Posts by JunkDestroyer

    Já si říkal kdy bude dole. I když spíše jsem při spojování čekal že ho Fenrir vezme DSkama...


    Každopádně co se nám nepodařilo dokončit na Kallistu protože skočil do mrazu a už neměl odvahu rozmrazit, někdo jiný dokončil na Rosalindě:thumbsup:. Jo když mu to tam stále sedí a jen spoléhá na želvu......


    Vyraketovali jsme a projeli na remízu DSkama tehda obranu zhruba za 40Mld. Hlavně se mu raketovali plasmy. Akce na Ramba s názvem "Silvestr na Kallistu" byla tehda jediná zábava za posledních 5 let na OG. Tehda se spojily všichni aktivní hráči (7) mimo jeho ali proti němu :fatgreengrin::fatgreengrin: i když jsme byli v jiných ali. Fakt parádní zábava tehda.

    sloučni je fajn aspon na nejakou dobu.....ale hodit jiné učty k učtum co maji treba 2 897 566 681 bodu...... To je extrem no uvidíme

    To za dnešek akorát Fenrir vyhmotil :lol::youcrazy::headbanging:takže je na krásných 10mld bodů....to fakt (ne)chceš hrát s takovými lamami. No..... DM nejlepší obranář :lol:

    Unfortunately, that decision has been made.

    Maybe in the future there will be an opportunity to raise the economy to the universe.

    Ruda in the future players may not be in this game..... Sorry but GF and GO are killing this game...... And after the last reply from kruszynka to my ticket, I decided to quit this game.

    :zerostars:Že je to takový ten poslední hřebíček do rakve OG. Už tak to nikdo pomalu nehraje.


    Člověk se musel dříve vypořádat s příchozími hráči z hrobu, kteří naskákali hlavně přes noc.....


    Teď aby se zase ti na lepších pozicích co měli klid, museli vypořádat s účty (a teď ruku na srdce), které byli vyzdvihnuty přes TH nebo domluvené/koupené sestřely, však každý ví o kom je řeč.....


    Děkuji nechci....


    Rambovi jsem našel letku snad jen jednou a doufal jsem, že se naskytne možnost ji odpálit.

    Rambo měl ale letku věčně na FS. Jen stavěl reapery, svezl je rychle k letce a zase FS. Takže jsem ho přestal řešit.

    Včera v noci se mi nějak nedalo spát, tak jsem si řekl, že zkusím oskenit pár potencionálních cílů včetně Ramba.


    Na vrcholu asi 150 špionáží zasvítila právě zpráva z Rambova moonu, kde mu letka seděla bez sebemenší aktivity. Navíc na měsíci, kde jsem tu letku ani nečekal.

    Hned jsem dal převézt deu a dal simulaci. Převoz trval stejně dlouho jako simulace. Takže věčně....


    Deu se převezlo a mě už během simulace napadlo, že levnější, rychlejší a ziskovější to bude s třídou generála.

    Hvězdy mu měli všechny přežít a padnout měli až v druhé vlně. No..... třída generál má občas i své výhody:biggrin:.

    Rychle jsem se ještě teda přepnul a vyletěl. 17min letu a potom už jen hodinu a půl stresu kvůli recyklacím a dalším vlnám.

    Celkově jsem nějak zlenivěl a nebavilo mě ani pořádně nic stavět. Takže recek jsem měl 3 a půl krát méně než bylo potřeba. Vše ale naštěstí vytěženo.


    Obránci GLOTR


    Ať to hoří

    TuAL5yA.png


    Dne 10-07-2022 --:--:--, se následující lety utkaly v bitvě:






    útočník Plamenak [Frozen]


    _________________________________________________


    Lehký stíhač 14.477.914

    Těžký stíhač 148.453

    Křižník 2 335 931

    Bitevní loď 276 252

    Bitevní křižník 115 864

    Bombardér 21.184

    Ničitel 302 272

    Žací stroj 37,736

    Pathfinder 77,589

    Malý transportér 410.054

    Špionážní sonda 1 291 305

    __________________________________________



    Obránce RamboStell [EL Muere]


    _________________________________________________


    Malý transportér 147 000

    Velký transportér 20.146

    Lehký stíhač 722.045

    Těžký stíhač 15.196

    Křižník 37 044

    Bitevní loď 65 575

    Kolonizační loď 1

    Recyklátor 20.136

    Špionážní sonda 80 199

    Bombardér 18.247

    Solární satelit 1

    Ničitel 20.588

    Hvězda smrti 4.013

    Bitevní křižník 18.960

    Reaper 617.392

    Pathfinder 22.000

    Raketomet 665

    Lehký laser 4.205

    Těžký laser 6

    Iontový kanón 53

    Plasmová věž 206

    Malý planetární štít 1

    Velký planetární štít 1

    _________________________________________



    Po bitvě ...


    útočník Plamenak [Frozen]


    ________________________________________________


    Lehký stíhač 11.294.682 ( -3.183.232 )

    Těžký stíhač 116.473 ( -31.980 )

    Křižník 1.858.695 ( -477.236 )

    Bitevní loď 233.652 ( -42.600 )

    Bitevní křižník 99.095 ( -16.769 )

    Bombardér 18.157 ( -3.027 )

    Ničitel 268.807 ( -33.465 )

    Reaper 33.545 ( -4.191 )

    Pathfinder 61.804 ( -15.785 )

    Malý transportér 320.065 ( -89.989 )

    Špionážní sonda 983.931 ( -307.374 )

    _________________________________________


    Obránce RamboStell [EL Muere]


    ________________________________________________


    Malý transportér 0 ( -147.000 )

    Velký transportér 0 ( -20.146 )

    Lehký stíhač 0 ( -722.045 )

    Těžký stíhač 0 ( -15.196 )

    Křižník 0 ( -37.044 )

    Bitevní loď 0 ( -65.575 )

    Kolonizační loď 0 ( -1 )

    Recyklátor 0 ( -20.136 )

    Špionážní sonda 0 ( -80.199 )

    Bombardér 0 ( -18.247 )

    Solární satelit 0 ( -1 )

    Ničitel 0 ( -20.588 )

    Hvězda smrti 1.607 ( -2.406 )

    Bitevní křižník 0 ( -18.960 )

    Reaper 0 ( -617.392 )

    Pathfinder 0 ( -22.000 )

    Raketomet 0 ( -665 )

    Lehký laser 0 ( -4.205 )

    Těžký laser 0 ( -6 )

    Iontový kanón 0 ( -53 )

    Plasmová věž 0 ( -206 )

    Malý planetární štít 0 ( -1 )

    Velký planetární štít 0 ( -1 )

    _________________________________________


    Bitva končí nerozhodně.


    Útočník získal:

    0 Kov, 0 Krystaly a 0 Deuterium

    0 Kov, 2.812 Krystaly a 1.231.530.607 Deuterium

    0 Kov, 703 Krystaly a 307.882.652 Deuterium

    0 Kov, 176 Krystaly a 76.970.663 Deuterium

    0 Kov, 44 Krystaly a 19.242.666 Deuterium


    Útočník ztratil celkem 37.156.717.000 surovin.

    Celkové poškození útočníka včetně dalších útoků je: 39.426.518.000.


    Obránce ztratil celkem 138.710.519.500 surovin.

    Celkové poškození obránce, včetně dalších obran je: 154.867.123.500.


    Na těchto souřadnicích se vznáší 48.870.575.885 kovu a 29.503.365.116 krystalů.

    Extra trosky způsobené dalšími bitvami: 4.738.136.000 kovu a 3.570.187.000 krystalů.

    Útočník získal celkem 1.635.630.323 surovin.

    Šance na vytvoření měsíce z trosek byla 20%.


    ________________________________________________


    Trosky vytěžené útočníkem(ky):

    376.509.615 Kov a 227.300.384 Krystaly

    12.020.000.000 Kov a 12.020.000.000 Krystaly

    12.020.000.000 Kov a 12.020.000.000 Krystaly

    15.006.421.634 Kov a 9.033.578.366 Krystaly

    14.562.290.251 Kov a 0 Krystaly


    Útočník(ci) vytěžil(i) celkem:


    53.985.221.500 Kov a 33.300.878.750 Krystaly


    Shrnutí zisku / ztrát:


    Útočník(ci) celkem

    Kov: 28.015.755.500

    Krystaly: 21.923.332.485

    Deuterium: -443.875.412

    Útočník(ci) získal(i) 49.495.212.573 surovin.


    Obránce(i) celkem

    Kov: -82.062.100.500

    Krystaly: -55.266.281.235

    Deuterium: -19.174.372.088

    Obránce(i) ztratil(i) celkem 156.502.753.823 surovin.


    Běží na OGotcha BZ Convertor 4.3.2

    Hi all,

    jak to už u GF chodí nic nefunguje:thumbsup:. Ani hra a zjevně ani GO tým.... No ale k věci.


    Dal jsem si z důvodu migrace přesunout účet a už jsem 22hodin bez účtu. Nejdříve se nešlo lognout a stále mě to vracelo do lobby a pak padl účet po hodině do banu. Stále je účet v banu a jako důvod banu mi to uvádí že provádí přesun. Co jsem se ptal ali kolegů měli přesun bez problémů. Od GO žádná odezva, přesto že kolegovi už dnes ráno posunuli tiket CoMa....


    Tedy dotaz na ty, co se již přesunuli. Měli jste nějakou delší odezvu při přesunu (den, dva )? Čekali jste nějak dlouho?