Kedze Pietko uzavrel Temu tak to napisem tu

  • Mily Pietko,


    Urcite ta chapem a aj tvoju situaciu. To ze si tu sam a nestihas to je vidiet a ani ti nezavidim. Je to chyba Gameforge. Ale uznaj prosim ta jednu vec, na Pegase je jeden nemenovany hrac na 1.mieste. Dobre vsetci vieme co mu k tomu dopomohlo, to ze nas lepsich par krat zostrelil beriem, nasa chyba , ale to ako vkuse vyhrava drazby a nespocetne staznosti na neho , zakazane aktivity, pouziva na milion % skripty a boty ktore dokazu same prihadzovat v sekundovych taktoch danu sumu ktoru sam dokaze naprogramovat. Samozrejme ze ked ho len upozornite a neskumate to dalej tak to vypne na chvilku a nic sa nedeje. Ako maju ostatni hraci ferovo hrat voci nemu ? berie vsetky boostre, vsetky vylepsenia, vsetkych detroidov, krakenov newtronov...je kazdemu hracovi 30% v naskoku co sa produkcie tyka. To je nespravodlive . Kaslat na vojnu, UFP je ju neprijalo lebo vedia ze by nemali sanuc ... To ze je cielom Stanki vedia vsetci, on sam sa vidi ako profesional, ale nevidi to preco je cielom ....nech sa zamysli nad svojou profesionalitou, ale podla mna mat hraca v zozname priatelov a potom ho napadnut a hned vyhodit aby nebol podozrivy profesionalne nie je ....je to zakerne a podle a za to on musi zaplatit.......to je vsetko ... to ze aliancia UFP je ako cerveny kriz a beru kazdeho kto sa prihlasi je len ich chyba .... ale celkovu podstatu Vesmiru ste vsetci prehliadli .... my dostavame bany za prekroceny 1 utok, clovek dostane ban aj za to ked sa sam spamata ze to presvihol a utok odvola, napriek tomu dostane ban .....ale to ze jeden hrac tam podvadza vo velkom a je to dokazane, lebo on nie je jediny ´´sikovny´´ ktory si to dokazal naprogramovat, je tam viacero takych, ale nikto to nepouziva lebo sme malicka komunita ktora sa snazi ako tak hrat. a cely vesmir sa snazi jeho zosadit z 1 miesta, a preco? lebo kazdy vie ze tam je nepravom ..... a toto nikto neriesi... nikto ..... Sam musis vediet najlepsie, kolko staznosti si dostal ohladom zakazanych veci na tohto hraca za poslednych par mesiacov a nepovedz ze nie .

  • Redington ocom tu pises? Mal som konflikt s jednym hracom kde som spravil chybu. Ale nechapem preco sa zato skryvas ty? Hlavne ze my sme si to vysvetlili a sme priatelia a stale si piseme. Tak prvy kto by sa tu mohol stazovat by mal byt on a nie ty obhajovat tym svoje chovanie. Tiez ak si myslis ze porusujem pravidla urcite si uz pisal podnet ktory dufam ze bol presetreny a bolo ti vysvetlene ze nic neporusujem a hram cestne. A k awengerovi... niekto ho moze, a niekto nie, ale predrazit sa bezproblemov da, chce to viac surovin a byt sykovny, uz aj namna mal zlost ked som ho predrazoval :-). A tiez nikdy som nepisal ze som ,, profesional" , nieco uz viem a stale sa ucim ale vyzera to ze ti nevies ani tolko :-D