Posts by Ctihodny obcan

Vůbec se už do vztahů na tomto serveru nechci vměšovat, nechci tu vytvářet zadny debaty, chování hráčů šlo strašne dolů, prostě bez důkazů není podvodu a screen jednoho systému kde je účet Alina který ten systém zavře pro nastěhování není zkrátka důkaz, napkynuv nárůst o 35 mld za den taky není zrovna morálně spravnej ale důkaz o porušení pravidel proto není, ba naopak Ali kolega mu může poslat surky když je v topu nad ním,tak to zkrátka je i když se to člověku nelíbí,undere hodně štěstí do obnovy protože mě osobně by pořád nebavilo rvat letku dvoum lidem na serveru (a bacha tady bych mohl řvát že to je podvod,že jim záměrně cpeš surky ze svých lodi:biggrin:), naskok na serveru vždycky někdo bude mít a s lehčím serverem než je belatrix xantus sloučit nemohli, a náskok 8 měsíců není tolik,jen to chce méně dotovat ostatní.... mimochodem si myslím že under nemyslel sestřel the beasta ale bountyho, který spíše letku sešrotoval páč napkynovi zničeny body za jeho fleet nepřibyly.... agresivní styl že někomu někdo sundá 6 moonu sice neuznavam ale opět to není proti pravidlům,je to hra tak to berte s nadhledem:wink3:

Absolutně nechápu z čeho bych měl být posrany :) z toho že absolutně nechápeš základy hry a mluvíš neustále o podvodech ze strany druhé? Nesnáším tyhle kidy kdy někdo mele naprosto nesmyslný kraviny a pořád dokola

Ciste pro sichr jsem včera to FS udělal ani nevím proč, lognu během oběda a nic se neděje návrat fleet za dvě hodiny,lognu čtvrt hodky po FS a už jsem měl oskenovanou fleet a jethro dole, během nějakých dvou hodin se objeví hráč s více jak dvojnásobkem bodů než má Robo a střeli dva léta budované účty na total mrtvém serveru kde je FS naprosto zbytečná ztráta deu ? Co to je doslova za sracku? Pokud to chtějí do budoucna směřovat tímto stylem tak to asi nemá ani smysl hrát, minimálně by bylo fér aby dotyčný hráč měl podobu 48 hodin blok útoku.....na tohle vám seru a raději položím všechny účty

Zajímavý názor...

Ale vysvětli mi proč... Já takto přišel o letku... mě si hejtil za mojí chybu... a teď tu čtu vlastně opačný názor... to mi hlava nebere... nebo v tom je jiný důvod?

Nehejtil jsem tvou chybu pouze tvé vymluvy, v tomto vlákně šlo naprosto o úplně jinou věc o žádný bug nebo podobne, nejsi v obraze s touto situací která je naprosto odlišná

Dneska, po vydání updatu, jsem zaregistroval bug, kdy se mi zobrazuje hráč jako psanec, a zároveň jako nováček, což není fyzicky možné. Poslat v přehledu galaxie špionáž jde kliknutím na planetu, ale nikoliv kliknutí na symbol špionáže přímo v přehledu galaxie, což poměrně znemožňuje posílání špionáží z mobilu.

Pro tebe ten hráč může být na úrovni nováčka dokud nebude mit nějaký množství bodů,ale zároveň může být psancem protože rasi sobě rovné hráče na podobné úrovni ne? Podle mě je to ok si myslím, na psance může letět kdokoli na nováčka ne, můžeš na něj letět? Jestli jo tak je to ok

Psanec vzniká tehdy, když nováček zaútočí jakýmkoliv způsobem na silnějšího hráče, takže hráč pak ztrácí titul nováčka místo něj je psanec, nemůže být obojí najednou. Ale těch bugů je víc, a tenhle je spíš jen takový detail.

Ty začátky serverů mám slabší nevěděl jsbže to ještě existuje:thumbsup::biggrin:

Dneska, po vydání updatu, jsem zaregistroval bug, kdy se mi zobrazuje hráč jako psanec, a zároveň jako nováček, což není fyzicky možné. Poslat v přehledu galaxie špionáž jde kliknutím na planetu, ale nikoliv kliknutí na symbol špionáže přímo v přehledu galaxie, což poměrně znemožňuje posílání špionáží z mobilu.

Pro tebe ten hráč může být na úrovni nováčka dokud nebude mit nějaký množství bodů,ale zároveň může být psancem protože rasi sobě rovné hráče na podobné úrovni ne? Podle mě je to ok si myslím, na psance může letět kdokoli na nováčka ne, můžeš na něj letět? Jestli jo tak je to ok

Ok když najdu pošlu ve hře tady bohuzel nemohu screeny jsem měl :wink3: jak jsi jim to dokázal daným adminum?poslal jsi screeny? Kde nejde vidět útok? Poslal jsi tedy k tomu i screeny o pár sekund později i se zprávami z bitev?

Koukám tady ty dva maj ale internetovej sval... honit si ego na pitomém foru o hře :D

a mimo veškeré sestřely řeším přes podporu aby zjistili proč sem neviděl letět letku... a jestli za to může bug nebo podvodné mody hráčů je vcelku jedno podstatné je zda to hráč dělá vědomě nebo ne...

Bože:biggrin: to není o internetovém svalu,ale o tom že je zvláštní, že ty útoky nikdy při tom sestrelu nevidíš :blink: a co si pamatuju co jsem tě střelil (upozornuji nevytezil) jsi mne začal vulgarne urážet v pm .... takže asi tak :wink3:

Těžko ti můžou Chaosáci olítávat kolonky,když jsi šmoula(u ledu).A asi by jsi mohl ve hře něco předvést ty sám,než to budeš radit všem okolo.Zatím jsme od tebe nic neviděli,jen to,že jedeš na půl plynu :D

Chápu že se alespoň zde chceš předvést ale už jsem ti psal do hry nebudu tu pokračovat v nějakých slovních bojích s někým o kom ani na serveru nemám páru,neradim to všem ale zejmena těm co si mají potřebu stěžovat:blink:smoula u ledu? Šmoula co je u ledu dva dny pokud jsi si nevšimla, a i tak to stačí, že bez eka mám o kolik? O 30m bodů více? Prosimtě nepouštěj se do lidí co to berou s nadsázkou, já osobně to beru jako výzvu teď koukám že SRA nárůst 35m bodů za den? No bože dal to do letky aspoň z něj pak bude větší pole ne? Jestli to mastí z vlastní peněženky přes th je to jeho volba jak se svými penězi naloží ta hra je na tom založena,ale podvod to není:angry:

Underovi a Tommymu za skvělé komenty pochvala a Ctihodnýmu a Gallardovi opět za zaujaté a chabé komenty NIC!!!

Vůbec tě neznám, nevím z čeho usuzujes ze můj koment je zaujatý, to že řešíte chaos jestli jsou podvodníci mě taky nezajímá a absolutně jsem se zde o nikom že není nebo je podvodník nevyjadřoval,pouze jsem okomentoval vlastní zkušenost s underem který přesně to samé psal i mne a kvothemu vždy když ho někdo střelil tak se vymlouvá na zneužití bugu či to že druhý je podvodník, chápu že je to tvůj kolega z aliance ale nepřijde ti to divný? A to že vám olitavaji chaosaci kolonky není podvod mě olitavaji kolonky taky ale s podvodem to nemá nic společného....a i kdyby podváděli tak zkrátka napiš na podporu a neohanej se tím tady, a nebo ještě lépe ve hře něco předved a nevymlouvej se že ostatní jsou podvodníci:thumbsup::thumbsup::thumbsup::dead::crying:

Stejné jak na Siri… letky nikde, tak alespoň poničit pár saťáků a vybrat denní produkci… :headbanging:

Mno to si dovolím nesúhlasiť. Zober si že na siriuse keď som vyletel niekde na planétu zo ziskom 100M +, tak som letel s DS teda spotreba bola 0 straty boli 0 a zisk bol 100M +, a ak som takto vybral denne 10-15 planét, a niekedy aj viac, keď mali hráči už zredukované obrany, tak som mal denne veľmi slušné zisky. Pokiaľ ja viem, tak nikdy som neťahal do takýchto bojov Destre, a už vôbec nie s 0-lovím ziskom. A dokonca aj na teba, keď som letel s chosem, tak leteli DS. Bolo nám jedno, či by sedeli doma, alebo by ti leteli zredukovať obranu. Predsa len sme mali spotrebu 0 straty 0 a zisk tiež 0. Tak že my sme ani len nepoznali že tie DS niekam leteli. Bohužiaľ takýto exoti sú aj na našom vesmíre, a jeden taký už od salfy cez hubu dostal. Takto to vyzerá, keď nevieš načo slúži fleet.

Ono když se nad tim člověk zamyslí, tak íčka na těch nových uni prakticky neexistují, což je špatně. Íčka k ogame patří a byla na nich založena strategie mnoha hráčů...sice to nebyla extra náročná strategie ale ne každý má čas nebo skill na to být fleeterem, takže ted ti, co íčkařili jsou nuceni lítat i na to, na co by možná dříve nelítali...jasně ta bitva výše by asi byla nesmyslná i kdyby nás na vesmíru zbylo jen 10 ale myslím, že se to ted bude dít častěji protože prostě není kam lítat. Pořád vlastně nedokážu pochopit, že GF zlikvidovala Sirius, jeden z nejživějších vesmíru na ogame.cz a rozdělila ho do dvou mrtvejch. Takže vlastně jeden vesmír zcela zabila a další neoživila. Vážně zvažuju, že po 16ti letech s tím seknu protože tohle prostě nemá smysl. Hárát na vesmíru, kde je 250 lidí po slučování nemá fakt význam.

Hlavně i pro ty fleetery jsou ickari důležití,je to takový životní cyklus, ickar roste a fleeter se pak na něm chce přiživit jelikož ví že ickar posbírá malé zisky v zisk velký a nemusí se s tím pachtit:thumbsup:jinak s tím sloučením to se Siriusem trochu pokakly, kdyby bylo 250 lidí skáču radosti,ale když vidím žebricek a nade mnou jsou pouze mrazaky a pak až někde v dáli je nao s 8xvetsi fleet tak je to těžký:blink:osobne lv1 moc to sloučení nezávidím neřekl bych že to pro ně mělo pozitivní význam,takže můžou sklouznout zase jen k rutině svoz expi .....ale když bude čas tak jim nějakou motivaci zkusím dát ať máj kluci radost:thumbsup:

úplne s tebou súhlasím, žiadne skills tam neboli treba...prajem aj tebe veľa štastia v novom vesmíre a hlavne viac písania do sekcie BZ ako ponosovania sa tu.

Na to až mi budeš vybírat ve dvě ráno kolonky není potřeba štěstí 🙂 a je pravda, že na vybírání kolonek není třeba žádný skills 🙂 pochopil jsi mne špatně já se určitě "neponosuji" a se sekcí bz jsem absolutně spokojen, ale mluvit tu o wayovi a jeho raketovani mi přijde poměrně irelevantní.....krilumata tvého kamarada jsem třikrát střelil a pokaždé jsem mu popral rychlou obnovu a ať si to lépe stráží..... odpověď byla vždy stejná "máš bootha" a pak noci plné raket a předtím vulgární urážky 🙂 takže chápu že se stavíš za kamaráda ale při vší slušnosti jeho chování bylo srovnatelné či horší než to wayovo 😉