Posts by Deathaim

Mal by som ohľadne foriem života pár otázok.

Hráči se mohou svobodně rozhodnout, kterou formu života na svou planetu přidají.

Teda ak budem chcieť na niektorej svojej planéte mať nejakú formu života ( okrem ľudí, ktorú ak som pochopil správne bude mať automatický každý na každej planéte ), budem musieť posielať lode na hľadanie daných rás extra z každej planéty???

Bude túto misiu možné vykonávať aj z mesiaca??? alebo len z planéty???

Budem môcť mať na jednej planéte len 1 rasu, alebo ich budem môcť mať na jednej planéte aj všetky???

Ak ste niekto na tých skúšobných serveroch, tak ak máte už s tými formami života nejaké skúsenosti, tak uvítal by som, ak by ste sem hodili nejaké informácie. Predsa len by som sa rád o tom dozvedel čo najviac ešte predtým, ako sa to spustí.

mne nevadí keď si niekto zo mňa robí srandu. Ak si si všimol moju reakciu na Tabletky tak ta bola z humorom. Ja neznesiem, ak niekto tu ťahá môjho člena rodiny. Ak máš naražky na mňa kľudne hocičo Zoberiem zo srandy, ale nie členov rodiny. A ešte jedná vec. Deckom som ťa nazval len preto, lebo si spomenul člena mojej rodiny. Inak by sa to nestalo. Tak sa ti za to ospravedlňujem, ale už nikdy tu nespomínaj členov mojej rodiny. A v tom prípade tu bude len môj debilný sarkazmus bez toho, aby som ti nadával a urážal ťa.

blbé reči som myslel tým že chose je lama :D nikde som nenapísal že to neposral :D Ako že sorry napisal som ti niekedy v prispevku že si lama??? ak áno daj mi to tu hneď teraz. Napísal som niekedy na hráčov čo ma zostrelili že sú lami hmm... nie. nenapíšem ani pol slova keď mi napíšeš že som nadával na GO to si priznám. Prosím a veľmi ťa prosím. napiš mi sem jeden jediný príspevok, kde som napísal že je niekto lama :D . A taktiež ja narozdiel od teba si nepotrebujem tu strapňovať iné aliancie tým že im komolím mená. A keď napišem nejakú blbosť, tak to aspoň myslím sarkasticky :D

Ale veď to je jasné, ja sa s tebou o tom nehádam. Fajn dali ste choseho dole tak si užite surky, ale blbe rečí na jeho adresu si odpustite. Ani jeden z vás s ním nikdy nehral. Tak že ani jeden z vás nemôže vedieť o tom, aký je chose hráč. Narozdiel od niektorých z vás chose nejde do mrazu, ale pokračuje ďalej v hre, zatiaľ čo väčšina hráčov len preberá ďalšie a ďalšie účty, a necháva sa zrecyklovať alianciou RCOB. A ako poznám choseho on si tie suroviny od vás vezme späť.

To byl chose jeden z těch (dvou) lepších v LVčku, takže už to ukazuje, jaká byla úroveň LV no. Stačí se podívat do archivu.

Dominik k tebe už len toľko nechcel som to tu rozpisovať, ale už má serieš s tým ako si ty určuješ kto je z LV1 dobrý hráč. Vieš prečo ste ma strelili??? Leteli ste vtedy na sediacu letku na moone, preto že som bol celé poobede offline. Den pred tým (a to ti potvrdia chalani z našej aliancie) som v ali chate napísal že som mal nehodu. v meste keď ja som mal na semafore zelenú, a išiel som na aute cez prechod pre chodcov mi pod kolesa vletel chlapec, a tak som teda nespal celú noc, a zaspal som až na ďalší deň poobede, a teda letka mi tam sedela celý čas. Tak že áno aj takéto náhody robia veľa. A ver mi že vtedy mi bolo nejaké OG ukradnuté.

Niektoré vaše príspevky sú fakt o ničom, a hlavne keď nepoznáte okolnosti, prečo chose nebol pri návrate. Mal vážny dôvod k tomu, aby sa neprihlásil, keď že musel rieśiť dôležitejšie veci. Keď bude chcieť, tak vám to tu snáď napíše sám.

Aj som si myslel, ze kamosi Joseho z LVL LAMA(citaj LV1) nedojdu napisat nic. Predsalen uz by museli rovnaky meter vysmechu pouzit na svojich hrdinov z vlastnych radov.
    Nevadi, chlapci to zlamili, setrit sa neoplatilo. Pekny den :)

LVL lama tam bohužiaľ niesu 😭😭😭 tie lamy ešte len čakajú musia čakať kým skončia na cintoríne. Po tomto boji sme sa však na 100% rozhodli že na betel nejdeme. Mame totiž tak veľký strach, že už keď len počujeme slovo betel, tak musíme ísť na záchod, lebo posrať sa od strachu v obývačke by asi nebolo hvodné 🤣🤣🤣

Ja neviem my sme napísali len toľko že odchádzame, keď tu teraz začnem kopírovať, všetky vaše komentáre len o tom kde je otázka " A kam pôjdete??? " tak toto vlákno bude mať minimálne o ďalšie 4 okna navyše. Ak vás to nezaujíma, tak načo sa potom pýtate??? tak že ideme tam kde sa ľudia nestarajú. A tam nás nájdete.

Inak na ďalšie otázky tipu " Kam Idete??? " reagovať nebudem. Kto chce nech si prečíta vlákna kde sa o tom bavíme. Odpoveď bude stále rovnaká.

Ja teda nevím, chápu že na ganimedu chcípl pes a nejsou tam hráči, ička... Na ganimedu je taky Dannan co sype první ligu, na druhou stranu na UK serverech se sype úplně stejně a pokud jste nedokázali vypráskat mrtvej ganimed s jedním sypačem, tak jsem zvědavej jak vypráskáte nadupaný UK servery kde budete všichni pod top 20 s x sypačema. Takže za mě vám přeju hodně štěstí, na zkušenou to bude určitě super :thumbsup:.

Ako píšeš na UK je možno XY dokonca aj Z sypačov, ale taktiež je tam XYZ normálných hráčov ako my. Banan by padol bez problémov, ale cez ten jeho pancier by sme za žiadných okolnosti neprešli, a nemali sme nikoho kto by nám s tým pomohol. Na UK je dosť veľa aliancii, ktoré dokážu byť hociktorému hráčovi a v hociktorej aliancii konkurencie schopný. A zaďalšie je tam dosť cieľov, a íčiek, tak že aj my dokážeme mať rýchlejší nárast, a byť teda schopný ako tak konkurovať nejakým hráčom.

Na ganimede bol síce len 1 sypač, ale nemali sme na koho lietať!!! Síce tam boli ďalší 10-ti hráči, ale keď že hrali štýl hry že mrazák- rozmraziť- poslať na teba neziskoví útok-zamraziť a dookola, tak to ma fakt nebaví. ale keď máš na vesmíre napr 500 aktívnych hráčov, z toho 100 sypačov, a ostatný normálny hráči, tak nie je problém získavať suroviny a lietať a teda dokázať sa rozvíjať.

Nicky sa meniť nebudú, stále nás nájdete pod rovnakými menami ako teraz, to pre vás znamená že kedykoľvek si nás môžete nájsť. A prečo to tu v súčastnosti nechceme rozoberať??? Hneď ti to napíšem. My sa momentálne spoliehame na to, že po presune bude náš najsilnejší člen aliancie (salfa) pod top 20 daného vesmíru. Len že mám aj nejaké iné info, a to také že neberie sa ohľad len na to, že či je daný hráč v celkovom hodnotení pod top 20, ale aj to koľko ma zničených bodov, akú ma eko letku a výskumy. Pokiaľ salfu pošlu z toho vesmíru späť na cintorín, a bude sa musieť vrátiť do ogame cz komunity, tak rátajte s tým, že o cca 4 mesiace ideme na Betel. A ako poznám nášho zakladateľa aliancie, tak nás dokonca nájdete aj v aliancii LV1, ktorú si tam znova založíme. A ešte jedna vec. Hneď po tom, ako sa my presunieme, a ak budeme mať aj nejaké slušné boje, tak ich určite nájdete na fóre. Tak že po tom ako sa presunieme budete mať toľko možnosti zistiť kde sme, že až veľa. A potom sa k nám môžete ísť ktokoľvek k nám na daný vesmír. Tak že to zopakujem.

1 Budeme hrať stále s rovnakými menami. Nemáme dôvod si ich meniť.

2 Aliancia po presune bude stále LV1.

3 Stále budeme dávať na fórum boje.

Tak že možnosti na to, aby ste si nás našli budete mať viac ako veľa.

láká nás UK :)

To je jasný, ale je tam víc našlapaných serverů. Jste s tím tajuplní jak ten hrad v Karpatech :)

Také jsem tam chtěl jít, na Sombrero, ale po té změně parametrů se už asi víc vyplatí 1 (pokud nechcete na speed), ale nakonec jsem zvolil klídek na Weznu. Dostal jsem strach , že bych tam byl úplně no life zombie :D

pozri naše podmienky sú jasné.

1. Čo najviac hráčov

2. Max 2x speed fleet

My nechceme hrať nejaké speed vesmíry. Nechce sa nám u toho sedieť 24/7. Cieľový vesmír už máme vybratý, a myslím si že viac už nikoho zaujímať nemusí. Ja nerozumiem, aký by to malo pre vás význam vedieť. Aj tak nikto z vás za nami nepôjde.