých keší až po velké hromady.


  Jak používat artefakty

  Jakmile nalezneš dostatečné množství artefaktů, můžeš je použít k zaplnění prázdného slotu pro vývoj forem života. V nabídce pro výběr technologií najdeš novou funkci pro nákup technologií s artefakty.  Náklady artefaktů na technologie

  Nákup výzkumu na 1. úrovni stojí 200 artefaktů, na 2. úrovni 400 a na 3. úrovni 600.


  Resetování technologií forem života

  Pokud si obnovíš technologie forem života a budeš chtít znovu odemknout konkrétní kombinace, budeš muset utratit artefakty za každý slot stejně jako poprvé.


  Maximální úložiště artefaktů

  Je možné uložit maximálně 3 600 artefaktů. Jakmile dosáhneš tohoto limitu, najdeš v objevitelských misích vždy jen 0 artefaktů. Tento limit je však možné překročit, pokud najdeš dostatek artefaktů najednou.  Pokud například máš 3 565 artefaktů a během mise objevíš dalších 500, dostaneš plný počet, tedy 4 065/3 600 artefaktů. Jak však bylo vysvětleno, po dosažení (nebo překročení) tohoto limitu již žádné další artefakty nenajdeš. To má zajistit, že při objevu nikdy nebudeš tratit.
  Změny ve vyhledávání forem života

  Aktualizace artefaktů přináší několik změn v tom, kolik zkušeností je potřeba k získání úrovně forem života a kolik objevitelských misí je možné denně zahájit při hledání forem života (a artefaktů). Následující text se těmito změnami podrobně zabývá.


  Změny zkušeností s formami života a bonusů

  Zkušenosti, které v současné době potřebuješ, se exponenciálně zvyšují s každou úrovní, takže je velmi časově náročné dosáhnout úrovně po prvních třech nebo čtyřech úrovních. Abychom hráčům poskytli lepší zážitek a pocit růstu, upravili jsme tuto křivku tak, aby bylo snazší odemknout vyšší úrovně s formami života. Bonus za přidruženou formu života byl snížen z 1 % na 0,1 %. Počet zkušeností, které získáš za znovuobjevení známých forem života, zůstává stejný. Již získané zkušenosti v podobě forem života budou převedeny do nového systému a nebudou ztraceny.


  Zde je tabulka nových hodnot:


  Cílová úroveň

  Požadované XP

  % Bonus

  1

  900

  0,1 %

  2

  1 800

  0,2 %

  3

  2 700

  0,3 %

  4

  3 600

  0,4 %

  5

  4 500

  0,5 %

  6

  5 400

  0,6 %

  7

  6 300

  0,7 %

  8

  7 200

  0,8 %

  9

  8 100

  0,9 %

  10

  9 000

  1,0 %

  11

  9 900

  1,1 %

  12

  10 800

  1,2 %

  13

  11 700

  1,3 %  Maximální bonus k úrovni forem života

  Kromě optimalizace hodnot zkušeností a bonusů jsme také provedli další změnu, a to zavedení stropu úrovně forem života na 100 (a tedy maximálně 10 % bonusu). Stále budeš moci pokračovat v objevování forem života pro tabulku s nejvyšším skóre Objevování forem života, ale za tato dobrodružství už nezískáš žádné zkušenosti.  Artefakty pro předchozí mise

  Vzhledem k tomu, že aktualizace forem života je na řadě serverů dostupná již delší dobu a mnoho hráčů má za sebou velké množství objevitelských misí, budeme na těchto serverech rozdávat artefakty zpětně. Počet artefaktů, které hráči obdrží, bude záviset na počtu odlétaných misí. Každá mise bude mít hodnotu 8 artefaktů, přičemž maximální částka je 7 200 vynásobená počtem planet, které hráč vlastní. To by mělo zajistit, aby hráči mohli teoreticky kompletně přestavět každou ze svých planet pomocí artefaktů. Za případné další lety nad tento limit se neposkytuje žádná „kompenzace“.


  Limity objevitelských misí

  Další změnou, kterou zavádíme s aktualizací artefaktů, je, že každý den budeš mít 50 misí na hledání forem života a artefaktů. Každý den obdržíš 50 misí, ale jejich platnost nevyprší, takže nemusíš každý den létat 50 misí a můžeš si je uložit na později.


  Pravidla pro servery, kde je již aktivní rozšíření Formy života:


  Vzhledem k tomu, že někteří hráči již zahájili spoustu objevitelských misí při pátrání po formách života, platí na těchto serverech zvláštní pravidlo pro určení počtu misí, které budou k dispozici při spuštění aktualizace, a to na základě počtu misí odletěných hráčem s největším počtem misí. Hráčům, kteří již mise absolvovali, bude tento počet misí připsán. Pravidla jsou následující:

  • Hráč s největším počtem misí na serveru určuje maximum pro všechny ostatní hráče (např. 3 000 odlétaných misí).
  • Každému hráči, který již odletěl mise, se od tohoto maxima odečtou, například pokud hráč A před aktualizací odletěl 200 misí, může ještě odletět 2800 misí. Protože se počet misí zvyšuje o 50 denně a v tomto příkladu je počet misí 3 000, má nyní hráč A k dispozici 3 050 misí.

  Jako vždy se těšíme na vaše názory na aktualizaci na OGame fóru nebo na našem oficiálním Discordu.


  OGame tým

  Výzkum forem života


  Technologie byly tematicky seskupeny, aby bylo snazší je porovnat za stejný bonus.


  Pro připomenutí, vzorec pro cenu technologie forem života pro úroveň X je: základní hodnota * (koeficient ^ (úroveň X dané technologie - 1)) * úroveň X techniky


  Technologie se sčítají na planetách: Mít „Mech Boost for General“ úrovně 1 na planetě A a úrovně 1 na planetě B vám dává celkový bonus 0,2 + 0,2 = 0,4 %


  Úroveň – úroveň výzkumu v technologickém stromu (úroveň 1,2,3)

  Slot - každá úroveň je rozdělena do 6 slotů, které lze odemknout s příslušným počtem obyvatel.


  TŘÍDY

  Technika Název Závod Úroveň Slot Popis Bonus Kov Krystal Deuterium Factor
  MechaT3S5.png Vylepšení generála od mechanůa

  Mecha.png 3 6

  Upgrade třídy Generál

  Bonus + 0,2 % za:

  + 100 % pro boj s rychlostí lodi

  + 100 % k rychlosti recyklátorů

  -25% spotřeba deuteria pro všechny lodě + 20% nákladový prostor pro recyklátory a Průzkumník

  +2 úrovně bojového výzkumu:

  +2 místa na flotilu

  +5 dalších měsíčních polí
  300.000 180.000 120.000 1.7
  KaeleshT3S5.png Kaeleshské vylepšení průkopníka

  Kaelesh.png 3 6 Upgrade třídy Průzkumník

  Bonus + 0,2 % za:

  -25 % v době výzkumu

  Vyšší zisk na úspěšných expedicích

  + 10 % velikost planet po kolonizaci

  +2 expedicí

  + 20 % dosah falangy

  300.000 180.000 180.000 1.7
  Rock'talT3S5.png Rock’talové vylepšení sběratele

  Rock'tal.png 3 6 Upgrade třídy Sběratel

  Bonus + 0,2 % za:

  +25% důlní produkce

  +10 % k produkci energie

  + 100 % k rychlosti pro transportéry

  + 25 % nákladového prostoru pro transportéry

  +50 % bonus Crawlera

  + 10 % více použitelných Crawlerů s geologem

  300.000 180.000 180.000 1,7
  BUDOVY

  Technika Název Závod Úroveň Slot Popis Bonus Kov Krystal Deuterium Faktor
  MechaT1S4.png Skladová umělá inteligence Mecha.png

  1 4 Skladová umělá inteligence snižuje s každou úrovní náklady a dobu výstavby aliančního skladu. Výdaj -0,1% Czas -0,2%. 20.000

  15.000 7.500 1,3
  Humano%20T2S1.png Vysoce výkonný terraformer Humano.png 2 1 Vysoce výkonný Terraformer snižuje s každou úrovní náklady, potřebnou energii a dobu výstavby terraformeru. Výdaj -0,1% Czas -0,2%. 70.000 40.000 20.000 1,3
  Humano%20T2S6.png Plazmový terraformer Humano.png 2 6 Výzkum plazmového terraformeru snižuje s každou úrovní náklady, potřebnou energii a dobu výstavby terraformeru. Výdaj -0,1% Czas -0,2%. 100.000 40.000 30.000 1,3
  Rock'talT3S2.png Optimalizovaná metoda výstavby sila Rock'tal.png 3 2 Výzkum optimalizované metody výstavby sila snižuje s každou úrovní náklady a dobu výzkumu raketových sil. Výdaj -0,1% Czas -0,2%. 220.000 110.000 110.000 1,3
  KaeleshT2S2.png Meziplanetární analytická síť Kaelesh.png 2 2 Vylepšení Meziplanetární analytické sítě zvyšuje rozsah všech skenů falangy. +0.6% 80.000 50.000 20.000 1,2
  Humano%20T1S5.png Orbitální doupě Humano.png 1 5 Část zásob surovin zde bude uložena v bezpečí před drancováním. Doupě zvyšuje skladovací kapacitu. +4% 25.000 20.000 10.000 1,4
  EXPEDICE

  Technika Název Závod Úroveň Slot Popis Bonus Kov Krystal Deuterium Factor
  KaeleshT1S3.png Psionická síť Kaelesh.png 1 3 Posílení psionické sítě snižuje s každou úrovní pravděpodobnost ztráty lodí na expedicích. -0,05% 15.000 10.000 5.000 1,5
  KaeleshT1S4.png Telekinetický vlečný paprsek Kaelesh.png 1 4 Zvyšuje počet lodí nalezených na expedicích. +0,2% 20.000 15.000 7.500 1,5
  KaeleshT1S5.png Vylepšená senzorová technologie Kaelesh.png 1 5 Výzkum Vylepšené senzorové technologie zvyšuje s každou úrovní množství zdrojů, které lze získat na expedicích. +0,2% 25.000 20.000 10.000 1,5
  KaeleshT2S5.png Šestý smysl Kaelesh.png 2 5 Ostření šestého smyslu zvyšuje s každou úrovní množství zdrojů, které lze získat na expedicích. +0,2% 120.000 30.000 25.000 1,5
  KaeleshT2S4.png Telekinetický pohon Kaelesh.png 2 4 Vývoj telekinetického pohonu zvyšuje s každou úrovní rychlost flotily na expedicích. +0,1% 85.000 40.000 35.000 1,2
  KaeleshT3S3.png Gravitační senzory Kaelesh.png 3 3 Gravitační senzory zvyšují s každou úrovní množství temné hmoty, kterou lze získat na expedicích. +0,1% 240.000 120.000 120.000

  1,5

  LODĚ A OBRANA

  Technika Název Závod Úroveň Slot Popis Bonus Kov Krystal Deuterium Factor
  KaeleshT1S1.png Rekuperace tepla Kaelesh.png 1 1 Výzkum rekuperace tepla snižuje s každou úrovní spotřebu paliva všech lodí. -0,03% 10.000 6.000 1.000 1,45
  MechaT1S3.png Modul účinnosti Mecha.png 1 3 Modul účinnosti snižuje s každou úrovní spotřebu paliva všech lodí. -0,03% 15.000 10.000 5.000 1,4
  MechaT2S4.png Gravitační prak Mecha.png 2 4 Výzkum gravitačního praku umožňuje získat zpět palivo při odvolání letky. Každá úroveň zvyšuje množství paliva, které je získáno zpět. +0,15% 85.000 40.000 35.000 1,2
  MechaT1S2.png Plazmový pohon Mecha.png 1 2 Výzkum plazmového pohonu zvyšuje s každou úrovní rychlost všech lodí (mimo hvězdy smrti). +0,2% 7.500 12.500 5.000 1,3
  Humano%20T1S3.png Fúzní pohony Humano.png 1 3 Díky tomuto pokroku v technologii pohonu jsou civilní lodě rychlejší. Každá úroveň zvyšuje rychlost. +0,5% 15.000 10.000 5.000 1,3
  Rock'talT1S4.png Rozšíření nákladového prostoru (civilní lodě) Rock'tal.png 1 4 Rozšíření nákladového prostoru zvyšuje s každou úrovní na všech planetách kapacitu nákladu civilních lodí. +0,4% 20.000 15.000 7.500 1,3
  KaeleshT1S6.png Neuromodální kompresor Kaelesh.png 1 6 Výzkum Neuromodálního kompresoru zvyšuje s každou úrovní na všech planetách kapacitu nákladu civilních lodí. +0,4% 50.000 50.000 20.000 1,3
  c0QzlPS.png Generální oprava (lehký stíhač) Mecha.png 1 5 Generální oprava lehkého stíhače zvyšuje s každou úrovní strukturální integritu, sílu štítu, palebnou sílu, kapacitu nákladu a základní rychlost lehkých stíhačů. +0,3% 160.000 120.000 50.000 1,5
  Humano%20T2S3.png Lehký stíhač Mk II Humano.png 2 3 Výzkum Lehký stíhač Mk II zvyšuje s každou úrovní strukturální integritu, sílu štítu, palebnou sílu, kapacitu nákladu a základní rychlost lehkých stíhačů. +0,3% 320.000 240.000 100.000 1,5
  Rock'talT2S2.png Vylepšení iontových krystalů (těžký stíhač) Rock'tal.png 2 2 Výzkum vylepšení iontových krystalů zvyšuje s každou úrovní strukturální integritu, sílu štítu, palebnou sílu, kapacitu nákladu a základní rychlost těžkých stíhačů. +0,3% 160.000 120.000 50.000 1,5
  KaeleshT2S3.png Přetaktování (těžký stíhač) Kaelesh.png 2 3 Přetaktování systémů těžkých stíhačů zvyšuje s každou úrovní jejich strukturální integritu, sílu štítu, palebnou sílu, kapacitu nákladu a základní rychlost. +0,3% 320.000 240.000 100.000 1,5
  MechaT2S3.png

  Generální oprava (křižník)

  Mecha.png 2 3 Generální oprava křižníku zvyšuje s každou úrovní strukturální integritu, sílu štítu, palebnou sílu, kapacitu nákladu a základní rychlost křižníků. +0,3% 160.000 120.000 50.000 1,5
  Humano%20T2S4.png

  Křižník Mk II

  Humano.png 2 4 Výzkum Křižník Mk II zvyšuje s každou úrovní strukturální integritu, sílu štítu, palebnou sílu, kapacitu nákladu a základní rychlost křižníků. +0,3% 320.000 240.000 100.000 1,5
  MechaT2S6.png

  Generální oprava (bitevní loď)

  Mecha.png 2 6 Generální oprava bitevní lodi zvyšuje s každou úrovní strukturální integritu, sílu štítu, palebnou sílu, kapacitu nákladu a základní rychlost bitevních lodí. +0,3% 160.000 120.000 50.000 1,5
  KaeleshT3S4.png

  Přetaktování (bitevní loď)

  Kaelesh.png 3 4 Přetaktování bitevní lodi zvyšuje s každou úrovní její strukturální integritu, sílu štítu, palebnou sílu, kapacitu nákladu a základní rychlost. +0,3% 320.000 240.000 100.000 1,5
  MechaT3S2.png

  Generální oprava (bitevní křižník)

  Mecha.png 3 2 Generální oprava bitevního křižníku zvyšuje s každou úrovní strukturální integritu, sílu štítu, palebnou sílu, kapacitu nákladu a základní rychlost bitevních křižníků. +0,3% 160.000 120.000 50.000 1,5
  Humano%20T3S4.png

  Bitevní křižník Mk II

  Humano.png 3 4 Výzkum Bitevní křižní Mk II zvyšuje s každou úrovní strukturální integritu, sílu štítu, palebnou sílu, kapacitu nákladu a základní rychlost bitevních křižníků. +0,3% 320.000 240.000 100.000 1,5
  Humano%20T3S2.png

  Bombardér Mk II

  Humano.png 3 2 Výzkum Bombardér Mk II zvyšuje s každou úrovní strukturální integritu, sílu štítu, palebnou sílu, kapacitu nákladu a základní rychlost bombardérů. +0,3% 160.000 120.000 50.000 1,5
  MechaT3S3.png

  Generální oprava (bombardér)

  Mecha.png 3 3 Generální oprava bombardéru zvyšuje s každou úrovní strukturální integritu, sílu štítu, palebnou sílu, kapacitu nákladu a základní rychlost bombardérů. +0,3% 320.000 240.000 100.000 1,5
  Humano%20T3S3.png Ničitel Mk II Humano.png 3 3 Výzkum Ničitel Mk II zvyšuje s každou úrovní strukturální integritu, sílu štítu, palebnou sílu, kapacitu nákladu a základní rychlost ničitelů. +0,3% 160.000 120.000 50.000 1,5
  MechaT3S4.png Generální oprava (ničitel) Mecha.png 3 4 Generální oprava ničitele zvyšuje s každou úrovní strukturální integritu, sílu štítu, palebnou sílu, kapacitu nákladu a základní rychlost ničitelů. +0,3% 320.000 240.000 100.000 1,5
  KaeleshT3S2.png

  Přetaktování (velký transportér)

  Kaelesh.png 3 2 Přetaktování velkých transportérů zvyšuje s každou úrovní jejich strukturální integritu, sílu štítu, palebnou sílu, kapacitu nákladu a základní rychlost lodí. +1% 160.000 120.000 50.000 1,5
  MechaT2S2.png

  Experimentální recyklační technologie

  Mecha.png 2 2 Výzkum experimentální recyklační technologie zvyšuje s každou úrovní strukturální integritu, sílu štítu, palebnou sílu, kapacitu nákladu a základní rychlost recyklátorů. +1% 160.000 120.000 50.000 1,5
  Rock'talT3S1.png

  Moduly iontových krystalů

  Rock'tal.png 3 1 S každou úrovní moduly iontových krystalů snižují spotřebu energie Crawleru a zvyšují jeho účinnost. +0,1 prod.

  -0,1 energia

  200.000 100.000 100.000 1,2

  Rock'talT3S4.png

  Obsidiánové zesílení štítu

  Rock'tal.png 3 4 Výzkum obsidiánového zesílení štítu zvyšuje strukturální integritu, sílu štítu a také sílu útoku obranných struktur. +0,5% 250.000 250.000 250.000 1,4  VÝROBA (TĚŽBA)

  Technika Název Závod Úroveň Slot Popis Bonus Kov Krystal Deuterium Factor Základ trvání

  Faktor trvání

  Rock'talT1S1.png Hloubkové ozvučení Rock'tal.png 2 1 Výzkum hloubkového ozvučení zvyšuje s každou úrovní na všech planetách produkci kovu. +0,08% 70.000 40.000 20.000 1,5 5.500 1,3
  Rock'talT2S4.png Tvrzené diamantové vrtací hlavy Rock'tal.png 2 4 Tvrzené diamantové vrtací hlavy zvyšují s každou úrovní na všech planetách produkci kovu. +0,08% 85.000 40.000 35.000 1,5 7.000 1,3
  Rock'talT1S2.png Akustické skenování Rock'tal.png 1 2 Výzkum akustického skenování zvyšuje s každou úrovní na všech planetách produkci krystalů. +0,08% 7.500 12.500 5.000 1,5 2.000

  1,3
  Rock'talT2S5.png Technologie seismické těžby Rock'tal.png 2 5 Výzkum technologie seismické těžby zvyšuje s každou úrovní na všech planetách produkci krystalů. +0,08% 120.000 30.000 25.000 1,5 7.500 1,3
  MechaT1S1.png Technologie katalyzátoru Mecha.png 1 1 Výzkum technologie katalyzátoru zvyšuje s každou úrovní produkci deuteria na všech planetách. +0,08% 10.000 6.000 1.000 1,5 1.000 1,3
  KaeleshT1S2.png Sulfidový proces Kaelesh.png 1 2 Výzkum sulfidového procesu zvyšuje s každou úrovní na všech planetách produkci deuteria. +0,08% 7.500 12.500 5.000 1,5 2.000 1,3
  Rock'talT1S3.png Systémy vysokoenergetických čerpadel Rock'tal.png 1 3 Systémy vysokoenergetických čerpadel zvyšují s každou úrovní na všech planetách produkci deuteria. +0,08% 15.000 10.000 5.000 1,5 2.500 1,3
  Rock'talT2S6.png Čerpací systémy poháněné magmatem Rock'tal.png 2 6 Čerpací systémy poháněné magmatem zvyšují s každou úrovní na všech planetách produkci deuteria. +0,08% 100.000 40.000 30.000 1,5 8.000 1,3
  Humano%20T1S2.png Vysoce výkonné extraktory Humano.png 1 2 Vysoce výkonné extraktory zvyšují s každou úrovní na všech planetách produkci kovu, krystalů a deuteria. +0,06% 7.000 10.000 5.000 1,5 2.000

  1,3
  jy8w9W3.png Výroba poháněná magmatem Rock'tal.png 1 5 Výroba poháněná magmatem zvyšuje s každou úrovní na všech planetách produkci kovu, krystalů a deuteria. +0,08% 25.000 20.000 10.000 1,5 4.500 1,3
  MechaT1S6.png Automatizované dopravní linky Mecha.png 1 6 Výzkum automatizovaných dopravních linek zvyšuje s každou úrovní na všech planetách produkci kovu, krystalů a deuteria. +0,06% 50.000 50.000 20.000 1,5 5.000 1,3
  Humano%20T2S2.png Vylepšené výrobní technologie Humano.png 2 2 Vylepšené výrobní technologie zvyšují na všech planetách s každou úrovní produkci kovu, krystalů a deuteria. +0,06% 80.000 50.000 20.000 1,5 6.000 1,3
  KaeleshT2S6.png Psychoharmonizátor Kaelesh.png 2 6 Výzkum psychoharmonizátoru zvyšuje s každou úrovní na všech planetách produkci kovu, krystalů a deuteria. +0,06% 100.000 40.000 30.000 1,5 8.000 1.3
  MechaT3S1.png Inteligence hejna Mecha.png 3 1 Výzkum inteligence hejna zvyšuje s každou úrovní na všech planetách produkci kovu, krystalů a deuteria. +0,06% 200.000 100.000 100.000 1,5 8.500 1,3
  Rock'talT1S1new.png Vulkanické baterie Rock'tal.png 1 1 Vulkanické baterie zvyšují s každou úrovní na všech planetách produkci energie. +0,25% 10.000 6.000 1.000 1,5 1.000 1,3
  Rock'talT1S6new.png Geotermální elektrárny Rock'tal.png 1 6 Geotermální elektrárny zvyšují s každou úrovní na všech planetách produkci energie. +0,25% 50.000 50.000 20.000 1,5 5.000 1,3  VYZKUM

  Technika Název Závod Úroveň Slot Popis Bonus Kov Krystal Deuterium Factor
  Humano%20T1S6.png Výzkumná umělá inteligence Humano.png 1 6 Výzkumná umělá inteligence umožňuje mnohem rychlejší dokončení výzkumných projektů. Každá úroveň zvyšuje rychlost výzkumu.(LF + pravidelný výzkum)

  -0,1% 35.000 25.000 15.000 1,5
  KaeleshT2S1.png Neuro-rozhraní Kaelesh.png 2 1 S Neuro-rozhraním mohou být výzkumné projekty dokončeny mnohem rychleji. Každá úroveň zvyšuje rychlost výzkumu.
  -0,1% 70.000 40.000 20.000 1,5
  Humano%20T2S5.png Vylepšená laboratorní technologie Humano.png 2 5 Díky vylepšené laboratorní technologii lze výzkumné projekty dokončit mnohem rychleji. Každá úroveň zvyšuje rychlost výzkumu.(LF + pravidelný výzkum)

  -0,1% 120.000 30.000 25.000 1,5
  KaeleshT3S1.png Efektivní inteligence hejna Kaelesh.png 3 1 Efektivní inteligence hejna umožňuje mnohem rychlejší dokončení pravidelných výzkumných projektů a projektů výzkumu forem života. Každá úroveň zvyšuje rychlost výzkumu. (Badania LF + zwykłe)

  -0,1% 200.000 100.000 100.000 1,5
  Humano%20T3S5.png Robotičtí asistenti Humano.png 3 5 S robotickými asistenty lze výzkumné projekty dokončit mnohem rychleji. Každá úroveň zvyšuje rychlost výzkumu. (LF + pravidelný výzkum)

  -0,2% 300.000 180.000 120.000 1,5
  Humano%20T3S6.png Superpočítač Humano.png 3 6 Se superpočítačem mohou být výzkumné astrofyzické projekty dokončeny mnohem rychleji. Každá úroveň zvyšuje rychlost výzkumu. -0,1% 500.000 300.000 200.000 1,3
  MechaT2S5.png Vysokoteplotní supravodiče Mecha.png 2 5 Výzkum vysokoteplotních supravodičů snižuje s každou úrovní náklady a dobu výzkumu energetické technologie. Koszt -0,1% Czas -0,2%. 120.000 30.000 25.000 1,3
  Rock'talT3S3.png Diamantový vysílač energie Rock'tal.png 3 3 Diamantové vysílače energie snižují s každou úrovní náklady a čas na výzkum energetické technologie. Koszt -0,1% Czas -0,2%. 240.000 120.000 120.000 1,3
  Rock'talT2S3.png Vylepšený stelarátor Rock'tal.png 2 3 Výzkum vylepšeného stelarátoru snižuje s každou úrovní náklady a dobu výzkumu plazmové technologie. Koszt -0,15% Czas -0,3% 75.000 55.000 25.000 1,5
  Humano%20T1S4.png Generátor neviditelného pole Humano.png 1 4 Generátory neviditelného pole snižují náklady a dobu trvání výzkumu špionážní technologie. Koszt -0,1% Czas -0,2%. 20.000 15.000 7.500 1,3
  MechaT2S1.png Vylepšená umělá inteligence dronů Mecha.png 2 1 Vylepšená umělá inteligence dronů snižuje s každou úrovní náklady a dobu výzkumu špionážní technologie. Koszt -0,1% Czas -0,2%. 70.000 40.000 20.000 1,3
  Humano%20T3S1.png Nízkoteplotní pohony Humano.png 3 1 Nízkoteplotní pohony snižují náklady a dobu trvání výzkumu špionážní technologie. Koszt -0,1% Czas -0,2%. 200.000 100.000 100.000 1,3
  MechaT3S6.png Experimentální zbraňová technologie Mecha.png 3 5 Výzkum Experimentální zbraňové technologie snižuje s každou úrovní náklady a dobu výzkumu zbraňových systémů. -0,2% 500.000 300.000 200.000 1,5
  KaeleshT3S6.png Matrixový psionický štít Kaelesh.png 3 5 Vylepšení Matrixového psionického štítu snižuje s každou úrovní náklady a čas na výzkum technologie štítu. -0,2% 500.000 300.000 200.000 1,5
  Rock'talT3S6.png Runové štíty Rock'tal.png 3 5 Výzkum runových štítů snižuje s každou úrovní náklady a dobu trvání výzkumu pancéřování. -0,2% 500.000 300.000 200.000 1,5


  Budovy forem života

  • Jak můžete vidět dříve, máme 12 budov pro každou rasu. Budovy ovlivňují pouze planetu, na které se nacházejí.
  • Na Měsíc nemají žádný vliv.
  • Budovy P2 a P3 mají kromě zdrojů také požadavky na obyvatelstvo.


  Lidé

  Budova Název Popis Kov Krystal
  Deuterium Faktor
  avHB1wIC4Nx6SzciFgY7ArEh6akOqwdByyKHkCEQVk5JJ4nCy8j8vVBEIYhszTlvdZAYjvdTZJmN6DFoWHhrIAaU3esr3Fj6vFH6EV2q5E6MbLn5rgJBJSJ-yOhB7kyGmiYsQ_BuVr5iixE-p1iCxQ8 Obytný sektor

  Obytný sektor poskytuje ubytování pro lidi S1. Každá úroveň zvyšuje na planetě obytný prostor a tempo růstu.  7 2 - 1,2
  jLhHsYdDznIF5M11taN5ZfS6K4e-Tx2lwQ-quaROSw3j0ux7DQhsWci3gcm4Otveu1n5ctSWSPpsjMUn3u4Gs42h5XDCnNTSHWZ9tq0xsJr7iAr7pKiuOTcIHuyvK6Lu9DMauDWnvQ4l9Iuo34vtns0 Biosférická farma

  S každou úrovní zvyšuje rozšíření biosférické farmy skladovací kapacitu a množství vyprodukovaného jídla za sekundu. 5 2 - 1,23
  dv1ua06R0sw8NubuzgR6mAzZtkn2IK96yKmteaStYUN9WkUoYSnXu8Z6dESfqNTpWv5dvsXouEg_kHTmNBThGptkoASL9qfm3xBMbf4PAtHptTo6OrdF1d2Aomipuu1gIPerJp8nYV4CA5AZsAlEEHU Výzkumné centrum

  Výzkumné centrum odemyká technologický strom pro lidi a náklady a doba trvání výzkumu nových technologií se s každou další úrovní snižují.

  20.000 25.000 10.000 1,3
  c3FbtQB3t0UlFc9Y1CZmhDahygn2cpxxZ3t5QfxYhxod5b5_b0nl_N05lvzWDjELee7j8_IVt7rdNKKIK2m7-jWEhcQjk5Pa5tKag4POLaQpbFB88o5EGquDgciZAFNq1a1VmkW6wipqRkUJS1nvEZw Akademie věd

  V Akademii jsou lidé S1 vycvičeni na lidi S2. Každá úroveň zvyšuje počet trénovaných jedinců.

  5.000 3.200 1.500 1,7
  Q720Erihclen_BiDQLJgCjT7HVbVu81SQKATkYwxy7X3K7QhabvcS3Sbw7GOW0If227nWASfv3_zMmw-5DfKcuaXdTysWv_gA_Vw1xyki5PLfR10nuvRhxKS57HKmZr7UaZvqBBbifFvL4qt2VXiD8Y Neurokalibrační centrum S2 lidé jsou v neurokalibračním centru trénováni na lidi S3. Každá úroveň zvyšuje počet trénovaných jedinců.

  50.000 40.000 50.000 1,7
  hs3IANkkcCdWiPtT6b9gf-sgli1hxVt8yrBeYh9COjUANViV5h4YbSuUdNymuUJZ1UN_Zi_u0OmZCD7bIYNtXmdI0MC1f8HsnM5SFI2MmX124Jg0-hHeQTBqsFwMyNFsUnjg9zmI152An0G-x25yq40 Vysokoenergetické tavení Vysokoenergetické tavení zvyšuje s každou úrovní produkci kovu na planetě. (+1,5%/lvl)

  9.000 6.000 3.000 1,5
  A-zRNHyKk5BUXGc5pUVij2sl87a0pVyddOcAuyViIgL3UHeP9THx-DjKAIDx0FZaAc_VDHNLMz55BbQzSXBbbU1ViXzkNIzSS16yCkr74EIdmXAIKSaa17igo3pOboPWcDEyseNLP4-i9tgpmMiMzlA Potravinové silo Potravinové silo umožňuje efektivnější distribuci potravin. Každá úroveň zvyšuje maximální množství jídla, snižuje spotřebu jídla lidí S1 na této planetě a zvyšuje rychlost, s jakou se zvyšuje počet lidí S1, S2 a S3. 25.000 13.000 7.000 1,09
  rGKx0-pnR3Vz-KC3jF-XbNe3YaYUtRHyvOIiANMMiFc0DSzbHf7NuUxERPDdyFMvFISJKcYzudPCCrd0V41R1TeWIoBqQJfCJMapZENqk0YVbArUb2733x3CRAQyB86C1AnSA0bGiOTCqpu1Py_XtN4 Výroba poháněná fúzí Výroba poháněná fúzí zvyšuje s každou úrovní produkci krystalů a deuteria na planetě.(krystal + 1,5 %, deuterium + 1 %) 50.000 25.000 15.000 1,5
  0EnVOrsAY_K--jcAEQmxiWFrvlKs9AYVr0Z0gUMzcHVAjRuZnXiSOuDNA390BEVxudVWW0S8fA6pBoa4ZzmP5H8KrRgm4z2afZBgSxAdInu_ghs1buAAWrbMpv7bVm8Ji4yUSbEgmuqFunAdZetO5bU Mrakodrap Mrakodrap poskytuje ubytování pro mnoho jednotlivců. Každá úroveň zvyšuje maximální počet lidí na planetě a rychlost, kterou se zvyšuje počet lidí S1, S2 a S3.(růst a bydlení + 1,5 %) 75.000 20.000 25.000 1,09
  fXphfMsMFewVWugNclRFpV0xbP3YxPQqje_UcTsff19rWRosLAASnPw0oPumoveKtZ0yi0srOjkKInDQ7Mco6JZbfcFL8WZ6_Q1WaHc9u-rjNQIKzOM6F_k44Jt3Vgh4SSnklirLcI7iAPN8jq3H3Mk Biotechnologická laboratoř Biotechnologická laboratoř zvyšuje s každou úrovní produkci potravin na planetě.(produkce potravin + 5 %) 150.000 30.000 15.000 1,12
  E-oKg2m_dLVGF6r0TkY1m6aSA7Beet6ttLdAq-VvL9PzspUSDD2UPizlKbPn9taFt7ssdfKHj6SYKR7wJ-Fjqq96y2mZBy4WBXXrwQ-cpcTReoHTKCO5PERuXiIBO3g42zOuru8yVq8S3eZNWV1JDfU Metropolis Metropolis vylepšuje všechny technologie na této planetě.(+0,5%) 80.000 35.000 60.000 1,5
  tAn5EyY5bJ7mJ0T1ed9l5IqfYnOZewVrzw_4gVzu6r6ISn4jpx0jH161K57IxRNvVYO_bRO4kpqQd8oiIgYEoPnSPaJ6jJH_oC-a3s8YGLC0y6u1GV-uVKHZJ8fA7mCTBLkHOF3LP8sHEmHL7HStHR4 Planetární štít Planetární štít chrání některé lidi na planetě v případě útoku. Počet chráněných lidí se s každou úrovní zvyšuje. Počet chráněných lidí se zvyšuje s každou úrovní (+ 1,5 %) 250.000 125.000 125.000 1,2  Rock’talové

  Budova
  Název Popis Kov Krystal Deuterium Faktor
  Iroqj7dDT4aY5VASgERLpkgBCB13Pwe8RufcEGhNvqZcljfe9sA5sRqMf1hj8VUXNQ6cqUq-Sh0zArSELXVH718NRfsqUm8zFtfaMbynHOMgspaW9YKYwLrJOv5hyD1B7SzPhv385nAVfVlI4M42Vso Meditační enkláva Meditační enkláva poskytuje ubytování pro Rock’taly S1. Každá úroveň zvyšuje na planetě obytný prostor a tempo růstu. 9 3 - 1,2
  XsHerjPKkaWGgB4g0g6H0pKGq5JpoNKovv9nZqgHYl_4nEPgBh5ar9lIeR00DERdQSeGVh9dQc6Y6-AYDPt1WE0dQhIS4DgDQN4wnBY_cMFTqmzJ3ak51X_B2P_N8__vt5Cz6Fd15fiBsv73t-KsDks Krystalová farma S každou úrovní rozšíření zvyšuje krystalová farma skladovací kapacitu a množství vyprodukovaného jídla za sekundu. 7 2 - 1,2
  2-otSImSYpPoIVWHWdr4zu-rnnQ5X5zU4DKlPAp825ZS9dLmcdRyu8CKofqj43kBzLRKyD4oVeE7UykLw_CmzjW3iJpDbkIoavShLiVaeM46g2OecUQ8unVeKZQ8Lx5Cyu7Dd7YURrJRAQ8ce1paQOk Runové technologium Runové technologium odemyká technický strom pro Rock’taly a náklady a doba trvání výzkumu nových technologií se s každou úrovní snižují.(cena -0,25 %, doba trvání -2 %) 40.000 10.000 15.000 1,3
  a0bf8cAAcgAdLvekOvm-qX6jL8OCI9bZR3Fxk0BWyd8U4eUL2R5Q_NqW64u821sIjYH9yuEuHyeE7VNXICaXWsFk766BxMqLc2Qu8IvGqu0x7B9Kf-IK6-BkLvb_fGpskr-kgUCoFx3gAVq-lkpLPbo Runová kovárna V runové kovárně jsou Rock’talové S1 přetvořeni v Rock’taly S2. Každá úroveň zvyšuje počet vytrénovaných Rock’talů.(+ 1 % konverze) 5.000 3.800 1.000 1,7
  NQbHuzeVx0zLLzZNC0lmtEOeJFVe4oEcPHfZOFi9x2TIHvvoub8BUxSgfHo39vePdtY6BLM4EkSdo35aWx2NzszXs-p2FKexXc6a8KVskimMwEmyEKPNrEIcGmTcxdSAYUbntyHQrgJAZf-QY_s3bmw Oriktorium V Oriktoriu jsou Rock’talové S2 trénováni na Rock’taly S3. Každá úroveň zvyšuje počet vytrénovaných Rock’talů.. (+1% konverze) 50.000 40.000 50.000 1,65
  aO83XiYrHk2pvqTLghSKvl9gxSF7z4zipmJy3z1YlLvh0l_Tuh3kGisuoLeMbpHL9-zZ4TwPYjWzSjViH8iRLaYnv5lN2FuA94J7ktDH2JnIa4UywzAGm41JRSXkq0qJnEr59rGSfxIwHb21rlf-2Y0 Magmatická kovárna Magmatická kovárna zvyšuje s každou úrovní produkci kovů na planetě.(kov +2%) 10.000 8.000 1.000 1,4
  EjEJnNarZv8u5TNISI_cXBTH4ud_ZwzHyOpAI8gcw-SptEysnKhBGNqEBOnFs1Rwtvjy9AZ7JkhjxTUP4idQonCiiYWWr9pF7KTlmg6Vcw5-hsaGriyo-l5SPgbQSNSFk6fABtq3S--HF3ddhrUZCf8 Rušící komora Rušící komora umožňuje efektivněji vyrábět a distribuovat energii. Každá úroveň zvyšuje na planetě produkci energie a snižuje spotřebu energie..(bonus 1,5 %, spotřeba 0,5 %) 20.000 15.000 10.000 1,2
  sw2oaufQ3CrEh-rS6u6AmN82wlp1DoXGUk9wUUKQvvTY7d5tUhVJaYVSHzIyKWAIhRqa0e1R0MW4OtIj-rudViTOq3povox8JWrM3ddjBHC-zwDO0cPknFVEd4dpWGlK605Y-CoIEQ3TaouC_x9acLE Megalit Megalit snižuje s každou úrovní náklady a dobu výstavby pro stavbu budov druhově specifických pro Rock’taly. (cena a doba trvání -1 %)

  50.000 35.000 15.000 1,5
  S3ZX9PmCE0BAAhY9yLwh7ayvOJT4zKKNOtkCigFviGNG6BOMhYU14oTH0MPeN8i7vXZxk6iqcF33Y2fzVA41fyNRYvEUJOFVBP8lLlexDh8O2qNDUlAc8LvIsQjMcSqIqmVUac43mIFMXesQhJN8kiw Krystalová rafinerie Krystalová rafinerie zvyšuje s každou úrovní na planetě produkci krystalů..(krystal +2%) 85.000 44.000 25.000 1,4
  JjJeBeRMUjRI1vZxrb798BxY_JeaTuDe8bVH31eRS996Ak3f1W7gJW_d3z0gzIfdOkIyKPoiwtfsbgDvMi7-WzB_IzzS0PmTJI8daYJpt6dNcYUkzyxzOFPz-JNb9IbMmRGIFbGwkjZvhsyLm5D9krg Syntetizátor deuteria Syntetizátor deuteria zvyšuje s každou úrovní na planetě produkci deuteria. (deuterium +2%) 120.000 50.000 20.000 1,4
  2JR0mMgl7uy6F3iM1KGTwVWm3lgl8IAaGBml4KSMtXbl3bSwHWZmLETaPjqFbsMKHf2BZXupB5ln5VRJ_FSZYK4_lYAxXwBsj65y0YFDgTyNy1_1aRZ2RnqS4kYD5U3funJUZWJ2s7qvhJ0f3wiXjOg Výzkumné centrum nerostů Výzkumné centrum nerostů snižuje s každou úrovní náklady na výstavbu všech budov na výrobu surovin. (náklady -1,5 %) 250.000 150.000 100.000 1,8
  Se1Q6F2SMgvRnwtWf4JrpCMZ0iEIC8Wh_tGQlFBlweC1W6DjqaoQj0CctEcCHYg_BbbA9Fv3wDoi9TJ0WW4WiQsXlwcD_RwEvMojVpFjENG43N2O5oS6fjOK7GXMrR9C1SdSFOaruRnyhw8BNL3WCX0 Pokročilé recyklační zařízení Pokročilé recyklační zařízení umožňuje získat zdroje z pole trosek vytvořeného po útoku. Každá úroveň zvyšuje množství surovin, které jsou získány zpět. (Recykling 0,6%) 250.000 125.000 125.000 1,8

  Mechani

  Budova Název Popis Kov Krystal Deuterium Faktor
  oZutXV1k7JvVRHFDid2KOLzRIYRnYLnEEQpLnYq175dTdjTjdtQmHpr7tP9ODDpYEO1TIJSmIV9Yj8Vma5zPX937sSsjDdgmoX1IgrfrCYkmNMtYpBYN9SdEzEgZX_sfv1NXHQQV47IZDv6SHFzRB4M Montážní linka Montážní linka poskytuje ubytování pro Mechany S1. Každá úroveň zvyšuje na planetě obytný prostor a tempo růstu. 6 2 - 1,21
  OOzxVwADdyKOIicAhTHbxBJ0Fe6xcf3CdVHC0Tv2x4CxRF4H59-Y7m20b7zv-WhmVbZb0Hy-bEKB4_OdF2IhjAUPbE3zhhq4lGy9w5tIiBjpDkxScQ2cDLPleiXJKJmac-Uyo5q1jRA7UYP5Zd4r340 Továrna na fúzní články S každou úrovní rozšíření zvyšuje Továrny na fúzní články skladovací kapacitu a množství vyprodukovaného jídla za sekundu. 5 2 - 1,18
  jOikpsVYl5qM0qBAL9wJLUlHNpS5qZf9qBdfvR-x90zRagXK76sUQTjzwevjfKFvdMIxY3yF_MMw6Mc-Xu1v1olZUaBLfK7dttntVpFPuFXYWBMkF6gwtOkDrzB9onBKfQiJ-HYlxz0GgIideYzftAE Centrum pro výzkum robotiky Centrum pro výzkum robotiky odemyká technologický strom pro Mechany a náklady a doba trvání výzkumu nových technologií se s každou úrovní snižují. (cena -0,25 %, doba trvání -2 %) 30.000 20.000 10.000 1,3
  mmkNwdDJg4l1hf_-qUVbnCY_qS4vdZLtW7XxA0o_8WjNSLI1cL3P5JOnuQZfH35zQ8HmD2b0mhSU_B47ZK7IuNLxWrF7O4flAkuhq9mQHwt6LVHF9eNpKK7YsLFphxrD8l6QHgDqCTEc19gQ_VzFCEY Síť aktualizací Skrze síť aktualizací se Mechani S1 vytrénují na Mechany S2. Každá úroveň zvyšuje počet vycvičených mechanů. (+ 1 % konverze) 5.000 3.800 1.000 1,8
  yxztj6Z-OBnI4wDtlWNWj_odAngOXk3PD-YlOoWgOxdHpK_XBZ-7hg_hragbAKY9SWIzasT0-SRnIiNb-jopNbkAr7ou0UJ-J4MarZzJRWOmWQb2k7iSR7N-cv_wpZDq2lf7ovQZojIK8mne3CACKfc Kvantové počítačové centrum

  V kvantovém počítačovém centru jsou Mechani S2 trénováni na Mechany S3. Každá úroveň zvyšuje počet vycvičených mechanů. (+ 1 % konverze) 50.000 40.000 50.000 1,8
  P2s0SWWIWnXdAeveCppE81Fx_rpQsd0EeHPYg7JzmsvtfXKkK6edfTvVNJLllhQ8qa0eKH_oyGDDWsEQEUCoN30fKyrJv8xvlJtFcj13j3_OJjyLI2HcDqExERXY2B0rvpPDW9S8_rb79uD7n565iNs Automatizované montážní centrum Automatizované montážní centrum zkracuje dobu stavby lodí.(Doba výstavby -2 %) 7.500 7.000 1.000 1,3
  tfMMOZnKc-v-Yi6Tk3jQ7TiQmuxNKIiJlzQWxSI408J-GYu026271BGuAeTLV4MqMv7K2lugZPKBVdKqW2xFKZzAv16nD6aU-K-re0uuKpTWeRRHRQ9fRGYrPcsK922yBcmWVY0jXYnCjPob42hoHmU Vysoce výkonný transformátor Každá vysoce výkonného transformátoru zvyšuje na planetě produkci energie a také technologický bonus.(energetický bonus + 1 %, technologický bonus + 0,3 %)

  35.000 15.000 10.000 1,5
  1BLZ_Lk9Z_3tEW-fJCBOm3eY1OfhpLD8NgHXc43VYwKzRkrtvnlAA87SX8NGajmU37mR8LfFYRpA18LzJbqR5HlUMzqPrFJwvEH9o0zD9jwOxamC5RX1K76YPXfxSe4nmifOVuha0VJm3lLly6DCMrk Montážní linka mikročipů Vylepšené mikročipy umožňují mechanům na této planetě být efektivnější. Každá úroveň zvyšuje na planetě produkci jídla a zvyšuje rychlost, s jakou roste počet mechanů S1, S2 a S3.(Bonus na růst a jídlo + 2 %)

  50.000 20.000 30.000 1,07
  0I2kFK2FtxDFSuJUWL1Fbs_x8w8VPXVsP5mla7ZkWg1dRD3GOe_PlffoYM5RVEOm6gYyUqEl53g6JN1AnfHUIXMiabANehc1GswiMX6A6tJlM_nA4pREX_mnBpwQSmhfUvvaX6BURV9kfa0kDOq1cJQ Výrobní montážní hala Nové mechany lze nyní ještě rychleji smontovat ve výrobní montážní hale. Každá úroveň zvyšuje na planetě maximální počet mechanů a rychlost, kterou počet mechanů S1, S2 a S3 roste.(produkce a růst + 2 %)

  100.000 10.000 3.000 1,14
  0G5I9DvHkg9enxMAzTBw0GlAtqjdQnzlyKFv_q5MSJfL41gYzqe1iAhAEBI9cx6UJE_1LQzXY-pR_Cs6iP5kH6nQXOjoV07hH3jh4BojTxxOCuW9iW46S73VtF8omFjPiUNyMuAqxf0PnKRE2sNpCJI Vysoce výkonný syntezátor Vysoce výkonný syntezátor zvyšuje s každou úrovní na planetě produkci deuteria. (deuterium +2) 100.000 40.000 20.000 1,5
  4p7RKZe3mJAmk-RsRhN10tzo3PX_FMBqo4cjXMHD8KUx0xE3UiA-N34X97-h7lLQo2Aa-pfc7q2l84CwXvYyiGRsWP95GH3WGBUEC7lcKOZ3DYeHrlVIz1QCYojl_CJZ7g3vFrdIq9wzaXIylsVVzJU Hromadná produkce čipů Hromadná produkce čipů zvyšuje na této planetě s každou úrovní technologický bonus.(+0,3%) 55.000 50.000 30.000 1,5
  aTvjDs1szrtr8k3106yo0qxQOh9piLCgP7HL8rdTh1VaZTIGrkcbhpt-XH9Yx16UvRZpiiwPk5wjAQVVI3p8Y2eaC6jSB4aFjzurnes9K3h3uqKSpymdGOCl2450f4AGb05jgyoXuPYIlTbdrFt-xEc Opravující nanoboti Každá úroveň opravujících nanobotů zvyšuje počet lodí nalezených ve vracích po bitvě. (vrakoviště + 1,3 %) 250.000 125.000 125.000 1,4  Kaeleshi


  Budova Název Popis Kov Krystal Deuterium Factor
  dMBL5ioaEndQkcwM5UssUYL0hO4of4u00hupVQqFIcp8YXogAyvwxSuoq8teFzmNo8kW07sN9wRcGm4nYetG8v7tGS3vd1wl6YUgJVlsZyNl2M9BG7loIgOr4dOIS3JtPKCqETKsSyWLxRrnLkvzwZQ Svatyně Svatyně poskytuje ubytování pro Kaeleshe S1. Každá úroveň zvyšuje na planetě obytný prostor a tempo růstu. 4 3 - 1,21
  wjPvyd7232W-9UbI_vrGUMxkC-XUvfMwlf8oxEf1rRLP6iCfavViLlHur3GaAWEUcHiVYN58UDMwq6_jcj0z9TSmTC02UQUpryPPgl60USRvKP08sKUNv6AbdBltAIEvTqJ0XAHFqIwO4c24ny-TPCc Kondenzátor antihmoty S každou úrovní zvyšuje rozšíření kondenzátoru antihmoty skladovací kapacitu a množství vyprodukovaného jídla za sekundu. 6 3 - 1,21
  PBdVypQ8bDe1LAQ6A5lchIUeEW4NRbbvBYstJGal5H5iX0ruaoIF-s7iT3GfWNLoacRNjKZKoXFVMxkj8DCeubOstq7gtvkmP9dzHRImcbw9LRiQLaatFNq1OmNMfnt_J8zJZADZ9kkt_SxaACbGX9c Vortexová komora Vortexová komora odemyká technologický strom pro Kaeleshe a náklady a trvání výzkumu nových technologií se s každou úrovní snižují.. (cena -0,25 %, doba trvání -2 %) 20.000 20.000 30.000 1,3
  tmrYMyTDUBHKMDZy7ZmBT_Xs3zD3ZdWjzUnVyeCat2jgfl46ZsFb75skMmgs0vOhywDg2OdShxoqa4Kovra-QElkg3f10PIEnhSCDcEiSSIfKaNoz2XpDGyuRluCDqA_i-X-8tofutn6M5z9vDwkxxE Sály uvědomění V sálech uvědomění jsou Kaeleshi S1 vycvičeni na Kaeleshe S2. Každá úroveň zvyšuje počet vycvičených Kaeleshů..(+ 1 % konverze) 7.500 5.000 800 1,8
  LzeNfsamO6A5OIw8Sht1gZc_5Vi8Ps4a_pikdhx26-zWObWEz5XM-Su1E9cxfhRg2l2kGkXA69N329WRP2bTEkl7OGwpQs1jMq6m6aPTbBubsFIGSkuT7owxvVsKDi0P8fBts7exsb7ZxQ3ucEnywtI Fórum transcendence Ve fóru transcendence jsou Kaeleshi S2 vycvičeni na Kaeleshe S3. Každá úroveň zvyšuje počet vycvičených Kaeleshů. (+ 1 % konverze) 60.000 30.000 50.000 1,8
  91mup_ib6AMuxQKitpBfuFYQMkYwVKcnFU0lGOmGZULwmKi5g_gTWebxToDSdfxHQaOBEvhgK63I6X9-PQWm990xJhlrTEjGV15TR0WZjRmhpnk8DWbdbG6lLoHuWFALz5wtwZJnxTSrfKRC54b_4Qk Konvektor antihmoty Konvektor antihmoty snižuje spotřebu potravin na této planetě. (spotřeba -1 %)
  6cGnW0NJBEIyfAUXXZ2g_0H383ff2NEcASssEofT-2Fw2QCB7zSD8Dz-rZUwCdPImisjOP-mGtwIgayulQ4HVEMbXPWLs3aDsyeMcEvtOApSux7T2PTzmkZ1SB8DI4c1yAZgnTHjOZNrQkytZUtLmCs Klonovací laboratoř Klonovací laboratoř zvyšuje rychlost, s jakou se zvyšuje počet Kaeleshů S1, S2 a S3.
  viYnWhbqU0LJiA5DYtRid_fUhssfGY_LmmaIjiX8ckqmlVQqqQoKaiLa1fHgK4rbw0E4UB5OFZdopTVHwu1VaZt4SeCLJt0Gl5MAvxxW0BkeBlr5cnQJAb2gAVl1q5EnddzUSir4YY1N1pulAaPnHPc Urychlovač líhnutí Každá úroveň urychlovače líhnutí zvyšuje maximální počet Kaeleshů na planetě a rychlost, s jakou se zvyšuje počet Kaeleshů S1, S2 a S3. (zvýšení + 6 % a byty + 2 %)
  LOCGV_7KL3xBdhVfQqHlgjWBuxgfFvhJoxvOA1veiZD5ALpTj5YnJcKCLJgxa_cTegIjhKensN0IAycdiC48l0kiAZ9zIqZr4MeA57RU6e1QIjjY464Mh2794GYfyohy5DSWVABCItijLFXS4pVpP2I Bio modifikátor Bio modifikátor zvyšuje s každou úrovní počet planetárních polí na planetě. (+2 pola)
  Ca0Zf_STMZAR96MoEwo1qAdHQ-Jl0p7myxAcnXizw4Gzj4kWexL_91OD62DIsAQa25vq-93dfuUOhsOBklypJuqJNuRtT1t0UbBsIGmWui_mjMUy6_iFP_XolIQNIgT7n-lbnqTarltcVxvKS9P0-Rw Psionický modulátor Každá úroveň psionického modulátoru snižuje na této planetě požadavek na všechny technologické sloty.(-1 % požadavku populace)
  MBPWfhwDCUjwfjoVuya4QnoW-3Q0EvUfe9d2gSODZqOPdIsT6wtTlWMAjHxt2WcMqu9DuG-neoFpZe79lTwbAh2AcbljT83xiCHH85rjFHskId98atD4SAgS78fGL9GlqWv9w88s5va94cTJ-zStB0Y Hala na výrobu lodí Hala na výrobu lodí snižuje s každou úrovní dobu výstavby lodí(-1,5 % doby výstavby)
  bn98IwXMwcW56nvmfEQQdeSZgVUd-7cpI0n9puaNmDOK5bzxSZFRwhn6f4i4ZXWqW8IVryVqbxtFf5QD9Tvc3IA3EYUL7oWH5SD1mVPHtpMn77h1oiUGln_9N0Q8FAxZqieEkVVoE-Xwv29zOvKDFIM Supra refraktor S každou úrovní zvyšuje Supra refraktor šanci na vytvoření měsíce blízko planety a velikost tohoto měsíce (max. #moonsize#). (velikost a šance + 0,5 %; maximální velikost 9400 km)