Posts by RMZ

Kiki, do you love me? Are you riding?

Say you'll never ever leave from beside me

Co by som k bitke tak napisal?
    Kiki a jeho polsky kamosi prisli na Wezn ako velka voda vyznacujuca sa velkou agresiou a aktivitou.
    A kedze ja si uz hrajem iba na banika, pre nedostatok casu som to dajak mal u prdele co sa deje, az Kikiho kamos neskusil strelit jednu moju tankovacku, ale odvolavalo sa :stick:
    Vcera v noci som sice mal FS tazbou ako je v poslednej dobe moja obluba ale vsimol som si v systeme, ze mi Kiki sedi z par tisic kriznikmi bez fs.
    Dajak som uveril, ze FS nebude potrebne a iba pozeral jeho aktivitu. Vecer ho Fantomas odfotil na moone kde som ho videl celu dobu svietit a dakou nahodou som to mal par systemov.

V noci som uz iba presunul veeeeeeeeela deu aby som vedel zdvihnut kotvy, rozdelil letku na dve lokacie utoku a potom pomaly ale ozaj velmi pomaly (na speede 1 je vsetko veeelmi, veeeelmi pomale) odoslal recy na spotrebu a potom neskor aj lodicky.

Vsetko klaplo ako malo a Kiki logol podla predpokladu o 20 minut po utoku, ale uz neskoro.

Slusne pogratuloval a podakoval jak BOSS a ja mu prajem wszystko dobrze.

Rano mi polka Weznu gratulovala akokeby som dostal dake ocenenie za humanitarnu pomoc :D

PS: Veselo bude az ked strelime el Diabla:missilelauncher:

On 17-01-2023 --:--:--, the following fleets met in battle:

Attacker EEENZO_DONG [Eko]

Light Fighter 7.281.517

Destroyer 208.644

Reaper 272.085

Heavy Fighter 30.968

Cruiser 480.678

Battleship 413.730

Battlecruiser 2.398.264

Defender Kicki [ECO]

Small Cargo 22.858

Light Fighter 7.094.876

Battleship 51.782

Recycler 540.000

Espionage Probe 898

Battlecruiser 150.760

Reaper 354.727

After the battle ...

Light Fighter 5.594.535 ( -1.686.982 )

Destroyer 207.594 ( -1.050 )

Reaper 271.116 ( -969 )

Heavy Fighter 25.116 ( -5.852 )

Cruiser 411.226 ( -69.452 )

Battleship 384.306 ( -29.424 )

Battlecruiser 2.259.195 ( -139.069 )

Defender Kicki [ECO]

Destroyed!

The attacker has won the battle!

The attacker captured:

3.060.687.046 Metal, 3.060.687.046 Crystal and 143.424.469 Deuterium

1.936.101.875 Metal, 1.367.292.008 Crystal and 35.856.117 Deuterium

850.962.968 Metal, 341.823.002 Crystal and 8.964.030 Deuterium

122.303.243 Metal, 85.455.750 Crystal and 2.241.007 Deuterium

3.355.499.293 Metal, 21.363.938 Crystal and 560.252 Deuterium

838.874.823 Metal, 5.340.984 Crystal and 140.063 Deuterium

The attacker lost a total of 22.693.151.000 units.

The defender lost a total of 110.869.674.000 units.

At these space coordinates now float 49.870.079.637 metal and 29.585.487.563 crystal.

The attacker captured a total of 15.237.577.914 units.

The chance for a moon to be created from the debris was 20%.

Debris harvested by the attacker(s):

49.870.079.637 Metal and 29.585.733.088 Crystal

3.233.139.763 Metal and 1.918.064.236 Crystal

Total debris harvested by the attacker(s):

53.103.219.400 Metal and 31.503.797.324 Crystal

Summary of profit/losses:

Summary attackers(s)

Metal: 51.141.035.648

Crystal: 28.079.291.052

Deuterium: -2.068.883.062

The attacker(s) made a profit of 77.151.443.638 units.

Summary defender(s)

Metal: -73.899.558.248

Crystal: -41.580.567.728

Deuterium: -10.627.125.938

The defender(s) lost a total of 126.107.251.914 units.

Powered by OGotcha CR Converter 4.3.2

Kiki, do you love me? Are you riding?

Say you'll never ever leave from beside me

On 17-01-2023 --:--:--, the following fleets met in battle:

Battlecruiser 950.000

Defender Kicki [ECO]

Small Cargo 22.858

Cruiser 954.629

Recycler 160.000

Espionage Probe 889

Battlecruiser 98.740

After the battle ...

Battlecruiser 948.299 ( -1.701 )

Defender Kicki [ECO]

Destroyed!

The attacker has won the battle!

The attacker captured:

678.183.269 Metal, 559.852.256 Crystal and 113.290.550 Deuterium

1.061.881.673 Metal, 139.963.064 Crystal and 28.322.637 Deuterium

265.470.418 Metal, 34.990.766 Crystal and 7.080.660 Deuterium

66.367.605 Metal, 8.747.691 Crystal and 1.770.165 Deuterium

The attacker lost a total of 144.585.000 units.

The defender lost a total of 39.049.462.000 units.

At these space coordinates now float 16.626.068.199 metal and 8.194.653.599 crystal.

The attacker captured a total of 2.965.920.754 units.

The chance for a moon to be created from the debris was 20%.

Debris harvested by the attacker(s):

16.626.068.200 Metal and 8.194.720.100 Crystal

Summary of profit/losses:

Summary attackers(s)

Metal: 18.646.941.165

Crystal: 8.870.233.877

Deuterium: 124.949.012

The attacker(s) made a profit of 27.642.124.054 units.

Summary defender(s)

Metal: -25.772.398.965

Crystal: -12.382.161.777

Deuterium: -3.860.822.012

The defender(s) lost a total of 42.015.382.754 units.

Powered by OGotcha CR Converter 4.3.2

Napisem este nieco a verim, ze tym sa uzavru vsetky tieto debaty a bude konecne pokoj.

- Odisiel som/vyhodil si ma/rozisli sme sa preto, ze ja som kazdy den vam v chate iba picoval a robil si srandu za to, ze vzdy sa nedodrzalo nieco co sa dohodlo, dookola ti isti ludia to rusili.
    A mali ste ma plne zuby. Nerozisli sme sa za dake rozdelovanie suriek.
    - polroka od toho sa nic nedialo, ja som mal s Oblim daku "dohodu" ze sa nezacne jebat do mna pokial ja sa nezacnem do neho. Respektoval som to, on nie.
    Ty si sa stale drzal mimo a nic sme medzi sebou neriesili ani.

- dosiel Johny a zacali nonstop skeny, hladacky, kukacky, blbe kecy atd atd.

- Z johnyho som postavil lodicky aby som mal ako taku konkurencie schopnost voci vam, kedze uz v tej dobe si Lady ku mne posielala kolonku a provokovala iba. Ci to bol tvoj napad, ci Obliho, ci jej neriesim.
    Postavil som lode a ty si zacitil zeby si mohol mat dake surky ty tak ste si vymyslel plan ktory ste potom aj zrealizovali a jedno doobedie ste poodpalovali mesiace.

Sam si mi pisal, ze kym som staval eko tak ti to bolo jedno ale lode uz vies recnut tak ta to asi zaujalo. Opat si sa branil, ze keby Robo odpali moon Oblimu a chyti letku, ze urcite by som letel :D :D
    Neletel by nikto alebo nikto by to realne nenechal dopadnut, lebo narozdiel od vas vieme pocitat a pouzivat simulator.
    Obranoval si sa, ze si nevedel o dakej dohode medzi mnou a Oblim a ze mam potrebu s vami drzat krok v dakej vymyslenej tabulke. A pritom si zabudol spomenut, ze vsetko to bol tvoj napad aj plan :D
    Ale hral si to na akoze zas kamosa tak si nemohol. Sluboval si rozdelenie sil kedze 3v1 sa ti zdalo nefer :D :D :D Tak si spravil 3v3 kde vy ste mali 2x tolko lodi co my :D :D :D
    Rozdel a panuj presne na tvoj styl :D :D Ty by si len rozdeloval mam taky pocit :D :D Potom si mi napisal neskor, ze tvoja letka bude lietat tam kde zarobis a budes zoldnier ci co.
    Co je zas blbost lebo letel by si iba na nas ajtak. Keby chytime Obliho a spolahneme sa na tvoje zoldnierstvo tak ajtak by si neletel. Teda asi by si mu letel na obranu.

- Myslim si, ze Robinovi si celkom znechutil hranie touto situaciou a sam sa rozhodol zosrotovat namiesto toho aby sme teraz nonstop pri tom sedeli a zas nezmyselne bojovali a investovali cas do toho ze sa ajtak nic nestane. (moj nazor, mozno je to kvoli mne, neviem)

- ako had si sa snazil zaroven byt znova moj kamarat a sucasne mi jebnut lode :D :D

Urob si obraz sam o sebe, ja uz som ti davno povedal za co ta mam :)

Kedysi by som ti napisal, ze ma mrzi ako veci su a ako to cele dopadlo ale dnes ti dookola budem opakovat iba to, ze to dopadlo vynikajuco a som rad za to.

A ak dovolis :D :D :D dalej sa nebudem asi moc zapajat do tejto debaty o nicom a nikom, jedine, ze zas napises nieco "mudre" a "pravdive".

Ahoj, nechce sa mi na to uz opat reagovat po 1000x tie iste otazky a tie iste klamstva.
    Ja neviem naco sa ma to pytas dookola ani, ked uz som ti 100x povedal k tomu nieco a ty dookola svoje melies.

Ano, su to klamstva.

Ale tak este raz...

Pisal som keby ste boli VY vtedy taky hrdinovia, neobracaj to na mna, NEBOLI ste vtedy taky hrdinovia ako ste dnes.

Jediny problem som ja mal s vami, kedze nebudem pomahat ludom, co bud kazdu noc len spia a nic nerobia a ja mam robit vsetko za nich ked sa spinka.
    Rovnako som na zaciatku staval recy, sledoval, blablabla a ano prestal som to robit v momente kedy som si uvedomil, ze naco 10 ludi ide za jednym cielom ked jeden primitiv ti nevie povedat pravdu a len ta taha za nos, ze niekedy daku TH nakupi len vzdy inokedy ako sme sa dohodli :D
    Preto som vyhlasil, ze nebudem nic pomahat, stavat ani robit. Nie lebo ja som hrdina ale preto, ze si to niekto nevazi a ma v pici. Naco sa mam ja snazit, zato, ze niekto chce aby som nieco robil za neho? :D

K rozdeleniu surovin opat 100x tebe odpoviem to iste, nemal som problem, kazda jedna presla cez moje ruky (zatial co ty si iba chcel rozdelovat za druhych).
    Problem som ale ajtak nemal, jediny problem som mal aby som sa zase s vami musel dohadovat o tom, kedze dnes sa dohodnete a zajtra to niekto porusi, tak prepac, ze som ti napisal, ze sa dohodnite vy a dajte mi pokoj s tym, ze ma to nezaujima. Tebe explodovalo potom ego a na druhy den si sa spraval ako si sa spraval, tak co chces?

Za vsetko si mozem sam, suhlasim, za svoje ciny si mozem sam, ale za tie vase podrazy a ojeby si uz sam nemozem, uznaj, ze asi za to mozte vy.

Ty ale povedz mne, co ta tak posadlo a preco mas dvojity meter na veci.
    Preco mne mas za zle, ze sme si skusili znova dake suroviny spravit a ked to skusal Obli a Lady tak si im nezacal jebat mesiace a pisat o nich hovna?
    Alebo co ti tak vadilo ked som si doniesol Johnyho? Odvtedy ta posadlo a chcel si sam pre seba vsetko mat? Ci tak ta trapi, ze ta niekto preskoci v dakych cisielkach na ogame? Zas ego dostalo ? :D
    Co je tvoja motivacia v tomto pripade?

Hlavne neviem co tu na mna skusas vobec, bolo nas 10 na tom chate alebo kolko a kazdy si pamata ako sa veci mali od zaciatku.
    Vzdy ste odomna dostali prve aj posledne, ja som to hral len kvoli vam, kym mi Robo neotvoril oci, ze sa na vas mam vyjebat a hrat to pre seba.

Rob sa aj dalej peknym, ale za vsetko si mozes ty sam. Ci uz veci co si chcel predtym aby boli a tlacil si na pilu, ci potom tie hovna co si mi pisal, aj to ako to nakoniec dopadlo a aj to, ze si si mohol dat svoj vysnivany CURSE dokopy ale vybral si si inu stranu. Ked si pozres CURSE, si tam sam. Na discorde ty sam places, ze ti niekto napise iba ked ta oznacia, dovtedy mrtvo.
    Vsetko co si zelal mne predtym ako sme sa rozisli sa stalo tebe.

Zas si vyhral a ja som ti venoval kopec casu co si nezasluzis aby som ti 101 krat povedal to iste co uz som ti predtym hovoril, bude to mat rovnaky efekt ako 100x predtym, proste si budes mliet zas svoje.
    Skus aspon odpovedat na to co som sa pytal a netocit o tom istom dookola potom.

Toho Choseho riesit ani nejdem, dobre ze sme nejebli Tomasa, lebo tam tiez by si surky nechali len ti co leteli a nie ostatni co pomahali asi.

Netreba sa ma zastavat Robino, ja som nic zle neurobil. A ak zrovna tyto dvaja maju problem s tym, tak je to super.
    Tiez mi je proti srsti lietat na ex kamosov a kamosku, ale tak co sa da robit.
    Ked niekomu vadi, ze mam dake suroviny a chcel by ich pre seba, tak sa stane toto :D
    O nicom inom to neni, len o surovinach a ich pocite dakom naplnenom.

Ved nech sa nervuju, nech odpaluju mesiace kde nic neni pre zabavu, mne je to jedno.

Ja si tych par mld nahram z nich naspat, teda asi iba s Oblbliviona, lebo Nightworker je asi jedina zelva na betli, ale tak aj tam sa kuknem ked dostavam tazke lode trosku viac.
    Ja sa nikam neponahlam.

A ze hram 1v3 a maju pomaly 5x lodi co ja, to mi nijak nevadi.

keby boli takyto hrdinovia ked sa nahanal Tomaso a robilo sa jemu zle, ale to vsetci pozname ten pribeh.

Majte pekny vikend a dik Robo ale neni nutne ma obhajovat ;)

Nightko, naucil som sa jednu vec, ze hadku s hlupakom nikdy nemozem vyhrat a preto sa do nich ani nejdem pustat, lebo obaja vnimame svet inak :)

A nemam problem priznat, ze moj ucet je 80% podvod, iked by som skorej povedal, ze 50% ale nepamatam si tie cisla uz. Kolko priznas ty? :)

A ano rovnako, je to celkom spravne slovo, nic viac a nic menej som asi nepodvadzal v tejto hre ako ty. Ze mne to viac hodilo je snad uz moja vec. A vlastne nielen mne ;)
    Hlavne neviem naco sa s tebou zas bavim o tom istom, dookola tie iste sracky riesit furt :D

Uzi si nocnu a ideal bude to tu uz nekomentovat nikdy v zivote.

Ja neviem preco mal Oblblivion potrebu sa vyplakat ked som si k nemu v noci zaletel po 3mld skoro. Klamat, ze mu lietam na satelity je take typicke pre nizkobunkovce ;)

Majte pekny vecer, idem si dat brcko a budem hore, dole, sediet pri ogame aj nesediet, ako sa mu to hodi potom nech si vyberie sam.

Vidis Trix, keby si doletel prvy, bol by to dohodnuty zostrel podla logiky RMZ :biggrin:

Sam by si si to myslel keby nevies ako veci su, zbytocne sa robis vtipny. V nejednej situacii si reagoval rovnako ako ja.
    A opakujem sa, mne je jedno, ze sa Obcan rozhodol cokolvek spravit so svojim uctom, ci sa dohodol s vami, ci len s Gallardom mi je uplne ukradnute.
    Nezavidim ani jemu, ani tebe ani Oblbovi. Kludne si surky spravte, kupte, ukradnite, ... mne ste ukradnuty do jedneho.

Nepatral som, nezaujimalo ma to vobec, je to vasa vec.
    Iba som videl statistiky a svoje lode si od Obcana nedrzal prec moc dlho.

Zrovna ja ta mozem kludne obvinovat z coho chcem, kedze som podvadzal v tejto hre tak ako ty :)

Ale ako som spominal, radsej sa nebavme, mne to k zivotu netreba :)

Ked zas niekedy rozmrazim, tak ajtak o tom budete vediet, tak staci nespinkat asi alebo nemat fs cely zivot, lebo nabuduce mozno vykuknem na obed aby som bol kludnejsi :)

Menej kecov a viac hry by prospelo viacerym myslim, ved nech sa migrujú účty, robia rozlúčky, neviem prečo majú hráči potrebu vyhrážat sa aké účty prídu na tento server a skrývat to za porekadlá gýčové jak traky.

Kedysi by si kamarata nezrecykloval, ale vsetkym sa nam posunuli hranice odkedy sme dosli na Betel. Hold "s kym si, taky si" plati pre nas vsetkych :D

A ocitol si sa tu lebo som chcel ta sem dat, kedze ma Oblb osocuje vecami co robis aj ty alebo taka Ladynka :)

Ja zas nerozumiem preco maju ludia potrebu sa spravat ako krysy, uspokojim sa ale, ze odpoved nedostanem, to je v pohode.

Ja som v mrazaku len za to, ze ma nebavi vasa hra. Neviem co vam na tom tak vadi, ze hned tu zacne Oblb fnukat o tom. Ved mal by aj on pokoj keby nebol potkan iba.

A hlavne ked on mal rovnaku moznost mi jebnut tieto lode co su v tejto bitke ako ty :D Neviem co mu branilo. Teda viem ale uz som ho dost pourazal asi dnes, tak si to necham na nabuduce.

A ved vklude nech sa Tomaso ozve, ja spravim dlhe fs tazbou kludne aj Oblbovi pod nosom :D

A neboj, nepride nikto, nic, ziadne ucty, kazdy jebe na to s vami hrat radsej. Hlbsie zmysly ako spominas ;)
    (len pozor ci to predychas zas, ked postavim daco za to :D )

Tak ja uz neviem fakt :D

Akoze chapem, ze sa ma snazis na daco uvarit ale je to az ubohe, kedze sa obaja pozname.

Mne nevadi, ze ma mas za pisalka, pritom ked si pozrem tvoje posty na fore, tak pisalek si viac ty/ Predsalen mas tam par bitiek s obranou ktorymi si sa pochvalil, inak len komentare k cudzim bitkam.
    Chjo a aby som nezabudol pri kazdej vacsej bitke kde si si len pripojil lode ak sa dobre pamatam, kedze som pri nich bol :D

Sa mi paci ako sa robis peknym :D :D :D Len skoda, ze to nikoho nezaujima a ja ti to nemam ako zozrat.

NightWalker pocul si? Mas menej fetovat aby si k tomu nevstaval o 3-4 v noci ako ja.

Boze moj, tolko tupoty od vychodnara co povedal, ze na mna nebude reagovat, blokol si ma ako defka v hre predtym ako ma podrazil a pokusal sa mi jebnut mesiace.
    Skoda, ze sa sem neda dat vsetko, by si videl za co ta vsetci maju aspon :D

A preto sa ta pytam Oblblivion, Pane Boze, mozem odmrazit niekedy v noci? Budes hrat sam proti mne alebo potrebujes poskokov aby sa daco stalo z tvojej strany? :D
    Alebo budes len mrncat na fore dalej aky som pisalek a mam legendarne bitky a bla bla bla :D :D

Boze moj, na Farmu by ta hned zobrali, aj to len ako nahradnika. (interny joke)

Zas si nadobudol pocit, ze si Pan Boh a vyzyvas ma tu k veciam.
    Vies, kde to ja mam dufam :D
    Odmrazim, ale ty budes zase spinkat asi este, ale citim, ze Nightworker uz ma plan ako ma zaspamovat. (sranda, ze z neho si nerobis srandu, ze stava k ogame a je tam celu noc :D Ale to je vas dvojaky meter, preto ste kamosi ;) )

Rovnako ako ked tu bol Robino este, si bol v mrazaku nonstop a len vyliezol a zas zaliezol :D Ludia maju tak kratku pamat.

Any akoze ALI better then WOTU, to vie snad kazdy :D (Aj Nightworker to vie a nechce sa k tebe pridat do ALI :D )

Ale ked ti ta akoze ALI dobrovolne da suroviny, tak nepovies nie, ty potkanko, ze? :D

Prestan ma vyzyvat aby som ti nieco ukazal a ukaz ty nieco sam mne, bez poskokov co robia vsetko za teba ty chytrak :D
    Kludne rozmrazim aj naveky, ale uz dnes viem, ze ma ojebes dajak ako naposledy.

To je daky slaby pokus o flame alebo co je toto?
    Ved dojdem si po to, co sa bojis, este 5-6x a mam spat tych par miliard co Nightworker strelil naposledy. Zamerne nepisem, ze si to strelil ty, lebo obaja vieme, ze si tam len do poctu :D

Ja nemam potrebu ti nic znechucovat ani ta rozhadzovat, to si ocividne asi uz spravil sam. Mne si ukradnuty, len pokracujem v com ste vy dvaja zacali, nechapem naco mrncis :D

Dobre vies, ze ja k ogame nevstavam ale som hore este, je to slabe Oblblivionik tento tvoj vychodnarsky flame :D
    A neviem ake legendarne bitky myslis, nazyvas ich tak ty, ale chapem, ze pre teba je to daco extra lebo ty ziadne nemas :D Teda ak neratame dohodnute rozlucky, ale aj tam je poradie nasledovne : Najprv Gallardo, potom Nightworker a potom az ty :D :D
    Ved v pohode, troska dostavam lode z Robina a budem zas fit na tie vase 3 dnove spamy s dskami.

Priprav teda planety o par dni sa na teba pozrem zas, Nightworker moze tiez dake dfko pripravit co nezvladne vytazit, esteze na to upozornil sam. By ma ani nenapadlo hladat ci niekam neleti :D