Kang HI, I'm new :)

  • Member since Jul 24th 2019
  • Last Activity:
Posts
118
Likes Received
35
Points
32
Trophies
4
Profile Hits
209
  • Zdar brácho...celkem to jde. Jak jsem na tom se můžeš podívat na mmorpg. Poslední dobou otravuje jen Warmen(klasika), občas se zkusí mrknout salfa nebo Deatheim, z RESu víceméně nikdo. Snad jen Arlios(Dominastor). Jinak letka roste pěkně, už jsem skoro na 2M lodích. Trochu se tu rozjelo zbrojení, denně všem z TOP přibývají desítky tisíc lodí. A co se týká JFA, tak skončil i Mad. V podstatě se celá ali rozpadla, což mě mrzí. Přidal se ke mě Jethro(jeho účet nějaký čas hrál Tordi), ale je to spíš miner...zatím. Doteď mě mrzí, že jsi skončil...měl jsi jen zamrazit a časem by se vidělo, ale to už je jedno. Tak hodně štěstí na Izaru!!! Jsem rád, že si se ozval. Třeba nás jednou spojí a zase se sejdeme pod společnou hlavičkou?! JFA forever...Kang
  • nazdar brácho, jak to de na siriu? nevydrřel sem to a začal pařit na Izaru. Gold ;)
    • Nazdar brácho, zhruba před měsícem se vrátil Razi , tak tu teď paříme ve dvou a táhneme tu loď jménem JFA dál!!! Koukal jsem na mmorpg. na Izar a vidím, že se ti tam vede dobře. Kang P.S. omlouvám se, že jsem tehdy neodepsal, ale úplně mi to vypadlo z hlavy.
    • Já jsem vůl...vždyť já ti tehdy psal. Teď to vidím.
    • No ale aspoň víš, že se vrátil Razi.