Posts by Lost Heaven

Krásná práce, já jsem doslova zakopaný prací :-D, tak musím vše sledovat z povzdálí. Gratulace k úspěšnému útoku.

Obrácni příjemnou obnovu pokud to tedy nezabalí.

A myslím, že bude zřejmě i v TOP útratě za 10% item :-D. Takovou nechutnou sumu by nepřehodil asi ani Tomaso - tedy pokud by ho zabrzdil rozum, kvůli srandy by tam klidně nasolil i více :-D.

Krásná práce kluci a gratulace !!!

Ať už u toho mohl být nebo ne je už jedno. Z 90% u toho někdo není, protože se něco stalo nebo se chce manželka rozvést a než jí uchlácholíte, tak máte stejně po letce... Toho ale vždy využijou útočníci a to si myslím, je vpořádku. Nebo jste viděli někoho nějakého útočníka ptát se v konkureční ali - hele sedí mu letka nestalo se mu něco ? Kdyby jo, kdyžtak stáhnu útok ať toho chudák nemá na bedrech moc..... Ať tak či onak, legrace k tomu patří a popichování taky, takže nevidím nějaký extra problém - ani v tom flamu. Pokud se tedy něco nepříjemného stalo a bylo by to řečeno, myslím, že máme každý v sobě trochu slušnosti omluvit se za nějaký nejapný žertík, když na tom byl člověk špatně, nicméně to nemění nic na tom, že stejná věc, jako chosemu, by se stala komukoli z naší ali pokud bychom nebyli u návratu a utahovali by jste si z nás uplně stejně :D

Ještě jednou super akce.

masakr, holt si někomu trnem v oku, pokud teda :/.... pokud teda nemáš schovívavou manželku :D nebo nějakou ex .... ta moje by to udělala téměř určitě :D

No jasně, TH ruluje to je marne, kdo by se staral no v uvozovkách staral o hru, kdyby z ní něco nesypalo, že :)

Jinak to moje fopá s resetem hesla beru zpět.....na fóru jsem se dočetl o plánované odstávce mezi 10:00 - 10:25 a mě se to stalo přesně 10:23 :D takže v tomto případě byla chyba u mě a mé nevědomosti.

Tak gratulujem k boju. Nechapem preco toto niekto urobil, co tym dosiahol...svoje prohlasovacie udaje som nikdy nikomu nedal....tal prajem vsetkym peknu hru

Lidi jsou prostě hovada, co si budeme namlovat (tím nemířím na žádnou osobu - to je prostě všeobecný fakt). Když tě někdo chce okrást, tak tě prostě okrade, bohužel. A už ti přišlo nějaké vyjádření z podpory ?

Gratulace k včasnému zpozorování letky jako vždy.....i když tato situace je poměrně nešťastná

No škoda toho, mám pocit, že už jsem takovou situaci viděl někde řešit na fóru, ale to už je hohóó spousta let. Doufám tedy, že se situace řádně prošetří a vysvětlí, proč se toto stalo.

Dnes jsem rozmrazil já a poslal vše na FS, když mi FS přistálo tak se ogame odhlasil a login do GF byl neplatný - neznal email ani heslo takový skvělý infarktový stav, když víte jaké máte sousedy... :D ... po resetu hesla to najelo, ale jako by tam byl nějaký zásah zhůry.

Robo - pevné nervy, zřejmě bych skončil taky pokud by se to nevyřešilo v můj prospěch.

Velká Gratulace Tome :sixstars::thumbsup: se divím že tam ještě někdo vůbec zůstal s letkou :fatgreengrin:

Stále jich tu zbyva dost , ale take si to umeji i hlidat :wink3:

No gratulace ..... celkem mě to udivil tenhle hit, ale bohužel no, aktivita ve hře je polovina úspěchu :)

Hlídat musíme, ale taky už to jednou nevyšlo :fatgreengrin: .... aspon něco ukradl z trosek, já to štěstí neměl :fatgreengrin:

Sláva vítězům, čest poraženým ...... Jak už to u mě bývá zvykem, vždy je to minutu po :) - jo jednou jsem se přihlásil 16 sek před dopadem, ale na mobilu není šance tak rychle uhnout, když se ještě i odhlásí ogame :D .... Byla opravdu souhra všech možných kombinací ve prospěch Toma, dokonce jsem si všiml špionáže, ale to už jsem byl s malým ve školce a ty "učitelky" do mě zrovna něco hustily a ani nevím co, jen jsem si říkal rychle ať si to můžu checknout sakra :fatgreengrin: než sem vylez ze školky, tak už jsem všem dětem dával špatný příklad a kuchařky se mi pod rukama smály...FS jsem na těch 15 min nedělal protože jsem měl posílat nějaké raidy.....co s týká těžby tak jsem si postavil na rychlo 30k recek a hned, jak mi ogame dovolil, vyletěl. Nevím jestli se to děje jen mě, ale po aktivaci nějakého balíčku (v mém případě surky a dedroidy) to prostě trvá minutu než se to provede, což je v těchto situacích velmi hodně. No trosky sem nestihl přibližně o 4 sekundy - respektive část surek. Velmi ale velmi mě to štve, protože ty surky jsem toto ráno chtěl utratit a místo toho je utratí někdo jiný :/ :D no takže Tom si takto vynahradil asi deut co už na mě propálil - nebo si pořád v "mínusu" ? :D:D:D.....

Tak pěkná šupa no, z povzdálí jsem to sledoval na fale, ale měl jsem FS aj s recikama, tak jsem ani nemohl zkusit něco ukradnout z DF :D - to by se mi stejně vymstilo později :D. Jedno pozitivim to mělo, že se nám zjevila jedna krasotinka, že Jethro :))))))))).

Obránci přeji tedy pevné nervy při obnově, pokud se tedy do ní pustí a útočníkům samozřejmě patří gratulace za pěkně sehranou akci.

Cg dělat FS takhle na speedu 3 je sebevražda

No jak psal Tom, je to sebevražda na každém speedu ... :D je to sebevražda i do vlastního DF na půl hoďky.. :D

Cg dělat FS takhle na speedu 3 je sebevražda

Ono to je asi sebevražda všude krom speed 1 , a ke všemu na místě kde si ho vyfotíš prakticky každý den :thumbsup: to je prostě šílený FS , a zaplatil za to

No myslím, že i speed 1 je celkem o hubu, tehdy na Andromedě bych si to nikdy nedovolil ... :D to byl asi poslední nejlepší vesmír, který jsem hrál - Nicméně on se spojil se Siriusem a poté Sirius s Bettelem, nepamatuješ jak to bylo ?

Jasne ..... nějak podobně jsem nechal fleetu Noxovi, ale hodně jsem mu to zjednodušil tím, že jsem mu to nechal na moonu a přišel o minutu po boji..... prostě sral sem na to .... nebavilo mě to a ten speed není pro mě .... kdysi jsem začínal na UNI3 se starými pravidly a když jsem začlal speed 3x tak jsem myslel že to je uplný brutál...nicméně rychlost 5x to je smrt pro každého normálního člověka :D...

Myslím že to bylo o hodně více než o minutu, ale na tom nezáleží, mohl uhnout, nicméně podpořil PowerOfUnivers :) a život jde dál.....myslel jsem, že ještě ty moony Galovi nabouchám, ale když psal, že na to kašle tak jsem ani nerzmrazil :). Užij surek, doufám , že se užijou na dobrou věc a příbeh k bitvám by taky bodl ( v jiných případech) :))))

Toto je speed 6 uni, a aj tak extrémne pomaly na môj vkus...

No jo chápu, že některým to vyhovuje, já su stará škola..... :D

noxa som dal pred tyzdnom :D sam sa chytil na ninju

Koukal jsem na BZ ..... :D Vlastně se mi taky zdá, že ten můj sestřel jsme zrecyklovali komplet, takže část těch lodí je i z mých lodí :D

Jasne ..... nějak podobně jsem nechal fleetu Noxovi, ale hodně jsem mu to zjednodušil tím, že jsem mu to nechal na moonu a přišel o minutu po boji..... prostě sral sem na to .... nebavilo mě to a ten speed není pro mě .... kdysi jsem začínal na UNI3 se starými pravidly a když jsem začlal speed 3x tak jsem myslel že to je uplný brutál...nicméně rychlost 5x to je smrt pro každého normálního člověka :D...

Myslím že to bylo o hodně více než o minutu, ale na tom nezáleží, mohl uhnout, nicméně podpořil PowerOfUnivers :) a život jde dál.....myslel jsem, že ještě ty moony Galovi nabouchám, ale když psal, že na to kašle tak jsem ani nerzmrazil :). Užij surek, doufám , že se užijou na dobrou věc a příbeh k bitvám by taky bodl ( v jiných případech) :))))

Tak to prostě je, jednou se zdržíš, protože to hovno leze z řiti o dvě minuty déle než obvykle a jsi bez letky.....PaS jsou zrovna ve tvém provedení velmi úspěšné, ty výzkumy pohonů jsou pro normální lidi úchylné, tak co by sis neřek, však ho zkusím potvoru, sem tam za 10 min :D

Tak si teda nechutně bobtnej jako prase co všechno spase :), ale dávej bacha ať nepraskneš :)

Takže gratulka no co víc....snad méně mlsný jazýček a trochu více zabrat v práci a né furt jen kouřit a pít kafe.....;-)

Další zářez pro Toma, to mě trochu netěší. Vypadá to tak, že v těch reckách skončíme asi všichni nebo budeme muset najít stejný zápal do hry, který jsme už možná ztratili :). A co mě nejvíc štve, že musím udělat FS i když tady píšu, protože něž něco napíšu mám po letce :D.

tak kvôli tomuto hráčovi som zriadil účet na Rhea aby tam neotravoval kolegu, no keď už som mal fleetu aby mohol ísť dole, tak sa vkuse mrazil...a vidím, že nakoniec nešiel ani na Kallisto, ale som rád, že skončil v dobrých rukách...:) takže asi čas moje OGAME.CZ ukončiť...ešte raz gratulujem:thumbsup:

Hah ...... neměl jsem v plánu rozpoutat nějaký flame, ale "vkuse v mrazu" mě úplně dostalo ...... neříkám, že way je nějaký super extra hráč, nicméně musel mrazit kvůli služebkám.

Když už si tedy letku měl, tak mistr mrazáků jsi byl ty. Nejvíc cool, zamrazit na pár dní ve 3:30 ráno rozmrazit, všechny vyfarmit a v 9 ráno zamrazit a takhle to opakovat co 4-5 dní. Opravdu skill styl hry. Neříkám, že to není strategické, ale když už mluvíme o tom mrazáku, tak by bylo dobré zahrunout i tvůj styl hraní. Do nás si začal strkat nos až si žačal hrát Vmode styl - protože co kdyby.....

Dávám ti za pravdu, že jde jen o surky a lodě, ale některým jde i o něco více než o "prudění" nemyslím to doslova, ale nemůžu najít ten správný výraz :D. Tím jak se holky a way připojili k nám přestal/y dělat FS, protože proč..... Jediné pozitivum bylo, že díky tobě to FS dělat začali a donutil si i nás svážet surky a myslel jsem, že když tedy přejdem na bettel, tak nějak v tom budou pokračovat, jenže si asi neuvědomili, že to musejí hlídat i přes den. Každá lekce je dobrá, pokud to nezabalíš, tak se poučíš (teda většina).

Na kalisto jsme nešli, protože spousta super hráčů, kolegů a pohododářů je právě na bettelu, respektive přecházelo na bettel a jestli nás má někdo sundat na kalistu nebo bettelu je úplně jedno. Ale po pravdě raději ať mě sundá nějaký starý známý Tom nebo Social :)

Tak konečně vidím po pár letech pořádný flame..... Super bitka :) raději nebudu nic rozvádět ani komentovat. Dostal bych takový hate, že bych se musel jít spláchnout do záchodu :). Každopádně ještě předtím musím udělat pořádné FS.

Ještě na počátcích ogamu měla každá bitka takový flame :D to byly časy.

Tomaso užij tedy surky a místo těch špio, pošli raději narvané tranďáky surkama, to by mě velmi potěšilo - když už je před těmi Vánocemi :))))))))

celou dobu hrajem a hrajem ať nemusíme dělat FS :D a kurňa zase mě to čeká, uvidíme jak se k tomu postaví mé "Ogame já" a můj drahocenný čas a deut :D abych měl našetřeno aspoň 10mld.. :D ale jako vždy padnu snad se ctí a s pořádným soupeřem :)

To je jasná věc, vzd, to brát s nadhledem , je to jen hra a jde o to si to pořádně zahrát, ty jsi na jakém serveru ?

Jsem na Rhee a aspoň chvíli teda ještě budu top1 v letkách :D ale moc dlouho to teda nevydří, krásně se mi spinká a sloučení mi trochu naruší tuto idylku, protože jsem v poslední době investoval celkem hodně sil trochu vypiplat účet.. :D ale tak pokud to dopadne špatně apoň bude více času na rodinu a dopřeju si pěknou dovolenou :) - až si to přečte Občan tak mi řekne, že pěkně kecám, ale nekecám :D

celou dobu hrajem a hrajem ať nemusíme dělat FS :D a kurňa zase mě to čeká, uvidíme jak se k tomu postaví mé "Ogame já" a můj drahocenný čas a deut :D abych měl našetřeno aspoň 10mld.. :D ale jako vždy padnu snad se ctí a s pořádným soupeřem :)