Posts by Lost Heaven

Jak je u mě zvykem, vždy si ze mě někdo ukrojí, když se něco posere :). To deut mě pěkně štve, taky jsem ho měl rozmístěné kvůli jiným hráčum. FS dělám pořád a tohle byla opravdu vyjímka. V době skenu už jsem měl 3,5 po kůži a chtěl jsem udělat rychle FS z mobilu, než hladina alkoholu ještě stoupne...... Ale co čert nechtěl došly mi data v mobilu a nebyl jsem ochotny dát 60kč za reFUP (a to se mi stalo poprvé :D:D:D:D), říkám si seru na to přijdu domů udělám FS pak, co by se mohlo stát na mrtvém uni, že ? No přesně tohle ..... (Jasně vím, že většina to veme jako výmluvu, protože jsem prostě lama, ale na něco se člověk vymluvit musí, aby nevyšel ze cviku :)) Nicméně si mě donutil udělat svoz surek z planet i když jsem viděl dva monitory. Už ty tvé první skeny, zřejmě když si převzal účet, byly dost nestandardní, takže jsem se měl na pozoru.....Inu štěstí přeje připraveným a taky partyzánům (to nemyslím jako urážku). Věřím, že by se ti to mohlo stát taky :) a kdo by taky čekal, že se objevíš ve hře během dne, žeano :)). Já osobně myslel, že je to Trix. A že má občan zase účet zpět a na předání to nevěděl nikdo.

Takže gratuluji k zisku ..... u mě to bylo teda nasprosto zadarmo, ale zase na druhou stranu mě to mohlo stát daleko více.

Píchat do vosího hnízda se dá různými způsoby, alespoň si teda ukázal, že jsme taky jenom lidi a klikáme na to sporadicky. Denní produkci (myslím tím loďky mých kolegů) na tomhle uni nikdo nesváží a taky ani nebylo proč, ale nyní zřejmě bude :). Akorát teda nechápu proč si tu udělal "čistku" když tady nechceš hrát :D. Prostě si měl čas a chuť podráždit okolí :)

Ještě můžu dodat, že jsem měl štěstí, že tvá letka by přes mou zřejmě neprošla, jinak bych byl out of game :).

Hawk.

Dobrý den všem,

dva dny zpět jsem si všiml části letky Arjiho, ale neměl jsem čas zajít ani na záchod, tak jsem v rámci času na něj sem tam hodil očko.

Věděl jsem, že se někdé válí zbytek, ale ten mi prostě Arji neukázal :D . Jako správná potvora jsem v ali nic neřekl, aby mi ho někdo nevyfouknul :fatgreengrin::fatgreengrin::fatgreengrin::fatgreengrin::fatgreengrin:.

Když jsem v práci měl volnou chvilku, říkam si, tyo teď by mohlo přistát FS a mrknul jsem na přehled galaxie a koukam na rozsvícené moony

a mě se rozsvítily očička taky. Vyslal jsem špehy pouze na vyhlédnutý moon. Blikla na mě malá fleeta, tak jsem na nic nečekal, letěl a doufal,

že ostatní moony celkem rychle zhasnou. Vše běželo tak, jak jsem čekal. Nicméně Moony cestou zhasly, ale onen moon pořád nic. Zřejmě

si ho osondoval někdo další. Do střetu bylo asi 13 minut a ali kolega píše jestli mu nenastřelíme moon. Chlapec měl zálusk na stejný cíl.

Po chvilce jsem si říkal, že zřejmě odvolám, ale nakonec jsem udělal pár opatření, moon zhasnul a pak už jsem se kochal čísly.

Věřím, že obránce to nepoloží, byla to jen asi menší třetina letky, takže žádná tragédie.

Obránci děkuji za trochu adrenalinu po dlouhé době a přeji brzkou obnovu, pokud bude obnovovat, případně klidný mining :squint:.

Dne 03-03-2023 --:--:--, se následující letky utkaly v bitvě:

útočník BlackHeaven [CURSE]

Křižník 1.044.381

Bitevní loď 18.539

Bitevní křižník 15.776

Ničitel 52.119

Reaper 126.627

Lehký stíhač 10.642.632

Špionážní sonda 1

Obránce Arji [MoB]

Malý transportér 37.559

Velký transportér 40.853

Lehký stíhač 1.003.284

Těžký stíhač 250.665

Křižník 10.098

Bitevní loď 15.198

Recyklátor 59.000

Špionážní sonda 67.663

Bombardér 25.336

Ničitel 55.248

Hvězda smrti 250

Bitevní křižník 50.021

Reaper 35.043

Pathfinder 37.045

Po bitvě ...

útočník BlackHeaven [CURSE]

Křižník 1.018.436 ( -25.945 )

Bitevní loď 18.310 ( -229 )

Bitevní křižník 15.595 ( -181 )

Ničitel 51.584 ( -535 )

Reaper 125.490 ( -1.137 )

Lehký stíhač 10.012.536 ( -630.096 )

Špionážní sonda 1 ( -0 )

Obránce Arji [MoB]

Zničen!

Útočník vyhrál bitvu!

Útočník získal:

57.467.700 Kov, 58.883.623 Krystaly a 60.187.089 Deuterium

Útočník ztratil celkem 3.550.709.000 surovin.

Obránce ztratil celkem 32.187.943.000 surovin.

Na těchto souřadnicích se vznáší 12.570.884.406 kovu a 8.288.409.295 krystalů.

Útočník získal celkem 176.538.412 surovin.

Šance na vytvoření měsíce z trosek byla 20%.

Trosky vytěžené útočníkem(ky):

12.570.884.406 Kov a 8.288.459.171 Krystaly

Shrnutí zisku / ztrát:

Útočník(ci) celkem

Kov: 10.074.684.106

Krystaly: 7.435.671.794

Deuterium: -25.182.911

Útočník(ci) získal(i) 17.485.172.989 surovin.

Obránce(i) celkem

Kov: -16.974.740.700

Krystaly: -11.985.062.623

Deuterium: -3.404.678.089

Obránce(i) ztratil(i) celkem 32.364.481.412 surovin.

Běží na OGotcha BZ Convertor 4.3.1

Koukám, že spam zmizel :oops::fatgreengrin:

Tss, utocniky bych si pekne namazal na chleba, kdyby nebyli srabi a neutekli radeji jinam nez na quasar... :lol:

Gratulace, peknej sestrel :)

:D no s těmi sraby bych zase nepřeháněl a ten přestup měl docela zábavný podtext hoden Oskara :fatgreengrin:, ale dva z nich jsou stále zde, tak ber nůž na máslo a pojď do toho :)) :cool2:

Perfektní akce.

Gratulace, užij zisku :).

Gratulace,ale bohužel tato hra je v klinické smrti...

Tato hra je v klinické smrti již dlouhou dobu. A nad vodou ji drží právě skalní fanoušci a když narazí prostě na fleetu tak si přispějou do kasičky, je to prosté. Prostě aktivnější hráč je většinou vítězem s více aktivními hráčemi teprve přichází zábava :).

Je to blbost slučovat hráče z vesmírů, kde jeden top1 má 80 mil. Bodů a jiný top1 2 miliardy bodů :zerostars: , takže jediný, co se dá aspoň trochu hrát a je relativně vyrovnaný, už jsou jen vesmíry s LF a to taky dost lidí moc nebaví :headbanging: více o tom mluvím zde: https://www.cssp.info/l/exodus-janice/

No zdá se to jako hloupost, ale co z toho když na jedno vesmíru panuje ali, která líta na íčka a aktivní hráči mizí na hřbitov a už se nikdy nevrátí, protože "nuda". Takhle zase mohou lítat všichni na všechny, souhlasím, že bodový stav je značně rozdílný, ale vždy se s tím dá něco dělat - FS je základ a né se hned položit. Co je podle mě hloupé je rozhodně situace při přechodu. Hráč přejde z uni na uni a může okamžitě letět na cíl. Myslím, že by měl na den zůstat v mrazu, aby i ti slabší mohli všimnout nenadálé hrozby, ale co na plat .... info o možnosti změny uni je, tak je třeba se přizpůsobit a dělat FS hned a ne až po sloučení - to už pak není s čím dělat FS.

Krásná práce, já jsem doslova zakopaný prací :-D, tak musím vše sledovat z povzdálí. Gratulace k úspěšnému útoku.

Obrácni příjemnou obnovu pokud to tedy nezabalí.

A myslím, že bude zřejmě i v TOP útratě za 10% item :-D. Takovou nechutnou sumu by nepřehodil asi ani Tomaso - tedy pokud by ho zabrzdil rozum, kvůli srandy by tam klidně nasolil i více :-D.

Krásná práce kluci a gratulace !!!

Ať už u toho mohl být nebo ne je už jedno. Z 90% u toho někdo není, protože se něco stalo nebo se chce manželka rozvést a než jí uchlácholíte, tak máte stejně po letce... Toho ale vždy využijou útočníci a to si myslím, je vpořádku. Nebo jste viděli někoho nějakého útočníka ptát se v konkureční ali - hele sedí mu letka nestalo se mu něco ? Kdyby jo, kdyžtak stáhnu útok ať toho chudák nemá na bedrech moc..... Ať tak či onak, legrace k tomu patří a popichování taky, takže nevidím nějaký extra problém - ani v tom flamu. Pokud se tedy něco nepříjemného stalo a bylo by to řečeno, myslím, že máme každý v sobě trochu slušnosti omluvit se za nějaký nejapný žertík, když na tom byl člověk špatně, nicméně to nemění nic na tom, že stejná věc, jako chosemu, by se stala komukoli z naší ali pokud bychom nebyli u návratu a utahovali by jste si z nás uplně stejně :D

Ještě jednou super akce.

masakr, holt si někomu trnem v oku, pokud teda :/.... pokud teda nemáš schovívavou manželku :D nebo nějakou ex .... ta moje by to udělala téměř určitě :D

No jasně, TH ruluje to je marne, kdo by se staral no v uvozovkách staral o hru, kdyby z ní něco nesypalo, že :)

Jinak to moje fopá s resetem hesla beru zpět.....na fóru jsem se dočetl o plánované odstávce mezi 10:00 - 10:25 a mě se to stalo přesně 10:23 :D takže v tomto případě byla chyba u mě a mé nevědomosti.

Tak gratulujem k boju. Nechapem preco toto niekto urobil, co tym dosiahol...svoje prohlasovacie udaje som nikdy nikomu nedal....tal prajem vsetkym peknu hru

Lidi jsou prostě hovada, co si budeme namlovat (tím nemířím na žádnou osobu - to je prostě všeobecný fakt). Když tě někdo chce okrást, tak tě prostě okrade, bohužel. A už ti přišlo nějaké vyjádření z podpory ?

Gratulace k včasnému zpozorování letky jako vždy.....i když tato situace je poměrně nešťastná

No škoda toho, mám pocit, že už jsem takovou situaci viděl někde řešit na fóru, ale to už je hohóó spousta let. Doufám tedy, že se situace řádně prošetří a vysvětlí, proč se toto stalo.

Dnes jsem rozmrazil já a poslal vše na FS, když mi FS přistálo tak se ogame odhlasil a login do GF byl neplatný - neznal email ani heslo takový skvělý infarktový stav, když víte jaké máte sousedy... :D ... po resetu hesla to najelo, ale jako by tam byl nějaký zásah zhůry.

Robo - pevné nervy, zřejmě bych skončil taky pokud by se to nevyřešilo v můj prospěch.

Velká Gratulace Tome :sixstars::thumbsup: se divím že tam ještě někdo vůbec zůstal s letkou :fatgreengrin:

Stále jich tu zbyva dost , ale take si to umeji i hlidat :wink3:

No gratulace ..... celkem mě to udivil tenhle hit, ale bohužel no, aktivita ve hře je polovina úspěchu :)

Hlídat musíme, ale taky už to jednou nevyšlo :fatgreengrin: .... aspon něco ukradl z trosek, já to štěstí neměl :fatgreengrin:

Sláva vítězům, čest poraženým ...... Jak už to u mě bývá zvykem, vždy je to minutu po :) - jo jednou jsem se přihlásil 16 sek před dopadem, ale na mobilu není šance tak rychle uhnout, když se ještě i odhlásí ogame :D .... Byla opravdu souhra všech možných kombinací ve prospěch Toma, dokonce jsem si všiml špionáže, ale to už jsem byl s malým ve školce a ty "učitelky" do mě zrovna něco hustily a ani nevím co, jen jsem si říkal rychle ať si to můžu checknout sakra :fatgreengrin: než sem vylez ze školky, tak už jsem všem dětem dával špatný příklad a kuchařky se mi pod rukama smály...FS jsem na těch 15 min nedělal protože jsem měl posílat nějaké raidy.....co s týká těžby tak jsem si postavil na rychlo 30k recek a hned, jak mi ogame dovolil, vyletěl. Nevím jestli se to děje jen mě, ale po aktivaci nějakého balíčku (v mém případě surky a dedroidy) to prostě trvá minutu než se to provede, což je v těchto situacích velmi hodně. No trosky sem nestihl přibližně o 4 sekundy - respektive část surek. Velmi ale velmi mě to štve, protože ty surky jsem toto ráno chtěl utratit a místo toho je utratí někdo jiný :/ :D no takže Tom si takto vynahradil asi deut co už na mě propálil - nebo si pořád v "mínusu" ? :D:D:D.....

Tak pěkná šupa no, z povzdálí jsem to sledoval na fale, ale měl jsem FS aj s recikama, tak jsem ani nemohl zkusit něco ukradnout z DF :D - to by se mi stejně vymstilo později :D. Jedno pozitivim to mělo, že se nám zjevila jedna krasotinka, že Jethro :))))))))).

Obránci přeji tedy pevné nervy při obnově, pokud se tedy do ní pustí a útočníkům samozřejmě patří gratulace za pěkně sehranou akci.

Cg dělat FS takhle na speedu 3 je sebevražda

No jak psal Tom, je to sebevražda na každém speedu ... :D je to sebevražda i do vlastního DF na půl hoďky.. :D

Cg dělat FS takhle na speedu 3 je sebevražda

Ono to je asi sebevražda všude krom speed 1 , a ke všemu na místě kde si ho vyfotíš prakticky každý den :thumbsup: to je prostě šílený FS , a zaplatil za to

No myslím, že i speed 1 je celkem o hubu, tehdy na Andromedě bych si to nikdy nedovolil ... :D to byl asi poslední nejlepší vesmír, který jsem hrál - Nicméně on se spojil se Siriusem a poté Sirius s Bettelem, nepamatuješ jak to bylo ?