Posts by TheEnemy17

Enemy ty lamo, ty zas hraješ, to chceš poslat do mrazu další učet?:))))

Mozno si ho sam vybudoval a bude mat nejakych 500k bodov, viac myslim nedokaze

Je vybudovanej mnou a má 1,5m bodů joudo :D

Páni dávajte si pozor. Enemy má už 1,5M bodov, tak bacha na to aby vás nezostrelil... hmm... Alebo nenechal sa niekym zostreliť.

Viete čo vyberte si :crazy::crazy::crazy:

Však jo, já (jakožto miner) je totiž postřílím všechny :) :)

celkem by mne zajimalo po čem za chvíli bude Axiom letat když střílí moony každy vecer a jiná ali než First a Axiom tam pomalu není :)) tyhle vyhlášené války mi přijdou pouze jako zaminka pro BUSHING a z polomrtvych serveru jsou totalně mrtve :)

No jo, chtělo by to slučko, ale před ním si aspoň nahrabu pořádné množství hvězd :D

Tak pojď :D

Seš sám v celé ali? A proto jste na mě letěli dva? A ještě když jsem vám uhnul, tak jsi u toho vůbec nebyl a projel mi obranu naprázdno :D Zase tu nedělej, že jsi chuďátko sám a všichni jdou jen po tobě, všichni šli po tobě protože máš největší letku, ne proto, že jsi sám...

Enemy to pozna ked ide par hracov proti nemu :). Drummates enemy uz je pokrsteny ohnom a co si zazil tx je oproti nemu prechadzka ruzovou zahradou

Proč ještě před tím, než jsem to tu postnul jsem věděl, že odpovíš zrovna ty? Ach ano, protože potrefená husa vždy zakejhá. Děkujeme za tvůj přínosný názor a nyní se vrať zpět tam, odkud jsi přišel, papa :)

Jo, mimochodem jsem zapomněl dodat, že útočníkům gratuluji, měli jsme s Lennym naplánováno něco jiného, ale vzhledem k tomu že jste se na mě vykašlali se museli chlapci zařídit jinak :D

Zdravím,

ona to je trošku banalita, ale stejně se chci zeptat jestli to tak má být, protože poslední dobou pozoruji, že když si zadám stavbu obrany (konkrétně raketometů), tak mi jich to vždycky zbuduje o něco víc než jsem si jich skutečně zadal, ale surky to odečte správně. Je to nějaký bonus k třídě (sběratel) nebo je to prostě jen bug?

Předal ? Tomuto chceš říkat předání ? Akorát si zdemoloval další účet , mohl jsi ho předat i s tou letkou co tam byla a vybudoval jí někdo jiný nežli ty ........... to je předání , a né to že tam necháš sestřelit letku jen tak pro zábavu .... ale to ty nikdy nepochopíš , jelikož jsi NIKDY sám nic nevybudoval , takže naprosto vůbec nevíš jak si takových to účtů a letek vážit !!!!!

Kdyby se nechal jen střelit, tak to ještě beru, ale že tu letku spálil v doku. To už je kretenismus, sorry jako.

Teď se musí schovávat pod jiným nickem, chudinka ubožáček.

je jedno pod akym nickom sa schovava, aj tak vzdy skonci v reckach a to ze nevies ze si strelil enemyho nevadi ale hlavne je ze enemy vie ze zas dostal a moze ist do svojho oblubeneho stavu zmrzlinoveho. to ze nechal aj zhoriet co z tej fleet ostalo vypoveda len o jeho inteligencii :)

Já jsem k tomu vyjadřoval Mattymu a omluvil jsem se mu, pochopil to. Vám se omlouvat nebudu. Jo a upřímně, kdybych věděl že se Matty chce vrátit, učet bych mu klidně dal i před sestřelem. Nu což, nedá se svítit.

Předal ? Tomuto chceš říkat předání ? Akorát si zdemoloval další účet , mohl jsi ho předat i s tou letkou co tam byla a vybudoval jí někdo jiný nežli ty ........... to je předání , a né to že tam necháš sestřelit letku jen tak pro zábavu .... ale to ty nikdy nepochopíš , jelikož jsi NIKDY sám nic nevybudoval , takže naprosto vůbec nevíš jak si takových to účtů a letek vážit !!!!!

Líbí se mi to slovo NIKDY :D Polovina letky která na tomhle účtu byla byla vybudována mnou, Robino tam postavil LS (a to jen 2/3 z toho co tam je), křižníky (taktéž 2/3), destry a DS. Všechno ostatní je moje práce. A ten účet co jsem měl předtím (ten co sestřelil NSR) byl taky moje práce. Takže to slovo NIKDY bych vynechal, díky.

Kdyby se nechal jen střelit, tak to ještě beru, ale že tu letku spálil v doku. To už je kretenismus, sorry jako.

Teď se musí schovávat pod jiným nickem, chudinka ubožáček.

je jedno pod akym nickom sa schovava, aj tak vzdy skonci v reckach a to ze nevies ze si strelil enemyho nevadi ale hlavne je ze enemy vie ze zas dostal a moze ist do svojho oblubeneho stavu zmrzlinoveho. to ze nechal aj zhoriet co z tej fleet ostalo vypoveda len o jeho inteligencii :)

Můžeš mě zkusit zrecyklovat na Quaoaru, sice tam není co zrecyklovat ale GL.

Mrzí mě, že končíš, Enemy. Není tu žádný jiný zakomplexovaný kretén, ze kterého by jsme si teď mohli dělat srandu a on nám všechno žral :)

Měj se dobře, ber pravidelně prášky a nikdy nedělej to, co ti přijde jako dobrej nápad.

Adios

Tak teď nevím. 1. Jsem neskončil, to že hraju někde jinde miner účet (btw. můj ať se tu vyhnu nějakým teoriím) neznamená že jsem skončil. 2. Zakomplexovaný kretén? Ale no tak. Já dal účet Mattymu (zaslouží si ho, až na pár drobných nadávek mě nikdy neurážel). A jo, klidně si rýpni že jsem si ho nezasloužil, na tom už stejně nesejde. 3. Co přesně jsem vám ,,žral,,? Jediné co mi vadilo bylo, že střílíte satelity a moony (a nic z toho). Na fórum jsem se chodil bavit hádáním se s vámi, o nic jiného tu nešlo. Osobní urážky ze strany Warmena (který za to dostal několikrát ban) mě sice mrzely, ale aspoň jsem si o něm udělal obrázek. Sranda musí být i kdyby fotra věšali, ale všeho s mírou. No a jiné nekomentuju, většina do toho nemá moc co mluvit (tam patří i Warmen, ale zkuste mu to vysvětlit). Tak zatím zdarec, já se tu ještě někdy ukážu

Enemy, z tebe by si člověk stříkl do textilu :D. Když si dal smazání, tak co ten skok zpátky do mrazu? To, že tě konečně Robino sejmul mě neskutečně těší. Měl to sice s hořkosladkou příchutí, ale lepší to, než abys s jím pracně budovanou letkou nadále operoval ( v mražáku :D ).

PS: Ty až jednou dostaneš rozum, tak to pro tebe bude taková rána, že se z toho zákonitě zblázníš. Takže u tebe změna nehrozí. :D :D :D

Karma je sviňa ;)

Vzhledem k tomu, že účet na 99% budu předávat Mattymu, tak jsem ho raději zmrazil ať mu ho chudákovi neplundrujete.

Ano, místo MD jsem napsal MS, a všichni se z toho posereme ne? :) Já ten účet držel z jediného důvodu, a to sice že jsem nevěděl zda mě fleetění ještě někdy chytne nebo ne. Nakonec jsem usoudil, že už jsem v mrazu dlouho a nic z toho, tak to prostě smažu a ať si to někdo střelí. Všichni víte, že kdyby tomu bylo jinak, tak by tady tenhle sestřel nikdy nebyl protože jsem si letku hlídal velmi dobře (viz. komentář od NSR). Tak já jdu a možná se tu ještě někdy někde objevím. Adios

Adios

...dej ten ucet Mattymu

Ať mi napíše.

Ano, místo MD jsem napsal MS, a všichni se z toho posereme ne? :) Já ten účet držel z jediného důvodu, a to sice že jsem nevěděl zda mě fleetění ještě někdy chytne nebo ne. Nakonec jsem usoudil, že už jsem v mrazu dlouho a nic z toho, tak to prostě smažu a ať si to někdo střelí. Všichni víte, že kdyby tomu bylo jinak, tak by tady tenhle sestřel nikdy nebyl protože jsem si letku hlídal velmi dobře (viz. komentář od NSR). Tak já jdu a možná se tu ještě někdy někde objevím. Adios

budes nam chybat ty nezostrelitelny fleeter :)))))))))))))))))), ze fleeter, ja se poseru, konecne nejake pobavenie na vecer

Stop being toxic *****:)

//Warn. / Dominastor

Komentáře jsem nečetl, tzn. se k nim ani nebudu vyjadřovat. To, že mi letku bude sestřeleno mi bylo jasné a po docela dlouhé době toho, kdy jsem účet držel v mrazu protože se v přítomnosti lidí na vesmíru nedalo hrát jsem se rozhodl že ten účet pohřbím nadobro. Chuť hrát fleetera už mě dávno přešla a předávat se mi ho nechtělo, protože neznám moc lidí kteří by si ho zasloužili (nic proti, ale nevybírám pouze podle skillu, ale i podle chování). Účet nebudu hrát ani na minera, na to už jeden mám, takže jsem prostě jen odmrazil a dal smazat účet, jestli to někdo střelí nebo ne mě ani nijak nezajímalo, jen mě snad mrzí že to nebyl NSR, ten by si to zasloužil víc. Takže to berte jak chcete, za mě to je rozlučka...

Ještě mi nedá jedna věc. Když jsem rozmrazil tak jste mě drtili? Jako nevím, pod pojmem drtit si nepředstavím to, že budu úplně než rozmyslu ztrácet desítky DS na naprosto nesmyslné MS, zvlášť když jsem měl člověka který by mi ty moony nestřelil zpátky

Já už sice moc nehraju, ale taky přidám:

Všechno co tu zaznělo + taková drobná, ale když jsem se chtěl podívat na battlestaty rozparovače, tak ať se snažím jak se snažím, přes rychlou střelbu která to překrývá to prostě nepřečtu....

ja som pisal ticket do Nemecka len kvoli tebe ze by mohli dat este jednu kategoriu a to je ZMRZLINAR, konecne nieco pre teba kde by si sa nasiel.

Snad nejsi smutný. Běž si odstřelovat moony když už nic jiného neumíš, ahoj :)

Mimochodem mi docela chybí některé info o nových lodích:

1. Kolik je „část pole trosek“ u Rozparovače?
    2. Jaký je maximální bonus k těžbě u Crawlera?

Já už sice moc nehraju, ale taky přidám:

Všechno co tu zaznělo + taková drobná, ale když jsem se chtěl podívat na battlestaty rozparovače, tak ať se snažím jak se snažím, přes rychlou střelbu která to překrývá to prostě nepřečtu....

Jakože nic moc extra, jen ukázka toho jak mě požíra celej server, takže děkuji za 30 M <3

[align=center]

Dne 12-11-2019 16:20:37, se následující letky utkaly v bitvě:

útočník Reno-Raines [MON]

Hvězda smrti 7

Obránce TheEnemy17 [GoG]

Malý transportér 151.250

Lehký stíhač 300.000

Křižník 60.000

Bitevní loď 30.000

Recyklátor 88.401

Ničitel 15.000

Hvězda smrti 125

Bitevní křižník 30.000

Po bitvě ...

útočník Reno-Raines [MON]

Zničen!

Obránce TheEnemy17 [GoG]

Malý transportér 151.207 ( -43 )

Lehký stíhač 299.889 ( -111 )

Křižník 59.982 ( -18 )

Bitevní loď 29.987 ( -13 )

Recyklátor 88.367 ( -34 )

Ničitel 14.995 ( -5 )

Hvězda smrti 125 ( -0 )

Bitevní křižník 29.987 ( -13 )

Obránce vyhrál bitvu!

Útočník ztratil celkem 70.000.000 surovin.

Obránce ztratil celkem 4.260.000 surovin.

Na těchto souřadnicích se vznáší 18.697.000 kovu a 14.746.000 krystalů.

Šance na vytvoření měsíce z trosek byla 20%.

Trosky vytěžené obráncem(ci):

18.697.000 Kov a 14.753.000 Krystaly

Shrnutí zisku / ztrát:

Útočník(ci) celkem

Kov: -35.000.000

Krystaly: -28.000.000

Deuterium: -7.000.000

Útočník(ci) ztratil(i) celkem 70.000.000 surovin.

Útočník(ci) získal(i) celkem 770 čestných bodů.

Obránce(i) celkem

Kov: 16.303.000

Krystaly: 13.261.000

Deuterium: -374.000

Obránce(i) získal(i) 29.190.000 surovin.

Obránce(i) získal(i) celkem 11.497 čestných bodů.