BAN za multiúčet na zastupovaných účtech

  • Zdravím, může my někdo vysvětlit, jak můžou dostat ban za multiúčet, účty které mám v zastupování regulérně přes kód? K čemu potom ten systém kódů je? Ani necelý den jsem je obsluhoval a najednou mají všechny BAN za multiúčet, nějak to moc nechápu. Na podporu jsem samozřejmě poslal ticket, ale zatím bez odpovědi. Máte někdo s tím už zkušenost? Rád bych věděl, jak to máme potom dělat do budoucna s kamarády.

  • Tak na ticket z podpory přišla úžasná odpověď, "kontaktujte prosím herní podporu z email adresy uvedené u herního účtu. S jinou email adresou nebude komunikováno a na její dotazy nebude brán zřetel. " , zkopíroval jsem to přímo z ticketu. Takže já mám teď vysvětlovat kamarádům, že prostě dostali BAN na účet z dúvodu multiúčtu, aniž by někdo z nás něco provedl a oni teď mají navíc starosti z řešením BANu? Jako kde to jsme? Vážně se to všechno zbláznilo? Skutečně by mě zajímalo, jak to řeší ostatní hráči, nebo snáď už nikdo nikomu nepomáhá a každý si hrabe jen na svém písečku?

  • Tak to tedy zkusíme tady. Podle výše uvedených pokynů od podpory, jsem kolegům vysvětlil situaci a co mají dělat. No co vám budu povídat, radost z toho neměli, jeden se dokonce i nasral, ale pochopil, že já za to nemůžu a že nemá cenu se vztekat. No nicméně další dva neváhali a v zápětí kontaktovali podporu ze svých účtů. Žádali o zrušení banu, protože v době udělení banu, byli jejich účty v zastoupení přes zastupovací kód, takže ban za multiúčet je prostě nezmysl. Dostali odpověď, ale ne v češtině a když v zápětí žádali o českou odpověď, tak do teď, co je víc než 4 hodiny, nedostali žádnou odpověď a tak by jsme chtěli někoho poprosit, ať nám to přeloží a nejlépe i vysvětlí.

    " I understand that you wanted to avoid account blocking for multi-account using seat codes. However, the game logs show that you logged in to all accounts also without codes.

    I maintain the blockade as justified. " - je to přímo z ticketu, tak jak to dostali.

    Vzhledem k tomu, že oba dostali stejnou odpověď, tak ostatní to už nezkoušeli, protože na 99 procent, by dostali tu samou odpověď. Ideální by bylo vysvětlení od nějakého moderátora/operátora/administrátora, protože do teď nechápeme proč máme bany. Hlavně by jsme skutečně potřebovali vědět, jak to tedy dělat do budoucna a co jsme udělali špatně. Pokuď bude potřeba pro ověření, tak sem můžu vypsat všechny kódy, mám je pořád uložené, tak jak my je kolegové poslali.

  • Ahoj!

    3. Zastupování na účtu

    Zastupování účtu dává hráči možnost, aby jinému hráči umožnil starat se o jeho účet namísto něj.

    Zastupování na účtu je povoleno nejvýše 48 hodin.

    Zastupování na účtu je možné pouze pomocí systému „zastupovacího kódu“, který je k dispozici v lobby. Zatímco je účet zastupován, nemůže provádět bitevní aktivity s jinými hráči.

    Údaje k lobby nelze předávat dalším hráčům. Jakékoli porušení těchto pravidel může vést k permanentní blokaci lobby účtu za sdílení účtu.


    Tudíž jestli jsi s účty jakkoliv manipuloval kromě rozmístění letky, nebo jsi účty měl déle jak 48 hodin nebo jsi prováděl obchod mezi účty co jsi měl pod palcem je blokace oprávněná.

    ______________________________


    " I understand that you wanted to avoid account blocking for multi-account using seat codes. However, the game logs show that you logged in to all accounts also without codes.

    I maintain the blockade as justified. " - je to přímo z ticketu, tak jak to dostali.

    V překladu:

    "Chápu že jsi se chtěl vyvarovat blokaci za multiúčet pomocí zastupovacího kódu ALE podle herních Logů je vidět že jsi na účet měl přístup i BEZ těchto kódů. Stojím si za tím že blokacce je oprávněná."


    Ve zkratce:
    Lognul jsi se jinak než zastupovacím kodem z tvé IP a našli si to.

  • Podle mě je to ještě pouze na 1 účet v zástupu... Tudíž jestli si zastupoval více než 1 účet a ještě na tom dělal jinou aktivitu než svážení surovin a FS tak je ban oprávněnej. Můžete se vztekat jak chcete ale v tomhle případě je to jen a pouze tvoje chyba že tvoji kamarádi mají banány

    "...Undetected, unexpected, wings of glory, tell the story. Aviation, deviation, undetected, stealth perfected..." :oops:


    "Ours, is a cycle of hatred... Alliance is forged and broken... we have paid the price, for sharing this world... and we have forgotten, what makes us strong..."