Posts by Reno112

Zdravím pánové.

Jen bych se chtěl zeptat, jak pokračujete v té vaší neoficiální válce?

Proč neoficiální a tudíž neplatné?

NIKDE jsem nenašel podmínky UKONČENÍ války, což je nedílnou součástí vyhlášení války.

Jako podmínky se většinou stanovuje:

Rozpuštění aliance

Vyhození nějakého konkrétního člena

Zamražení hráčů aliance

Celkové škody ve válce

... atd ...

Pokud toto máte někde uvedeno, tak se omlouvám, ale fakt jsem to nenašel, ale to může být i jarní únavou ;-) ...

Mimo to by mělo platit, že pokud se do vlákna k bitvě nevloží příspěvek alespoň jedenkrát za (myslím že to bylo) 3 dny, tak se válka ukončuje.

Vy to tady mydlíte zhruba jednou týdně jeden příspěvek.

Najde se někdo, kdo by si chtěl zamineřit na mrtvém uni, kde jsou aktivní jen 2 hráči?

Nepočítám pár zabloudilých nováčků, kteří po prvním vybrání mrazí a mažou účet...

Účet je top1 ve všech oblastech a asi ještě dlouho bude.

Lítat tam už není na co, jsou tam ještě 3 jakž-takž slušný letky k sundání, ale 2 z toho jsou v mrazu a jedna je ve FL (zatím ;-) ).

Neříkám, že dám účet každému kdo si napíše, ale zase nějaké zvláštní podmínky vzhledem ke stavu vesmíru nemám...

Pište sem do vlákna kdo by si tam chtěl zacvrnkat.

Zdravím pánové (a i dámy).

Dnes jsem měl zábavný zážitek o který se s vámi chci podělit.

Volala mi nějaká slečna s neodolatelnou nabídkou na jejich přípravek na prostatu.

Sice nevím kde na mne vzali kontakt a jak mi diagnostikovali na dálku potřebu tohoto přípravku, ale měl jsem zrovna náladu si ji poslechnout.

Když o tom ta slečna tak zaujatě a s nadšením hovořila, a cena byla zdarma, jen jsem měl zaplatit poštovné, tak jsem s tím souhlasil (já dobrák, znáte mně) a nechal si jedno reklamní balení poslat.

Tedy, ne, že bych to potřeboval, stále ještě vyčůrám celé své jméno do sněhu...

Potom jsem si je našel na netu a přečetl si něco o tom zázračném přípravku, který sliboval, že budu zase čůrat velkým obloukem.

Nicméně abych tedy splnil svůj slib daný v nadpise tohoto příspěvku, tak sem si přečetl i "recenze" uvedené na jejich stránce a docela jsem se s chutí zasmál.

A malá soutěž nakonec: Schválně, jestli uhodnete která recenze to byla :biggrin:

Tak na Siriu jsme nemuseli dělat takové "prasárny", nám stačil Moe :gamer:

Vsak od tebe to chapu , bylo by divne kdyby za 40 minut nic nebylo :fatgreengrin: ale ty mym oknum rozumis :thumbsup: rodina je nekdy narocna

Hele Tomaso, nevymlouvej se na rodinu, můžeš si za to sám že sis je ještě nevycvičil jak potřebuješ!

U nás doma mne manželka v noci budí že mi zvonil budík, že asi zase na někoho útočím a když už fakt nemůžu, tak za mne zaskočí moje kočička Java!