Posts by NSR

  Tomasovi gratuluji, a rád budu teď sledovat to hráčské umění Robina, protože zatím nic moc.

  Ty jsi úplný průvan z lejna, co je cítit u každýho chodníku. Neměl jsem proti Tobě nic osobního, dokonce jsem Tě i relativně obhajoval i když jsem Tě sešrotoval. Ale Robi Ti dal v té době jeho Top účet. Kam si to dotáhl Ty? nechal ses sešrotovat.. tvoje slova, že úmyslně...on Ti dal šanci vyřídit si účty. Jak to dopadlo? (neni tu smajlík "sračky")

  Samořejmě gratuluji Tomasovi, bitva pěkna...

  Jen normální lidi nemůžou hrát speed jako je na Betelu. Tím nechci nijak znehodnocovat bitvu. Jen jsem rád, že nejsem v kůži ani jednoho z vás.

  kluci, omlouvám se, momentalně "umírám" s kovidem. Ozvu se Vám všem do týdne a když ne, tak jsem na kovid umřel:buckteeth:

  Tak dlouho jsme čekali na sloučení až jsem s tím přestal naprosto počítat a teďka se to potkalo v pro mě v blbou dobu. Buď to zkusím nebo zamrazím nebo najdu někoho, komu bych účet svěřil. S nastupcem by museli souhlasit v ali, to jest Robino, Cock Sparrer a Matty. Zatím nejsem přesunutý, ale domluva byla, že se půjde na Merkur.

  Účet má okolo 360m bodů, samozřejmě s letkou(byla dlouhodobě největší na Izaru), dvě plovoučky, jede astro 24 a přes 100mld surek k investování.

  s prominutím anketa o možném app na Weznu po slučování je úplně k prdu. Ta anketa by měla proběhnout před. Reálně hrozí, že tam hráč přesune účet s tím, že to bude app, jenže se to pak neodhlasuje a on převede svojí několika letou práci na vesmír, který nakonec hrát nebude chtít. Konkrétně za mě bez app vesmír ztrácí jakýkoliv smysl, za chvili je tam nuda a to hrát opravdu nechci. A nevím jestli to mám riskovat a spoléhat, že anketa dopadne jak bych chtěl, protože v opačném případě bych ten účet klidně smazal..

  jestli správně chápu diskuzi na org, kterou začal wolf, tak top 20 hráčů na každém vesmíru (což jsou prakticky všichni zbývající hráči na našich vesmírech :lol:),

  můžou jít přes hřbitov kamkoliv. Já bych se nebránil příchozím učtům i klidně silnějším, když to bude mít nějakou logiku. Roky si tu stěžujeme na nudu, tohle by nás mohlo nakopnout. Ale braňme férové prostředí. Jak může být časový blok na bránu, když přesuneš planetu, kdy hráč dostává šanci si všimnout nebezpečí a přitom si může přijít hráč, s kterým prostě při své strategii nemůžeš předem nijak počítat a rovnou hrát a střílet?!:headbanging:

  Je úplně fuk, jestli příchozí je top 1 nebo 20, pokud se může přesunout v libovolný čás a hned začít hrát. Je to parádní krok k poslednímu hřebíčku do rakve této hry.

  Tleskám GF :beer:


  Jeden Rebel sice ještě chybí sestřelit, ten kterého tady někdo nazval „špinavec“, ale každý hraje jak umí. Ostatně udělat z 3 miliardové letky celkem 27 miliard jen za 14dní, tak to opravdu nevoní, když ani neví, jak se s letkou vůbec lítá. Ale Ogame je dobrá hra, je třeba ji podpořit kreditkou (čti TH) a jsem rád, že SRA podpořil tvůrce za nás všechny hrající na vesmíru.  To říká ten pravý.. Nebo chceš připomenou Izar? jak si narval th jen proto, aby Thief pohořel na obraně, když letěl na falangu, to byly jistě jen drobné?! Stejně si prošel našima popelnicema a zamrazil jako spráskaný pes s tvým multákem. Neříkám, že Maja je osobně tvůj účet, ale jestli je to tvoje ženská, chlap, brácha, segra nebo pes, kdo si vzájemně hlídal účty, to už není podstatný.

  Respektoval jsem Tebiho na UNI 1 na old old old ogame, pak si začal hrát jak odpad, a abych nezapomněl to byl vlastně Tebi_, ne ty :headbanging:

  Ještě že už není ani jedno staré forum, najednou si můžem hrát na svatoušky s čístým štítem...:flexmuscles:

  je to k z blití, kam někdo dokáže dohnat dobrý produkt k totalní ***.. Produkt, který "kdy si" hrálo několik tisíc hráčů na jednom vesmíru a to v naší malé komunitě.

  Dnes? Na jednom vesmíru spočítáš aktivní hráče na prstech ruk... A celou tu dobu několika let posloucháme pořád tu stejnou písničku "stala se chyba, pracuje se na opravě" (sloučení) to jako fakt? Němci? Národ, který si zakládá na pečlivosti? jak je to dlouho, co to posloucháme? nejméně poslední rok? Rok, co by firma, které by záleželo na svém produktu, tak by s ohledem na dnešní situaci mákla a vydělala slušných pár penízku.. Nestalo se, a co z toho plyne? že jsme jim ale úúplně u zadku :blink:

  A teď se přiznejte, kdo jim za to ještě platí TH?

  Omlouvám se Tomasovi, nechci mu kazit bitvu, samozřejmě top 1 bitva na tomhle hřitově se počítá.. Jsem je starej "trouba", co sem teď koukl na forum, co jen už dávno mrtvé..


  //Vulgarity smazány./ Dominastor

  pecka :thumbsup:

  Evidentně na obou stranách jsou kvalitní hráči a přesně tohle dělá vesmír atraktivní, kdy "slabší" část dokaže pokousat i dobrmana vesmíru, to je prostě pecka (nemám moc přehled na tomto uni, jen čtu mezi řádky)
  a pokud se tu řeší nějaké slučování... udělejte z nějakého staršího vesmíru(je mi úplně fuk který) speed letek 1, eko a výzkum mě netankuje, tak budu první, kdo bude řvát "chci chci chci" i když bych byl jen lovná a z mé letky by asi mělo pár hráču mokré kapesníčky :*

  Deathe ja rozumím, jak to myslíš.. bereš to z pohledu hráče, kterému ještě o něco na vesmíru jde, kde je ještě nějaká zdravá konkurence a počítá se každá surka. (nevím, co bylo s Meldíkem, nechodím teď moc na forum, páč tu chcípl pes). Ale u nás je to úplně jiné. TOP1 je zamražený, TOP2 teď smazal účet a po nich já, kterýho to už dlooouho nebaví a jen buď okolnostma nebo naivní vidinou nějakého slučovaní to ještě nezabalil. Surky absolutně neřeším, už dříve jsem třeba lítal jen za cenu svých ztrát. Po dlouhé době jsem měl čas a chuť, tak jsem tuto akci lehce vyhecoval, ale proč ne? Kdyby se čekalo, korona přejde a já bych zase neměl čas. Kluci určitě v zisku jsou a já si to užil a rozhodně v minusu taky nejsem.

  A jak si sám psal, top2 v army a děla transport mezi moonama na 50 systému a na x dní ..WTF?:headbanging:

  tu letku jsme nikdy pořádně neviděli, sotva přiletěl, tak hned posílal pryč, takže to bylo o sledování aktivit a překvapení, co najdem.

  V první řadě bych chtěl poděkovat vám všem klucí :biggrin:

  Ona ta karanténa nebo omezení vycházení má za následek, že někteří jedinci najednou mají po dlouhé době čas vytahnout ty rezavé kocábky v hangáru.

  Cílem nebylo uděla rekordní zisk(věděli jsme, že když z toho vyjdeme v lehkém plusu, tak to bude fajn), ale trošku si společně zablbnout na mrtvém vesmíru, udělat k tomu pořadnou řachu a pořadné vykuchat jednu škaredou želvu a to byly ty hlavní cíle :wink3:

  Takže díky Robimu za to, že jemu stačí napsat "hele nešel by si do akce.." dál není potřeba nic psát, už planujem :wink3:

  Díky Diablovi, že se přidal (a fakt jsem ho v té zprávě téměř poprosil :biggrin:), díky za ten úchvatný raketový souboj:biggrin:, ty nejsi člověk, ty jsi ďábel , vyhrál si a já odpadl :thumbsup:

  Také díky Mattymu, který se učasnil raketového souboje a bez jeho loděk by to bolelo o dost vic.

  Ještě jsem se pokušel sehnat Babu yagu, ale bez odezvy (asi bude v karanténě :tongue3:)

  Ramba zřejmě nejde nikdy úplně zabít i když ho vykucháte na kostičky, už nám začiná zase želvit, takže se k němu možná párkrát ještě stavím s dskama, když je ten čas :ninja:

  PS: hodlám o GF reklamovat hangar, není možné, aby mi na tolik vln a tolik DS mesic nezničilo a opakovaně :blackeye:

  Tak jsem se zase po nejake dobe prisel podivat jestli je na foru stale nuda a mrtvo :rolleyes2:

  Samozrejme, ze nemuzu vedet, jak konkretne probehla nebo neprobehla tato bitva, ale za svoji nekolikaletou praci v "tymu" jsem nekolik takhle popisovanych bugu zazil a z 90% jsem si jisty, jak to dopadne, ale nebudu zbytecne rozjizdet flam. Go ani SGo a ani GA s tim nic neudelaji, protoze nemuzou. To pujde jeste vys, takze mozna to zabere nejaky cas nez dojde k rozhodnuti, netusim, jak tady momentalne funguje tato komunikace

  PS: kvituji, ze uz funguje odkaz fora ze hry.. Asi po roce :thumbsup:

  Hi,

  I also play on Izar cz. This is not a game bug, it is a machine, who creates new accounts. Accounts dont play and only increase the number of players on the server. Probably someone doesnt want merge and CZ GO dont work for a long time.:hmm:

  ano, je pravda, že jsem ho mohl sám sestřelit. Robi mi to sám psal, že mu objevil letku, a že to můžu zkusit. Ale mám toho teďka docela dost mimo hru a přes mobil (bez Anti ) se mi do toho nechtělo (taky díky tomu, že pořád nejsou opravený chyby po aktualizaci pro mobilni zobrazení:confused:) a když už jsem mohl, tak kluci letěli, taky jsem tomu upřímně moc nevěřil, protože tohle byl jeho styl, rozmrazit, jít off až si člověk říká, to si děla prdel, rozhoupe se až po chvíli a ta chvíle mi vždycky chyběla :biggrin: propalil jsem na něm pár set mil. deu. Ale stěžovat si nebudu, jeden Enemyho zářez už mám :cool2:

  Prostě to takhle mělo být a je to správně ... až se mi chce říct karma je karma

  Gratuluji

  U nás na Izaru už pro mě prakticky není žádná letka k recyklaci. Hra mě dost nudí a z 80% času ji hraji jen z mobilu(momentálně prakticky na mobilu nehratelné, velice za to děkuji soudruhům z NDR). Jediná motivace proč neodcházet byla vidina nějakého slučování, slučování nikde a místo toho ta obrovská čáčovina s updatem, která má tolik chyb až je to i na GF překvapivé. Evidentně i v Německu je dost lemplů. Navíc nám na vesmíru nějaký automat plive nové účty, které vůbec nehrají, padají rovnou do iček, ale uměle zvyšují počet hráčů a nebo si někdo postaví k sobě pár üčtů do systemu, celý ho zabere a udělá si z nich soukromá ička.(nejsem naivní, abych si myslel, že by se s tím někdo vůbec zabýval) Proto hodně přemýšlím, že s Ogame zase seknu a tentokrát snad i definitivně.

  Z této letargie mě na chvíli vytáhl Diablo, kdy mi hezky pocuchal tankovačku. Kdyby se to nestalo, tak tady téměř jistě tato bitva není. Ale Reggiemu se perníček nekrade :biggrin:. Jak jsem měl smolíka u minulé bitvy, tak jsem tentokrát měl štěstí. Vím, že Diablo bývá přes noc dost aktivní, ale i přesto jsem měl tušení, že bych se mohl trefit do okna. Riskl jsem to a letku poslal na let přes 120 systémů.

  Vím, že bude Diablo obnovovat, takže přeji GLOTR.


  On 31-12-2019 --:--:--, the following fleets met in battle:  Attacker Reggie [BdVbS]

  ________________________________________________


  Light Fighter 1.284.408

  Cruiser 392.473

  Battleship 64.696

  Battlecruiser 39.286

  Destroyer 59.064

  _________________________________________


  Defender el Diablo [666]

  ________________________________________________


  Small Cargo 1.788

  Light Fighter 512.059

  Heavy Fighter 8

  Cruiser 104.354

  Battleship 3.789

  Colony Ship 3

  Recycler 92.943

  Espionage Probe 113

  Destroyer 35.824

  Battlecruiser 1.510

  _________________________________________  After the battle ...


  Attacker Reggie [BdVbS]

  ________________________________________________


  Light Fighter 905.412 ( -378.996 )

  Cruiser 370.723 ( -21.750 )

  Battleship 63.185 ( -1.511 )

  Battlecruiser 39.239 ( -47 )

  Destroyer 59.043 ( -21 )

  _________________________________________


  Defender el Diablo [666]

  ________________________________________________


  Destroyed!

  _________________________________________  The attacker has won the battle!


  The attacker captured:

  6.364.125 Metal, 15.963.282 Crystal and 1.449.462 Deuterium


  The attacker lost a total of 2.244.014.000 units.

  The defender lost a total of 11.588.631.000 units.

  At these space coordinates now float 4.282.119.500 metal and 2.134.626.000 crystal.

  The attacker captured a total of 23.776.869 units.


  The chance for a moon to be created from the debris was 20%.

  The attacker(s) captured the debris.  Summary of profit/losses:


  Summary attackers(s)

  Metal: 2.645.830.625

  Crystal: 1.593.748.282

  Deuterium: -293.070.538

  The attacker(s) made a profit of 3.946.508.369 units.


  Summary defender(s)

  Metal: -6.927.950.125

  Crystal: -3.728.374.282

  Deuterium: -956.083.462

  The defender(s) lost a total of 11.612.407.869 units.  Powered by OGotcha CR Converter 4.3.1


  I jako ten, co je na straně poražených, tak musím Diablovi pogratulovat. Je první v mé historii, který mi dokázal způsobit nějaké větší ztráty :blackeye:

  Celý svátky jsem proležel doma s Eboulou<X a ten večer jsem byl už dost KO, ale měl jsem asi půl hodiny než jsem si měl vzít prášek. Říkam si, jo to vydžím, no byla to až moc dlouhá půlhodka :biggrin:. Probudil jsem se asi za dvě hodiny a asi o minutu jsem nestihl vytěžit ani trosky. Diablo měl velké štěstí a já proklatou smůlu:upside_down:, za poslední měsíc nebo dva jsem neměl žádný cizí špio a to jsem "nikdy nezapomněl", možná proto jsem byl i moc linej si svést surky a nějaké lodičky z této tankovačky, ale proto štěstí přeje přípraveným. Ztráty jsou už obnoveny, jen to deu mě pořád mrzí, není sranda krmit tu mojí drobotinu ;(


  On 27-12-2019 --:--:--, the following fleets met in battle:  Attacker el Diablo [666]

  ________________________________________________


  Cruiser 106.432

  Battleship 3.814

  Battlecruiser 1.510

  Small Cargo 45.366

  _________________________________________


  Defender Reggie [BdVbS]

  ________________________________________________


  Small Cargo 4.321

  Large Cargo 13.236

  Light Fighter 28.020

  Cruiser 8.142

  Battleship 1.169

  Colony Ship 1

  Recycler 7.111

  Espionage Probe 41

  Destroyer 1.000

  Rocket Launcher 48.205

  _________________________________________  After the battle ...


  Attacker el Diablo [666]

  ________________________________________________


  Cruiser 104.354 ( -2.078 )

  Battleship 3.807 ( -7 )

  Battlecruiser 1.510 ( -0 )

  Small Cargo 39.317 ( -6.049 )

  _________________________________________


  Defender Reggie [BdVbS]

  ________________________________________________


  Destroyed!

  _________________________________________  The attacker has won the battle!


  The attacker captured:

  280.358.524 Metal, 175.258.830 Crystal and 95.623.496 Deuterium


  The attacker lost a total of 84.878.000 units.

  The defender lost a total of 943.943.000 units.

  At these space coordinates now float 286.328.000 metal and 155.041.500 crystal.

  The attacker captured a total of 551.240.850 units.


  The chance for a moon to be created from the debris was 20%.

  The attacker(s) captured the debris.  Summary of profit/losses:


  Summary attackers(s)

  Metal: 512.713.524

  Crystal: 303.551.330

  Deuterium: 91.467.496

  The attacker(s) made a profit of 907.732.350 units.


  Summary defender(s)

  Metal: -895.451.524

  Crystal: -458.592.830

  Deuterium: -141.139.496

  The defender(s) lost a total of 1.495.183.850 units.  Powered by OGotcha CR Converter 4.3.1

  Svačinka..

  Vůbec jsem nečekal, že to výjde, pořád jsem očekával, kdy naskočí někde aktivita a taky jsem měl v hlavě Bubákovu "výchovnou" :cool2: Ale vše proběhlo až moc v klidu :thumbsup: a já jsem rád, že už nejsem jediný, kdo ze stita neměl ještě ani surku :biggrin:

  Spotřeba zahrnuta
  se následující letky utkaly v bitvě:  útočník Reggie [BdVbS]

  ________________________________________________


  Bitevní loď 32.000

  Bitevní křižník 21.000

  _________________________________________


  Obránce stitforever

  ________________________________________________


  Malý transportér 14.005

  Lehký stíhač 49.072

  Křižník 13.078

  Bitevní loď 5.436

  Recyklátor 3.369

  Bombardér 404

  Ničitel 1.126

  Bitevní křižník 36

  _________________________________________  Po bitvě ...


  útočník Reggie [BdVbS]

  ________________________________________________


  Bitevní loď 30.787 ( -1.213 )

  Bitevní křižník 20.767 ( -233 )

  _________________________________________


  Obránce stitforever

  ________________________________________________


  Zničen!

  _________________________________________  Útočník vyhrál bitvu!


  Útočník získal:

  1.914.480 Kov, 648.172 Krystaly a 3.920.216 Deuterium


  Útočník ztratil celkem 92.585.000 surovin.

  Obránce ztratil celkem 1.198.542.000 surovin.

  Na těchto souřadnicích se vznáší 432.755.500 kovu a 182.868.500 krystalů.

  Útočník získal celkem 6.482.868 surovin.


  Šance na vytvoření měsíce z trosek byla 20%.

  Útočník/Útočníci získal(i) trosky.  Shrnutí zisku / ztrát:


  Útočník(ci) celkem

  Kov: 373.094.980

  Krystaly: 156.001.672

  Deuterium: -27.574.784

  Útočník(ci) získal(i) 501.521.868 surovin.


  Obránce(i) celkem

  Kov: -805.850.480

  Krystaly: -338.870.172

  Deuterium: -60.304.216

  Obránce(i) ztratil(i) celkem 1.205.024.868 surovin.  Běží na OGotcha BZ Convertor 4.2.2