Posts by The Under

Vůbec se už do vztahů na tomto serveru nechci vměšovat, nechci tu vytvářet zadny debaty, chování hráčů šlo strašne dolů, prostě bez důkazů není podvodu a screen jednoho systému kde je účet Alina který ten systém zavře pro nastěhování není zkrátka důkaz, napkynuv nárůst o 35 mld za den taky není zrovna morálně spravnej ale důkaz o porušení pravidel proto není, ba naopak Ali kolega mu může poslat surky když je v topu nad ním,tak to zkrátka je i když se to člověku nelíbí,undere hodně štěstí do obnovy protože mě osobně by pořád nebavilo rvat letku dvoum lidem na serveru (a bacha tady bych mohl řvát že to je podvod,že jim záměrně cpeš surky ze svých lodi:biggrin:), naskok na serveru vždycky někdo bude mít a s lehčím serverem než je belatrix xantus sloučit nemohli, a náskok 8 měsíců není tolik,jen to chce méně dotovat ostatní.... mimochodem si myslím že under nemyslel sestřel the beasta ale bountyho, který spíše letku sešrotoval páč napkynovi zničeny body za jeho fleet nepřibyly.... agresivní styl že někomu někdo sundá 6 moonu sice neuznavam ale opět to není proti pravidlům,je to hra tak to berte s nadhledem:wink3:

obnovu? byla to desetina křížů... a dal sem jen jeden screen protože stačí těch důkazů co sem postnul nejen na podporu je více...navíc Bobkin skočil o víc jak 35Mld, nemluvě o tom že suroviny dostal od hráče který není v jeho ali což už postrkávání je... ale hádat se s tím podvodníkem nemá cenu protože si myslí jak vše dělá v utajení přitom tomu tak není :D

A jak sem psal poslal sem je kvůli ověření... divné je že sme neletěl i na ten druhý moon který sem skenoval a bylo tam totožné co na tomto ... je vidět že vůbec netušíš...ale snad sis pohonil :D

Kraviny podložené důkazy... Stop kidding me...

The Under, prispievam na fóre (takto) len vo výnimočných prípadoch. Inak dávam len reporty z bitiek. Ale v tvojom prípade urobím výnimku. Bezdôvovodne a bez dôkazov tu osočuješ hráča, ktorý ťa viac krát zošrotoval. Odporúčam ti, aby si namiesto vypisovania v tomto štýle radšej buď urobil poriadne FS alebo sa hoď do modrej farby a oddýchni si. Ak máš nejaké podozrenia z nekalej hry, tak na to slúži podpora, kde môžeš všetko do podrobna rozpísať, nemusíš tu zbytočne spamovať fórum a vytvárať tvoj dojem o iných hráčov, resp. ich urážať.

Za prvé: já důkazy o svém tvrzení mám tudíž nic bezdůvodného to není...

Za druhé: nevidím jediný důvod proč dělat FS když sem online a letku posílám na různé mise...

Za třetí: na podporu sem vše postnul, nicméně zjišťuji že podpora hry není tak efektivní na počet adminů... což nabízí otázku proč tomu tak je.. asi protože jim za to nic z Německa neteče takže jim ta hra je tak nějak volná

Za čtvrté: Zajímalo by mě jakou urážku sem použil... a žádný dojem nevytvářím ten si vytvořil tento jedinec sám... a nejsem jediný kdo na tu jeho ali pohlíží jako na jednočlenou... což se ostatně již řešilo jak sem zmínil...toto nemám z doslechu nicméně sem sám viděl kde jak a proč se to řešilo i s důkazy a marně... tím spíš mě zaráží postoj podpory a důvod tohoto postoje...

Za páté: žádný spam nevidím... já mám právo na svůj postoj a názor... to mi umožňuje demokracie v naší zemi... není tu žádná diktatura která by mi toto právo brala... Byť je hra Německá, používá svou obchodní značku na uzemí České republiky kde je nucena dodržovat a ctít zákony této země... Ano pravda v rámci nějaké slušnosti je třeba forum hlídat kvůli vulgarismum a podobně... Nicméně nic takového sem nenapsal... jen sem konstatoval fakta... čímž sem pravidla fora neporušil... Nikdo tě nenutí číst to co druhý píše... to je zase svoboda demokracie kterou máš... můžeš to jen odkliknout a neřešit to... nejsi nucen nic dělat... jen pokud máš vlastní zájem... Ale chápu že chceš hájit krajana byť jsou důkazy o jeho nekalým praktikám ve hře... Bratia mám rád pokud hrají fér...

Za šesté: V jednom jediném máš pravdu byť jen jeden jediný sestřel byl v rámci pravidel hry... zešrotoval mě několikrát, a je jedno z jakého ůčtu to zrovna bylo... nicméně jen jednou jedinkrát to bylo v rámci fairplay...

Takže já ti děkuji za názor, i přes fakt že o daném problém víš kulové:thumbsup:

A vlastně aktivita mi mohla zhasnout až sekundu po dopadu tvé stealth letky... a kdyby si jako argument napsal že se sondy nevrátili tak v první řadě je to íčko a v té druhé tam ty planety má dvě a na obě sem letěl... ale za tu neaktivitu 30ti minut kterou tvrdíš že sem měl těch ůtoků mám víc k vyvrácení tvého tvrzení...

Takže mi to objasni...po mě žádáš nějaký důkazy a když je předložím tak mlčíš... To většinou dělají lidé kteří přemýšlí nad dobrou lží aby se pokusili z toho vybruslit...

Já chápu tvou frustraci když ti vybírám multi ůčty a ty z nich nemáš zisk... ono se to tady už nejednou řešilo to strkání letek k tobě že... stejně jako ty multi ůčty...

Ono je vždy těžké něco prokázat... to se musí chtít... tudíž se nabízí otázka proč to admini hry přehlíží když je to zřejmé a neviděl by to jen osel po transplantaci mozku...

Nicméně mě zajímá jediná věc jak můžeš mít radost z uspěchu s vědomím toho že bez podvádění by si toho nedosáhl?

Ciste pro sichr jsem včera to FS udělal ani nevím proč, lognu během oběda a nic se neděje návrat fleet za dvě hodiny,lognu čtvrt hodky po FS a už jsem měl oskenovanou fleet a jethro dole, během nějakých dvou hodin se objeví hráč s více jak dvojnásobkem bodů než má Robo a střeli dva léta budované účty na total mrtvém serveru kde je FS naprosto zbytečná ztráta deu ? Co to je doslova za sracku? Pokud to chtějí do budoucna směřovat tímto stylem tak to asi nemá ani smysl hrát, minimálně by bylo fér aby dotyčný hráč měl podobu 48 hodin blok útoku.....na tohle vám seru a raději položím všechny účty

Zajímavý názor...

Ale vysvětli mi proč... Já takto přišel o letku... mě si hejtil za mojí chybu... a teď tu čtu vlastně opačný názor... to mi hlava nebere... nebo v tom je jiný důvod?

30 minut zajímavé...

Nevěděl sem že Slováci mají jinačí hodiny...

Jestli dobře vidíš špionil sem 6 minut před tebou takže mi vysvětli kde je ta neaktivita

Takže děkuji za další průkazný důkaz podvodného hraní

Doletěl si v kolik 13:05:55 asi že? což je 15minut a 8 sekund asi od mojí poslední špionážní zprávy tudíž sem nesvítil cca 8 sekund online ale jak se hra seká tak to mohlo být tak 5 sekund a za tu dobu pocyhbuji že zkontroluješ všech 11 planet... tudíž mi vysvětli kde je ta neaktivita 30 minut co tvrdíš...

Cítíš jak se ta smyčka kolem krku utahuje?

Dokaž to

Koukám tady ty dva maj ale internetovej sval... honit si ego na pitomém foru o hře :D

a mimo veškeré sestřely řeším přes podporu aby zjistili proč sem neviděl letět letku... a jestli za to může bug nebo podvodné mody hráčů je vcelku jedno podstatné je zda to hráč dělá vědomě nebo ne...

Bože:biggrin: to není o internetovém svalu,ale o tom že je zvláštní, že ty útoky nikdy při tom sestrelu nevidíš :blink: a co si pamatuju co jsem tě střelil (upozornuji nevytezil) jsi mne začal vulgarne urážet v pm .... takže asi tak :wink3:

Dokaž to... já důkaz o tom že utoky na mobilu prostě nevidím mám... a zajímavé je že to vidím vždy hned po dopadu útoku... včetně špionáže... a můžu aktualizovat hru jak chci... a prohlížeč to nedělá protože mám totožný na PC... ale to je práce pro adminy hry... i když adminy ex hráče kteří většinou vyřeší prd...

Vymluvy na druhou :thumbsup: utocnikovy gratulace , obranci za chabe vymluvy NIC :fatgreengrin:

výmluva by to byla pokud bych svoje trvzení neměl jak doložit...

A Jak by jsi toto chtěl doložit? A v případě že tuto věc dolozis neměla by s tím podpora mít problém uznat tiket a kotpali by dostal ban

On by měl dostat perma ban už jen za ty mulťáky...

KotPali, gratulace k bitvě :) Under, až předvedeš cokoliv víc, než jen vybírání nesmyslnejch drobků z kolonií, tak potom teprve začni hledat chybu na druhý straně, ale i tak hodně štěstí do obnovy, stejně tu uvidíme zase stejnej výsledek, v lepším případě jen s jiným nickem útočníka :)

To dřív dostaneš rozum a ledacos pochopíš... i když tomu moc šancí nedávám...

Sundat někoho kdo měl aktivní FS a po přesunu namísto mrazáku nebo nadále aktivního FS měl letku na moonu aniž by měl možnost dojít... ubohost na druhou

Vymluvy na druhou :thumbsup: utocnikovy gratulace , obranci za chabe vymluvy NIC :fatgreengrin:

výmluva by to byla pokud bych svoje trvzení neměl jak doložit...

A Jak by jsi toto chtěl doložit? A v případě že tuto věc dolozis neměla by s tím podpora mít problém uznat tiket a kotpali by dostal ban

On by měl dostat perma ban už jen za ty mulťáky...